Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 155

Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #16

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Мен ме дразни, когато ми се причинява неудобство заради който и да е гей. Дали е Буш, дали е Муш, дали е президент на САЩ или шаман от никому неизвестно племе, изобщо не ме интересува. Другото, което ме вбесява е ограничаването на правото ми за свободно придвижване. Откъде-накъде няма да ми се позволява да преминавам по определени улици!? "Отбий вдясно"...Я, си #@$%#^$%&^

  2.  
     
  3. Member Аватара на diaflin6
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    194
    #17

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Защо толкова се дразните , ясно е че като идва някоя голяма "глава" на посещение в БГ , ще затегнат положението. Това е едно от неудобствата да живееш в столицата. Пък и Буш не е случаен, забатачи се в 2 войни и определено има доста "фенове" .

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #18

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Аз пък се кефя.
    Не на Буш, ами на емоциите на ултра урбанизираните участници от форума.
    Не лошо всеки да разбере, че света не се върти единствено около него и неговото удобство.
    Някой път, както в случая, се налага да се помисли и за удобството на някой друг.
    Само да не дойде/долети някой брадат чалмалия и да "затвори" още 10-12 улици.
    Дай боже всекиму "прости американски" президенти, като техните.
    Че нашия като го гледам ... има точно една осма промил от достойнството на "простия" Буш.

    Като искаш в цивилизацията, съобразяваш се с правилата и. Като искаш да си в София, в "гювеча", търпиш столичните неудобства.
    На който не му харесва, да ходи да живее в гората. Или на село. Няма задръствания, няма Буш, няма Муш ... Чист въздух и вечер се усеща мирис на горящи дърва.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #19

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Не лошо всеки да разбере, че света не се върти единствено около него и неговото удобство.
    Точно така! Иди го кажи на Буш. Аз никому не преча, нито искам да се затварят улици и разбутва трафик заради мене. Който го е страх от мечки, да не ходи в гората - да си седи в бункера и да осъществява дейността си дистанционно.

    Като искаш да си в София, в "гювеча", търпиш столичните неудобства.
    На който не му харесва, да ходи да живее в гората. Или на село. Няма задръствания, няма Буш, няма Муш ... Чист въздух и вечер се усеща мирис на горящи дърва.
    Може би предлагаш на софиянци да напуснат родния си град и да идат на едни толкова хубави и романтични места, че цялата навалица, дето се домъкна тук в последните 10 години, е избягала от там !?

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #20

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    с Буш или без Буш, свинщината ще си продължава всеки ден... Предлагам за всеки столичанин ежедневно да пие валериан, глог и мента... продава се свободно в аптеките на хапчета съдържащи и трите билки и поне няма да плюе и да си троши нервите... че който ги пилее добро не е видял!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #21

    ОФФТОПИК: БЯГСТВО ОТ ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА



    //оффтопик

    Още по-добре трева павка - съсем от нищо няма да му пука, даже ще му е смешно


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #22

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    ти знаеш ли какви подводници се правят в кола особенно ако има бутон да върти въздуха в купето
    ще си пътуваш за работа цяла вечност

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #23

    ОФФТОПИК: КОНОП ;-))))))))))))))))



    //оффтопик

    Е, те няма ли да филтрират...хмх..."есенцията" тия системи ;-)

  11. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #24

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Те да вземат да ни спрат и тока като ще идва Буш.Тия ги тресе параноята че някой Хасан ще го свитне

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #25

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow
    Тия ги тресе параноята че някой Хасан ще го свитне
    Парен айран духа.

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #26

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    ДПС може го почерпят с бяло сладко и едно кайфе

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #27

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Ghost, нашите скромни личности [моята и твоята], ако и да сме безценни избиратели, ама въобще не сме фактор. Какъвто и ще да е, Буш си е президент на първата икономическа сила на планетата [моля без анализи за задлъжнялост]. В тази връзка е редно, колегиално, нашите държавни ръководители да му обърнат внимание. Все пак поне на книга, вече не сме страна от третия свят. На голия ни .ъз има чифте пищови.

    Мисълта ми беше, че вие столичаните и без Буш не сте добре. Логистично.

    Предлагам това [за село] само на тези, на които живота в София им се струва невъзможен. Които ежедневно са подтиснати от политици, депутати с буркани, баровци без буркани, футболни величия, икономически величия, фолк величия, модни величия, медийни величия, гей величия, и т. н.
    Така е в столицата. И за това сте си виновни вие, не ние. Такива условия сте създали, за добър живот на подобни персонажи. Не се сърдете на провинцията.

  16. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #28

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Грешиш Malone, селтаците с мания за величие, които се нанесоха тук, развалиха обстановката... кой е софиянец - Азис ли, Таня Боева ли, Кондьо ли, Стоичков ли, Доган ли, Маргините?

  17. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #29

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    По време на бомбардировките над Белград двойка изтребители се отклоняват и погрешка навлизат във въздушното пространство над София. По едно време единия пилот поглежда надолу:
    - Абе тука хвърляхме ли?
    - Не, не. Тука си е така - отговаря другия.


    Хайде хайде,малко неудобство, стига сте плакали, за ваше добро е, че ако някой вземе да МУ направи някой золум в прехваления ви град, не ГСМ-ите ами и живота ви ще спре

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #30

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Аз пък се кефя.
    ...
    На който не му харесва, да ходи да живее в гората. Или на село. Няма задръствания, няма Буш, няма Муш ... Чист въздух и вечер се усеща мирис на горящи дърва.

    Аз пък искам да върнат софийското жителство!!! Защото последните години се изсипа каква ли не сган с "Софето", защото била столица, имало работа, живот... и кво ли не, а по празници се строява на опашка за билет за автобуса за село, и в същото време плюе по "гадните и тъпи софиянци" и когато в София има някакъв проблем, тихичко злорадства отстрани и се кефи....
    Като е толкова гадно в София, защо се изсипват между 200 и 300 хиляди автомобила всеки ден в столицата?
    Само заради централизираната администрация ли???
    Айде стига с тия йезуитски изказвания.......

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. explorer.exe гърми заради .js на firefox
    От glarus във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 28-12-08, 12:08
  2. Apache и IIS да работят съвместно
    От Adrasteja във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 23
    Последно: 08-10-06, 16:05
  3. Win XP SP2 - key generators не работят
    От sorrowsad във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 17-07-04, 00:25
  4. Кажете BG Proxy заради mp3-bg.com
    От lil във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 05-07-04, 19:50
  5. Работят ли ме с нета?
    От LordOfEvil във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 11-03-04, 21:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе