Страница 9 от 11 ПърваПърва ... 7891011 ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 155

Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #121

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Не разбирам агресивността ти от последното изречение, тъй като с нищо не съм те обидил, но ще ти отговоря.
    Нямам представа какви са им критериите на Сикрет сървис и на нашите охранители, каквито сигурно е имало. Но очевидно, че имат такива, такава им е работа, да осигурят сигурността [и удобството] на Буш и свитата му вероятно.
    Дали ги познават или не е друг въпрос, но щом нищо не се е случило, изводите за тях са, че са си свършили работата.

    Кои точно са били на посрещането не мога да кажа, тъй като не съм бил там.
    На въпроса ти кои може би са били тези дето "мъкнат знамена и прочее, добре облечени са и с пригладени перчеми" ти получи отговор.
    Вероятно са били американци и служители в американски фирми и/или ведомства.
    А може и да си били просто по-добре облечени граждани. Всеизвестна истина е, че в София има по-голяма вероятност да видиш по-добре облечени хора отколкото в Кошарна, Бургаско. Не всички държавни служители са добре облечени и зализани, както и не всички с подобен външен вид са държавни служители. В този смисъл е трудно да си правиш генерални изводи за организацията от телевизора.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #122

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    И в крайна сметка - всяко чудо за 8 часа (толкова реално бяха неудобствата)
    Всички бяхя предупредени. Аз лично не съм имал никакви проблеми, ако изключим, че трябваша да мина по стария път за летището - моста беше затворен. Мобилният ми телефон не е бил смущаван.
    Може би само пропуснах да кажа, че работя за Сикрет сървиз.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #123

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от boishin
    Прощавай, къде точно си видял служители на министерства да посрещат Буш, и то със знаменца в ръце?

    Би ли се аргументирал? В противен случай го приемам за форма на халюцинация....
    На ъгъла на Алабин и Витоша (почти) малко след 9 - отиваха към МинЗем доколкото дочух от разговора им. Носеха знаменца (вече навити на рулца) и в началото се почудих к`ви са тея странни птици?!
    Момчета, нямаха 30 години и си говореха на сравнително висок глас!

    Виж, може да са посрещали и някой друг, по приблизително същото време и откъм жълтите павета.
    Не съм чул да са казвали, че са били задължени да го правят.
    Едва в последствие колежката ми прочете заглавие в някакъв сайт за 2000 души - тази групичка беше около 7-8 броя.


    Извинявай, че отговарям чак сега, но темата вече ми е безинтересна - сега чак прегледах какво толкова още се дискутира и видях въпроса ти!

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #124

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Момчета, под 30 години......
    А имаха ли издутини около колана?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #125

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    По-скоро издутините са били отпред, под колана

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #126

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Ами определено изглеждаха по-малки от мен, така че... под 30!

    Което не виждам каква връзка има с темата - съмняваш се, че са били момчета ли? Поне бяха с панталони и бръснати - може и момичета да са били, може и да не са идвали оттам, откъдето предполагам, а просто новото поколение да се разхожда със знаменца в ръката

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #127

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от echo
    На ъгъла на Алабин и Витоша (почти) малко след 9 - отиваха към МинЗем доколкото дочух от разговора им. Носеха знаменца (вече навити на рулца) и в началото се почудих к`ви са тея странни птици?!
    Момчета, нямаха 30 години и си говореха на сравнително висок глас!

    Виж, може да са посрещали и някой друг, по приблизително същото време и откъм жълтите павета.
    Не съм чул да са казвали, че са били задължени да го правят.
    Едва в последствие колежката ми прочете заглавие в някакъв сайт за 2000 души - тази групичка беше около 7-8 броя.


    Извинявай, че отговарям чак сега, но темата вече ми е безинтересна - сега чак прегледах какво толкова още се дискутира и видях въпроса ти!
    И откъде си направи извода, че са "служители на министерства"?
    Пита ги и те ти казаха или ти така си мислиш? Това че отиват към "МинЗем", което може би трябва да се пише "МинЗемГор", не значи със сигурност, че са служители на Министерство на земеделието и горите, а още повече, че са отишли по някакво задължение.

    Защото твърденията бяха, че посрещачите са били "служители от министрества", които са били задължени да отидат и да "посрещат" Буш, иначе никой не е казал, че няма посрещачи с знаменца.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #128

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Не на министерства, а само на едно -- вътрешното

  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #129

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Да, те може би са отишли по задължение. Професионално.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #130

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Как не се е сетил Явор Колев да иде да провери дали нямат пиратски ЦДта и дали не точат торенти...ей така професионално, по служебно задължение...


  13. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #131

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Не му е ресорно задължение. Буш е "пират", ама не интелектуален.


    Пък и едва ли ще го допуснат с никелирания "питон", който носи постоянно [Colt 357 Magnum].

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #132

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    И откъде си направи извода, че са "служители на министерства"?
    ...
    Както писах малко по-напред - с такова впечатление останах от разговора им (който водеха на доста висок глас)
    Нямам доказателство пряко, но въпросната среща `се върза` със заглавието, което колежката ми прочете впоследствие

    Наистина, може просто да са отивали към въпросното държавно учреждение, също може просто да са си носили знаменца и може да са идвали от някъде другаде (да кажем и другарска среща в градинката на "Кристал")
    Също така нямам преки доказателства, че са били момчета - просто такъв беше външния им вид...


    @Malone,
    Нямам за цел да дискредитирам държавата - просто преди 2 дни изложих наблюдението си в контекста на дискусията.
    Възможно е да съм бил подведен от заглавието, което ми бе прочетено впоследствие от колежка, но изложи една друга версия откъде са идвали тези момчета, която да звучи по-достоверно!
    Всичко е възможно, но колко е вероятно?!

    Извинявам се на засегнатите от твърдението, че са били служители на министерства - това е мое ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ, основано на косвени признаци!
    Извинявам се, ако някога съм казвал и че ИМА корупция е нас - истината е, че само ПРЕДПОЛАГАМ, че това е така - отново по косвени признаци - ако имаше преки, то щеше да има и осъдени!

  16. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #133

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Тези момчета сигурно са били при преминаването на Буш, възможно е и да са служители на някое министрество, но не са "закарани насила", каквото твърдение се прокрадна в дискусията.
    Аз съм ходил насила [задължително е точната дума] на манифестации и то след един месец репетиции за вдигане на знамена и възторжени възгласи "КПСС-БКП" и знам как беше. Сега това, през 2007 година е много трудно да се случи.
    Друг е въпроса, че ако са отишли "по желание", през работно време, е редно да им резнат заплатите за деня. В края на краищата не им е работа да "бият кучето" по улиците, а да си гледат държавната служба.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #134

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от echo
    Момчета, нямаха 30 години и си говореха на сравнително висок глас!
    Може би изискването към поканените на представлението е било да са под 30 години
    Ние, над 40 сме потенциални камикадзета, тъй като сме възпитани в духа на "Септемврийче", после пионерската организация.. и накрая димитровския комсомол!

    Нали ни учиха да мразим империалистите, та затуй сигурно са наложили възрастови ограничения...
    Пък аз се чудя що не ме пуснаха да се здрависам братски с Буш... Еееех... да си тъна в неведение толкова време...

    Тия явно не са били от нашето министерство... Тук няма такива момчета


  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #135

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    но не са "закарани насила", каквото твърдение се прокрадна в дискусията.
    Хайде, аз признавам че си прав Malone, не са закарани насила, доброволно са отишли, по собствено желание ПРЕЗ РАБОТНО ВРЕМЕ
    а кой им плаща заплатите докато те маат байрачета?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 11 ПърваПърва ... 7891011 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. explorer.exe гърми заради .js на firefox
    От glarus във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 28-12-08, 12:08
  2. Apache и IIS да работят съвместно
    От Adrasteja във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 23
    Последно: 08-10-06, 16:05
  3. Win XP SP2 - key generators не работят
    От sorrowsad във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 17-07-04, 00:25
  4. Кажете BG Proxy заради mp3-bg.com
    От lil във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 05-07-04, 19:50
  5. Работят ли ме с нета?
    От LordOfEvil във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 11-03-04, 21:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе