Страница 1 от 11 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 155

Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #1

    Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    GSM-ите работят като светофари

    Агенти на "Сикрет сървис" вече кръстосват столицата с хронометри

    GSM-ите в София вече работят на пресекулки. Жителите и гостите на близо 2-милионния град ту имат връзка със света, ту нямат. Причината е, че агенти на "Сикрет сървис" заедно с гардовете на Националната служба за охрана правят всеки ден сухи тренировки заради предстоящата визита на американския президент Джордж Буш, научи "Стандарт". Той ще бъде в София на 10 и 11 юни.

    Според определения вече план на визитата на Буш американци и българи правят огледи на маршрутите, измерват времето за преминаване по тях точно в часа, когато това ще направи кортежът на американския президент по време на посещението.
    "Американците наблюдават дори реакциите на пътния трафик, за да могат да преценят какъв периметър около трасето трябва да бъде отцепен", съобщиха вчера участници в тренировките. Правят се проби със заглушаване на клетките на трите мобилни оператора, за да бъде уточнено какъв радиообхват практически покриват. След това ще се изработи специална софтуерна програма, която по време на визитата автоматично ще блокира предварително определени клетки минути преди да мине бронираната лимузина на Буш.

    Един от маршрутите е бул. "Васил Левски", видя репортер на "Стандарт". Пилотна кола от НСО предвождаше специален автомобил с регистрационните табели на американското посолство. След нея се движеха още 6 автомобила. Засега не е ясно дали Буш ще избере да пренощува в резиденция "Бояна", или ще избере високата сигурност на посолството на САЩ в София. Уникалната сграда на янките бе построена по специален проект и е с нисък профил, за да издържи дори на ракетно нападение от въздуха. Най-вероятно Буш ще избере да пренощува в посолството на страната си в столичния квартал "Лозенец".

    Ирен Делчева
    Димитър Илиев


    Пиле няма да може да прехвръкне покрай президента
    на Америка Джордж Буш по време на посещението му
    в София на 10 и 11 юни.
    ФОТО ЕРА БГНЕС

    Оригиналът: http://standartnews.com/bg/article.p...article=187814


    Коментар:

    Лично аз нямам думи..., А бе имам, ама...

    Не стига, че цените на GSM услугите са едни от най-високите в Европа спрямо доходите ни, пък сега ще ни ги и спират избирателно! Не стига, че София се е пренаселила до пръсване и автомобилите едва се движат! Не стига, че и пешеходците вече едва се разминават по тротоарите, да не говорим, че не могат да пресекат по 2 часа, щото светофарът не работи например!

    И всичко това заради един тъп, нещастен, мизерен пуек, който иска да управлява света и нашите политици трябва за пореден път да му излижат задника...

    Е аман вече! Гласувайте за ДПС!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #2

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Офф....па тоя.Аз съм твърдо за инициативата да го поканят в Тутракан вместо в София.

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Berkstock, от всичкото съм съгласен само с това, че е тъпичък пуяка. Не е нещастен, мизерен пък още повече, а света си го управлява в някаква степен, факт е.
    Пък и нека всичко друго да ни е наред, само да имаме дискомфорт на 10 години за по няколко часа, това да им е кусура на нашите политици.
    И аз така, като тебе, "гласувайте за ДПС ", ама да ти кажа и Сидероидите да бяха на власт, пак щеше да бъде същото, сигурен съм.

    Вбесява ме съдържанието на новината за "баницата" БТК, тази не.
    Буш ще дойде и ще си отиде, ама ние пак ще сме си тука и ще "цъкаме" покрай джиповете на настоящите ни политици.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #4

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Ако бях софиянец може би щях да се замисля за една приятна разходка по далеч от София по това време...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #5

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Пък и нека всичко друго да ни е наред, само да имаме дискомфорт на 10 години за по няколко часа, това да им е кусура на нашите политици.
    Е да, ама не ни е. Не случайно са всичките "Не стига, че..." - всичко накуп заедно с такива идиотизми малко множко идват. Радвай се, че не живееш в София - искрено ти завиждам за това!

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    И аз така, като тебе, "гласувайте за ДПС ", ама да ти кажа и Сидероидите да бяха на власт, пак щеше да бъде същото, сигурен съм.
    Е, "да беше - щеше" е доста теоретична постановка. Лично аз не знам дали щеше. Знам само, че вече сме по-зле от овце.

  7. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #6

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Абе FUCK AUTHORITY, Ghost, къде си братко

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #7

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Тук съм...просто не ми се говори...то ми писна вече ;-(

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    хеле пък сега някой ако ми обясни точно с какво буш му е крив конкретно на него, ще бъда много благодарен.....

  11. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #9

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Винаги е виновен
    И Костов така.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #10

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    хеле пък сега някой ако ми обясни точно с какво буш му е крив конкретно на него, ще бъда много благодарен.....
    То по силата на подобна логика и на нито един от политиците ни нямаш право да се сърдиш за каквото и да било...

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #11

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    хеле пък сега някой ако ми обясни точно с какво буш му е крив конкретно на него, ще бъда много благодарен.....
    В конкретния случай - той лично не, а целия ажиотаж около посещението му. Още миналия петък въпросния кортеж със специалния автомобил в 18ч, когато е най-голямото задръстване в центъра на София съвсем обърка движението. Антените на покрива му стърчаха повече отколкото на разгонен таралеж бодлите.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #12

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Аз като се сетя какво беше като Клинтън дойде май ще си взема отпуска и няма да ходя на работа.Има толкова места на които да го поканят,що трябва да притесняват милион и половина души в и без това задръстената София.Да ходи в Боровец на чист въздух,има хотели,зали и т.н.Едва ли на някой от София му е притрябвал Буш.

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #13

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    въпросът ми беше в смисъл, че ако беше някой друг на негово място, щеше ли да има разлика?

    сега всички рипат срещу буш, а не срещу "президента на сащ", значи смятат, че той еднолично е виновен за X, Y и Z, а не институцията, която той олицетворява

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #14

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Ха ха, простотията е на ниво!

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #15

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    въпросът ми беше в смисъл, че ако беше някой друг на негово място, щеше ли да има разлика?

    сега всички рипат срещу буш, а не срещу "президента на сащ", значи смятат, че той еднолично е виновен за X, Y и Z, а не институцията, която той олицетворява
    FearMe, о, така вече съм абсолютно съгласен с теб! Щото лично мен ме е яд на САЩ като цяло, ама понеже Буш сега ще идва - плюя него. Плюх и КондоБлиза като дойде заради НАТО-вската конференция - пак по същата причина. Понягока в беса си съм изпитвал нелепото желание да заплюя и някои от американските си колеги в работа - и пак по тая причина...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 11 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. explorer.exe гърми заради .js на firefox
    От glarus във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 28-12-08, 12:08
  2. Apache и IIS да работят съвместно
    От Adrasteja във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 23
    Последно: 08-10-06, 16:05
  3. Win XP SP2 - key generators не работят
    От sorrowsad във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 17-07-04, 00:25
  4. Кажете BG Proxy заради mp3-bg.com
    От lil във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 05-07-04, 19:50
  5. Работят ли ме с нета?
    От LordOfEvil във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 11-03-04, 21:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе