Страница 12 от 14 ПърваПърва ... 21011121314 ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 202
Like Tree5Одобрявам

bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #166

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty
    ...
    честно мисля че супер евтин апарат със стартовият пакет ще е нещото което може да накара клиент да се върже.
    угадани са

    ема как!!! нямат накъде да мърдат!

    какво ще кажете за новата промоция??? дали ще е успешна? не мога да разбера защо не могат да се пречупят да го пуснат безплатно телефончето
    аз си мисля че ще е обречена на неуспех... също като предната, а и защото е по-слаба.

    "*0,50 лв с тарифен план bigbob с 3-месечен договор"

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #167

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    айде боб духна първата свещ. стана на една годинка, но от известно време няма нови реклами и промоции.

  4. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #168

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Вчера случайно разбрах ,че в новооткритите им магазини тихомълком се продава Супер боб ,но само там и само за тази седмица.Информацията ми е за гр.Севлиево не знам къде имат други нови обекти където може да се възползва човек от този план.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    629
    #169

    Отговор: Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Правилно ли съм разбрал, че номерата на БОБ се водят като друг оператор, а не Мтел, т.е. не важат намаленията, които нормално се полагат за разговори в мрежата на Мтел? Например Семейство и Приятели на Прима не е приложима към БОБ номера.

  6. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #170

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    В нета има твърдения, че за онези, които имат минути към цялата мрежа на Мтел, боб също е безплатен, но номера от боб не могат да се добавят към семейство и приятели именно защото се водят друг оператор.
    Аз лично съм доволен от супер бобеца, за втори телефон е идеален, но през вечер проверявам за изненади.Да не забравяме че са си Мтел, а от тях всичко е възможно.Хубавото е, че можеш да си прекратиш договора когато искаш.

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #171

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Аз също имам втори номер към Боб и приятелите ми, които ползват служебни М-телски телефони с безплатни разговори към цялата мрежа на М тел твърдят ,че говорят към мен т.е.Боб без да им отчита.За семейство и приятели обаче добавяне към група няма как да стане с боб-ски номер-категорично.Питал съм.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    17
    #172

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    ... и все пак нека не забравяме, че става дума за "М-тел".

    А относно предимствата...

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #173

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от MrsMyr Виж публикацията
    ... и все пак нека не забравяме, че става дума за "М-тел".

    А относно предимствата...

    Здравейте! Искам да си взема предплатена карта за разговори, която да включва що-годе приемливи минути към ВСИЧКИ мрежи, както и мобилни данни, но като гледам сме едно 10 години назад спрямо Англия... Там на предплатени може да се стигне до 1000 минути към всички, 7 GB нет, а тук смях в залата... на договор не може да ти предложат нещо свястно, като изключим офертите на виваком за 29.99 и на Мтел за 34.99, но мен не ме бъркат толкова 20-30 лв, колкото факта, че не искам да съм вързан за определен период от време, та в тази връзка, БОБ, колкото и смешно да им е името..., предлагат уникална за БГ пазара оферта, само че типично по български, трябва първо да им закупиш стартовия пакет от 14.90, след което да дадеш още толкова, за да ползваш офертата им 500/500.

    И понеже аз вяра на Мтел нямам, а мрежата БОБ, може да се счита за дъщерна фирма, то ме притеснява, че при тези изгодни условия, ще те пързалят с некоректно таксуване и надписване на сметки, зашото аз под без договор, разбирам симкарта с ваучер, а се оказва, че трябва да подпишеш договор за една година и сметката си я плащаш на каса, следователно няма гаранция, че не надуват сметките.

    Моля за мнения.
    Благодаря!

  11. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #174

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Аз го ползвам от година и нямам надписана сметка.Напротив, тарифата 500мGSM/500м към стационарни/ 500 смс ми свали разходите за телефон.Минутите обикновено са ми достатъчно, този месец имах над лимита и то точно колкото очаквах около 5лв.
    Разбира се че БОБ е Мтел.На Фискалния бон отгоре пише Мобилтел ЕАД, БОБ магазин......
    Но нямам никакви претенции към сметките.Коректни са дотук.
    Dominator одобрява това.

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #175

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от badr Виж публикацията
    Аз го ползвам от година и нямам надписана сметка.Напротив, тарифата 500мGSM/500м към стационарни/ 500 смс ми свали разходите за телефон.Минутите обикновено са ми достатъчно, този месец имах над лимита и то точно колкото очаквах около 5лв.
    Разбира се че БОБ е Мтел.На Фискалния бон отгоре пише Мобилтел ЕАД, БОБ магазин......
    Но нямам никакви претенции към сметките.Коректни са дотук.

    Аз се включих в едно "приключение" с БОБ и по-точно в магазина на техните представители "Хенди"...
    Взех си стартовия пакет на цена от 14,90 и платих преравнителна такса за пакета BoomBob, като пакета трябваше да е активен незабавно...., да ама не. В магазина на "Хенди" ми одрязаха картата, защото нямали микро сим, поне не ми взеха пари за това. Отделно, интернета не тръгна, при каквито и да е настройки от моя страна и ровене по форумите... Обадих се на оператора да ми изпратят смс с настройките, но те казаха да изчакам още малко, като същевременно щели да ми ги пратят, но аз така и не получих нищо, при което се издразних и на следващия ден развалих договора и ми върнаха парите, като първоначално от Хенди ме пратиха в магазина на БОБ, под предтекста че нямали правата да прекратяват договори към БОБ.... Отидох в офиса на БОБ и съвсем очаквано, от там ме пратиха в магазина на Хенди..., при което с много разправии ми прекратиха договора и ми върнаха парите. След известно време реших да си взема карта директно от БОБ, понеже знам че Хенди са мошенници, та при подписването на договора, се оказа че едната от страните не си е свършила работата както трябва и съответно договора не ми е бил прекратен и номера си е бил активен, по този начин след подписване на втория договор, вече съм имал два активни номера, при положение че съм прекратил почти моментално сключения договор. След обсъждане на случая с Хенди, обещаха да проверят какъв е случая и съответно да ми се обадят, като естествено, не получих обаждане... Писах оплакване до БОБ и от там ме уведомиха, че понеже съм имал само едно обаждане към оператора, с продължителност от 15 секунди, ще се наложи да платя фактура в края на месеца на стойност 14,90лв., за номера който не съм използвал и който съм върнал?!?!?
    Естествено не им мина номера и се стигна до приемлив вариант да си платя само въпросните 15 секунди....!!!!

    Та по възможност избягвайте Хенди - големи измамници са.
    Та засега съм доволен за 14,90лв - говориш на воля, въпреки тарифирането на минута, отделно интернета им бил, неограничен, като само скоростта пада до 64kbit/sec, което естествено нямаше как да го знам, ако по случайност едни хора в офиса не попитаха служителите! За тези пари нямат конкурент!

  13. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #176

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Виваком излиза с конкурентна оферта - 1000мин към всички мрежи и 2000мв нет.

  14.  
     
  15. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #177

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    С тия мутренски бизнес практики на Виваком, един милион безплатни минути да дават, не им ставам абонат. На 24-ти звънят на бабата на село, донеси телефона в пощата, да му сменим батерията, взема бабата бастуна и телефона, куцук-куцук отива в пощата, сменят батерията, подпиши бабо тука и тука, готово. Отивам в събота и какво да видя , бланка-договор попълнен на ръка, с дата 2-ри февруари с цел да се финтира 7 дневния срок за отказ, звъня в клиентския център, ало от коя дата е този договор, ами от 24-ти, значи може да направим отказ, ами може, добреее правим отказ, днес отивам в клиентския център, проверявам, договора продължава да се води двугодишен. Какво да ги правиш такива.

  16. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #178

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Че операторите пряват зулуми е ясно, да не би Мтел или Глобул да са китка!
    Но за същата цена 2-пъти повече минути + интернет 2гигабайта си заслужава.

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #179

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от badr Виж публикацията
    Но за същата цена 2-пъти повече минути + интернет 2гигабайта си заслужава.
    С този план се опитват да цаката на Теленор промоционалния Резерв Стандарт, който е за 20лв., но с 4000МБ интернет на максимална скорост.

    П.С. Май дискутираме в неподходящата тема. Крис беше отворил тема за избор на изгодни абонаментни планове, там ще е по-добре.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #180

    Отговор: bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Аз от доста време съм на Боб и съм напълно доволен. Почнах от пакета с 14.90 такса. Не говоря много и минах през пакет с 8.90лв, а сега съм на 2.90лв. такса и 50мин. към всички мрежи. Минавам ги от време на време, но не стигам до по-горната такса, така че ме устройва. Няма обвързващи договори (най-важното за мен), няма врътки, нищо че са към МТел, от които уж "избягах".

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 14 ПърваПърва ... 21011121314 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Предимства и недостатъци на компресори Rotary и Scroll
    От kojcho във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 87
    Последно: 06-05-16, 22:43
  2. Отговори: 73
    Последно: 29-12-15, 22:52
  3. Отговори: 8
    Последно: 24-01-12, 20:12
  4. Проточен бойлер-предимства и недостатъци?
    От Tinka79 във форум Бяла техника
    Отговори: 12
    Последно: 07-03-07, 00:38
  5. 100 Hz - Предимства и недостатъци ?!?
    От Van Basten във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 25-10-06, 16:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе