Вижте резултатите от анкетата: Подкрепяте ли символичния протест на българските полицай?

Гласували
61. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да !

    28 45.90%
  • Не !

    33 54.10%
Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 127

Подкрепяте ли символичния протест на българските полицаи?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #61

    Re: Подкрепяте ли символичния протест на българските полицаи?

    Средната е около 550-600 лева, но зависи каква му е длъжността. Максималната заплата за полицай в патрулно постовата дейност е 650 лева и това е ако е с 20 години стаж. Иначе един новоназначен полицай започва със заплата 480 лева. Сами се сещате, че за тези пари в големите градове никой читав няма да се хване, отделно прибавяме и мизерните условия. В крайна сметка каквото и да се говори колкото и да се плюе за тези пари не можеш да имаш полиция даже и с качеството на съседна Румъния.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #62

    Re: Подкрепяте ли символичния протест на българските полицаи?

    Цитат Първоначално публикувано от Wise
    Колко е средната заплата на полицай със средно образование за страната?
    Знам, че конкретните цифри са много секретни!!
    Би ли уточнил коя стойност назаплата:

    1. нетната
    2. с рушветите
    3. 1+2+допълнителни облаги
    4. 1+2+3+частните поръчки
    5. 1+2+3+4+други доходи невсъвместими с т.1 до 4

    Цитат Първоначално публикувано от blue1
    Средната е около 550-600 лева, но зависи каква му е длъжността. Максималната заплата за полицай в патрулно постовата дейност е 650 лева и това е ако е с 20 години стаж. Иначе един новоназначен полицай започва със заплата 480 лева. Сами се сещате, че за тези пари в големите градове никой читав няма да се хване, отделно прибавяме и мизерните условия. В крайна сметка каквото и да се говори колкото и да се плюе за тези пари не можеш да имаш полиция даже и с качеството на съседна Румъния.
    Тези пари са много за един полицай в България и за качеството на труда му. Прекалено много. Предлагам да ги намалим до 220 за над 20 години стаж, за да съответства на качеството на труда. Все пак това са пари от моите данъци. И много по-тежки наказания за корупция и за изпълнение на частни поръчки.

    Относно полицията в Румъния, там има истинска полиция, за разлика от България.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #63

    Re: Подкрепяте ли символичния протест на българските полицаи?

    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy
    Би ли уточнил коя стойност назаплата:

    1. нетната
    2. с рушветите
    3. 1+2+допълнителни облаги
    4. 1+2+3+частните поръчки
    5. 1+2+3+4+други доходи невсъвместими с т.1 до 4
    Тези пари са много за един полицай в България и за качеството на труда му. Прекалено много. Предлагам да ги намалим до 220 за над 20 години стаж, за да съответства на качеството на труда. Все пак това са пари от моите данъци. И много по-тежки наказания за корупция и за изпълнение на частни поръчки.

    Относно полицията в Румъния, там има истинска полиция, за разлика от България.
    ru-boy само това ли успя да измислиш? Можеше да си още по-строг нали само ти плащаш данъци!

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #64

    Re: Подкрепяте ли символичния протест на българските полицаи?

    Познавам доста полицаи и да не споделям повече, но реалността е много неприятна.
    Повръща ми се от тях. Могат да бъдат купени за дребни пари. Нямат достойнство.
    Да не говоря за тези дето зареждат кафенетата дето имат с коли на полицията, защото и това го има.

    За да е ясно, защото май не е .
    Редовите полицаи са чудесни хора 65% останалите 35% под всякаква критика смешници.
    Проблема е в началниците и ръководителите, а не в обикновените полицаи.

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #65

    Re: Подкрепяте ли символичния протест на българските полицаи?

    Аз със закона конфликти нямам и не мога да имам по няколко прости причини, дори се занимавам със социална дейност за моя сметка. Образцов гражданин съм. Колкото пъти съм опирал до полицията, за разбиване на мазата ми и за взломяване на апартамента ми и т.н. съм оставал безкрайно разочарован от полицаите.

    Мен ме остави, кучета ме яли, просто някакъв гражданин там. Но мой приятел адвокат, бивш дългогодишен полицай, му окрадоха мазата и покъщнината и още много и има връзки в полицията и не може да ги накара да работят и вика днешните полицаи не стават за нищо. Ето мнение на дългогодишен полицай от кариерата. Ще взема да го зарибя да напише някой друг ред във форума.


    Айде да задам въпроса така. Правим заплатата на полицаите 6000 лева. И какво? Ще почнат ли да работят?
    Отговор, НЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!! Ще почнат да искат жилища на 1/3 от цената, да им се плаща тока и водата, да получават 18-та заплата (ако може), да почиват на 1/2 цена и/или безплатно на море и планина, дрехи, и т.н до безкрай.

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #66

    Re: Подкрепяте ли символичния протест на българските полицаи?

    Цитат Първоначално публикувано от ARTU
    ..... Ха сега си помисли каква е разликата между днешните и онези от едно време. .
    .....
    Днешните са пародия, едновремешните държаха ред и дисциплина в обществото.
    Преди у дома не се заключваше апартамента и никой не го крадеше, сега е със 2 врати стоманени последна дума на италианската техника.

    Защо според теб? Защо?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #67

    Re: Подкрепяте ли символичния протест на българските полицаи?

    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy
    Днешните са пародия, едновремешните държаха ред и дисциплина в обществото.
    Преди у дома не се заключваше апартамента и никой не го крадеше, сега е със 2 врати стоманени последна дума на италианската техника.

    Защо според теб? Защо?
    Отговора е - Управлението !

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #68

    Re: Подкрепяте ли символичния протест на българските полицаи?

    Отговора е, че всеки вика работя колкото ми плащат и лекарите, учителите, полицаите и мн. други.
    Истината е, че не работят и за 1/2 от това което им се плаща.
    Резултата? Излезте навън и се огледайте наоколо. Мръсотия, псуващи хора, разронени настилки пътни, същите тротоари, същите и блоковете и всичко до умовете на хората.
    Всеки иска нещо, а не е готов да даде нещо срещу исканията си. Всеки от вичко е недоволен.
    Колко от вас са ходили във Франция? Всичко това там го няма. По-умни ли са? Не! Просто ние сме зле възпитани и образовани. Качеството на труда е олицетворение на битието ни.
    Полицаите, учителите, докторите не произвеждат блага, а само консумират.
    Могат да го компенсират с труд, ама не им се работи. Това е.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #69

    Re: Подкрепяте ли символичния протест на българските полицаи?

    и пак опираме до Управлението не мислиш ли ?

  12. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #70

    Re: Подкрепяте ли символичния протест на българските полицаи?

    Аз и да мисля и да не мисля все тая.
    Кога ще почнат полицаите да мислят? А да работят?

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Въпрос: Подкрепяте ли символичния протест на българските полицай?

    Да 22 (44.9%)

    Не 27 (55.1%)

    Без коментар ....

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #71

    Re: Подкрепяте ли символичния протест на бъ

    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy
    Кога ще почнат полицаите да мислят? А да работят?
    "Елементарно Уотсън" - КАТО ИМ ЗАПОВЯДАТ

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #72

    Re: Подкрепяте ли символичния протест на българските полицаи?

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    и пак опираме до Управлението не мислиш ли ?
    Май не се познаваме от вчера нали? Сигурен съм, че и го знае и го вижда ама се прави на 3,14....
    Румене, как си представяш да работи една система, която в продължение на десетина години е деструктурирана, маргинализирана и докарана до ниво на пълна немощ по отношение на правата? Нали цялата идея беше тя да не пречи на "нашите хора"? Нали всеки втори докладва извън системата какво ще се случи в следващите дни нагоре по веригата и затова му се плаща, защото той е пратен там точно за това?
    Последен пример - случката с убитото момче в Студентски град. Не ви ли мирише цялата история от първия ден? Колко са участвали в убийството? Кои са те? От какви семейства и среди произхождат? Ами това се установява за половин ден.... Как така всички бяха пуснати още на следващата сутрин и в ареста остана само един, за който май няма никакви доказателства? Я се опитайте да си отговорите на тия въпроси, вместо да навиквате момчетата от форума!

  16. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #73

    Re: Подкрепяте ли символичния протест на българските полицаи?

    И аз това казвам, полицаите не искат или не могат да работят, те искат ПАРИ, не работа.

  17. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #74

    Re: Подкрепяте ли символичния протест на българските полицаи?

    Ами отговаряме си на въпросите:

    "...Общество от парцали и безкрайни скандали,
    в които са намесени все същите педали.
    Скапана държава, некадърни политици,
    насериозно са се взели и не понасят бъзици.
    Отпуснали са задници в тежки кресла,
    въобще не подозират, че ги чака тесла.

    Кой каква кола си купил, кой коя решил да чука...
    Време е някой да изхвърли боклука!..."


    Пародията в която живеем е описана прекрасно тук: http://www.slavishow.com/index.php?c...id=41&id=10859

  18. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #75

    Re: Подкрепяте ли символичния протест на българските полицаи?

    Само с едно не съм съгласен "че ги чака тесла", чака ги ама друг път. При липса на гражданско общество няма как да стане. Румънците се дигнаха и се саморазправиха с Чаушеско, гърците се вдигнаха, за да си защитят правата, сърбите също така както те си го разбират.
    Ние, ние примерните добри овчици така ни се пада, заслужаваме си политиците, полицаите, здравната, пенсионната и правната система.

    -----------

    Сега се сетих да попитам понеже гледам TV7 и говорят по тази тема с Красимир Райдовски, много е интересно.
    Ако мислите, че някое мнение тук е крайно, то там не бе спестена истината и положението е още по-лошо.

    Защо полицаите не протестираха по времето на Румен Петков? Интересно ми е да чуя мнения.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 84
    Последно: 22-12-21, 19:32
  2. Отговори: 54
    Последно: 18-01-09, 00:30
  3. Отговори: 5
    Последно: 08-12-06, 10:12
  4. За и против уличните полицаи (катажиите)
    От EX-DJ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 48
    Последно: 05-07-03, 12:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе