Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314
Резултати от 196 до 202 от общо 202
Like Tree5Одобрявам

bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #196

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Аз минах преди години от МТел на Боб със запазване на номера и тогава заплатих целия пакет. Сега чета, че е намален на 9.90лв. Ако тази сума ви е проблем, то въобще притежаването на мобилен телефон ви е проблем.
    Почвате да издребнявате. Всичко е толкова елементарно за разбиране в офертите.
    Слушай, кво не ми се прави на отворен - става въпрос за възрастни хора и просто проучвам вместо тях!
    Точно Ти ли ще ми говориш а издребняване? Като си толкова отворен, защо скачаш на по-евтиното, ами не си стоиш на Ментел? Аман от комплексари!
    Shmi одобрява това.

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #197

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Намалението важи само за online покупка.

    П.С.
    Не си хабете нервите - не си заслужава
    VanDan и Dominator харесват това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #198

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Слушай, кво не ми се прави на отворен - става въпрос за възрастни хора и просто проучвам вместо тях!
    Точно Ти ли ще ми говориш а издребняване? Като си толкова отворен, защо скачаш на по-евтиното, ами не си стоиш на Ментел? Аман от комплексари!
    Имах предвид повтарящите се маса въпроси за едно и също. Не съм искал да обидя никого, а и не виждам някъде да употребявам персонални квалификации и епитети. Но наистина в последната страница се повтаря едно и също - това 15 лева ли е, 9 лева ли е, всеки месец ли е, с намаление ли е? Всичко е написано на сайта им, а и в темата отговорихме по няколко пъти доколкото можем. А и наистина ако на някой човек са му трудност 9лв. (пак повтарям не е срамно), то само от такси ще трябва да ги даде за няколко месеца максимум.
    А кой е комплексар и кой не, ще помоля всеки да си запази квалификациите за себе си. Нито ме познавате лично, нито съм Ви обидил персонално, за да отвръщате. На тази тема и въобще на тема пари нямам комплекси. Отдавна съм минал (за огромно мое съжаление младостта ми взе, че отмина) възрастта, която предполага да се вълнувам от модерни "играчки" и т.н. Минах на НАЙ-ЕВТИНИЯ (не се срамувам от това) Боб, защото просто говоря твърде малко, а при тях няма договори и други подобни. А и има много други направления, където трябва да се дават пари. Само за газ за отоплението на къщата ми е 320лв. последната сметка. Дъщерята студентка и тя гълта значителна сума. За това не е срамно да си прави човек сметка, но когато всичко по темата е пределно ясно изяснено и да питаш сто пъти все същата работа. Отделно не се вълнувам почти от смарт телефони, защото навсякъде съм заобиколен от компютри - в къщи и на работа (въпреки, че съм лекар) и използвам тел. само за разговори. Дори доскоро си карах със стария архаичен 8-9 годишен Сони К750.
    Така че не съм комплексар и не ме вълнува кой какво си купува. За това отново ще помоля да не отправяте лични обиди и да избягвате да се обръщате към мен с "Слушай кво и Ти" - ясно говори за нивото на възпитание.
    Всъщност гледайки постовете ТИ в политиканските теми за "фашитските и нацитски гадове" в синхрон с другия демагог Христослав2 всичко ми се изясни. Но не знам дали си чел, че Х2 в други теми изповядва чисто нацитски възгледи по отношение на възрастни, болни и социално слаби хора. Според него те са "вреден отпадък", който трябва да бъде оставен на произвола на съдбата, да се оправя сам и да изчезне по естествен или леко неестествен начин. В тази светлина може да ме обиждаш колко си искаш. Волен, Атака - нали така.
    Този пост е редактиран от VanDan; 23-03-15 в 18:23.
    Shmi одобрява това.

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #199

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Имах предвид повтарящите се маса въпроси за едно и също. Не съм искал да обидя никого, а и не виждам някъде да употребявам персонални квалификации и епитети. Но наистина в последната страница се повтаря едно и също - това 15 лева ли е, 9 лева ли е, всеки месец ли е, с намаление ли е? Всичко е написано на сайта им, а и в темата отговорихме по няколко пъти доколкото можем. А и наистина ако на някой човек са му трудност 9лв. (пак повтарям не е срамно), то само от такси ще трябва да ги даде за няколко месеца максимум.
    А кой е комплексар и кой не, ще помоля всеки да си запази квалификациите за себе си. Нито ме познавате лично, нито съм Ви обидил персонално, за да отвръщате. На тази тема и въобще на тема пари нямам комплекси. Отдавна съм минал (за огромно мое съжаление младостта ми взе, че отмина) възрастта, която предполага да се вълнувам от модерни "играчки" и т.н. Минах на НАЙ-ЕВТИНИЯ (не се срамувам от това) Боб, защото просто говоря твърде малко, а при тях няма договори и други подобни. А и има много други направления, където трябва да се дават пари. Само за газ за отоплението на къщата ми е 320лв. последната сметка. Дъщерята студентка и тя гълта значителна сума. За това не е срамно да си прави човек сметка, но когато всичко по темата е пределно ясно изяснено и да питаш сто пъти все същата работа. Отделно не се вълнувам почти от смарт телефони, защото навсякъде съм заобиколен от компютри - в къщи и на работа (въпреки, че съм лекар) и използвам тел. само за разговори. Дори доскоро си карах със стария архаичен 8-9 годишен Сони К750.
    Така че не съм комплексар и не ме вълнува кой какво си купува. За това отново ще помоля да не отправяте лични обиди и да избягвате да се обръщате към мен с "Слушай кво и Ти" - ясно говори за нивото на възпитание.
    Всъщност гледайки постовете ТИ в политиканските теми за "фашитските и нацитски гадове" в синхрон с другия демагог Христослав2 всичко ми се изясни. Но не знам дали си чел, че Х2 в други теми изповядва чисто нацитски възгледи по отношение на възрастни, болни и социално слаби хора. Според него те са "вреден отпадък", който трябва да бъде оставен на произвола на съдбата, да се оправя сам и да изчезне по естествен или леко неестествен начин. В тази светлина може да ме обиждаш колко си искаш. Волен, Атака - нали така.

    Както аз не те познавам, така и ти не ме познаваш. Това, че 100 човека са питали, означава ли, че аз съм задал един и същи въпрос? Като се изнервяш и си вече информиран, поне недей създавай впечатлението, че се присмиваш на другите, кой колко пари щял да даде или не.... Ти сам го каза - правиш си добре сметката..., от тук нататък - коментара е излишен.

  6. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #200

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Някой прехвърлял ли се е от Prima на Bob? Има ли вариант кредитът в Priма-та да се прехвърли, т.е. ако имам в картата останали 50 лв., изговореното + таксите на Bob да ми се приспадат от тях?

    edit: Открих отговора тук: http://www.mobilebulgaria.com/forum/...B2%D0%B8%D1%8F
    Този пост е редактиран от Shmi; 27-03-15 в 11:08.

  7. Junior Member Аватара на person
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    50
    #201

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Аз абонат на Bob повече от 1,5 год. и съм доволен. Прехвърлих си номера от друг Оператор и след месец имаше тяхна промоция, прехвърлих се на най-ниската тарифа- 2,90 лв/мес.и сега не мисля за друг Оператор. Това е по-добре от всякъкви Prima.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #202

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Пуснали са пакет 4000MB за 3,90 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314

Подобни теми

  1. Предимства и недостатъци на компресори Rotary и Scroll
    От kojcho във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 87
    Последно: 06-05-16, 22:43
  2. Отговори: 73
    Последно: 29-12-15, 22:52
  3. Отговори: 8
    Последно: 24-01-12, 20:12
  4. Проточен бойлер-предимства и недостатъци?
    От Tinka79 във форум Бяла техника
    Отговори: 12
    Последно: 07-03-07, 00:38
  5. 100 Hz - Предимства и недостатъци ?!?
    От Van Basten във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 25-10-06, 16:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе