Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 122

Вчера ни напусна Първия човек стъпил на луната

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #46

    Re:Вчера ни напусна Първия човек стъпил на лу

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    hristoslav2, ти гледа ли двата филма от линковете, които постнах преди ден-два?
    аз бих искал да ги гледам, и съм доста заинтересуван, ама не мога да ги дръпна не тръгват, тракерите са резнати, спрямо нас греховните

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #47

    Re:Вчера ни напусна Първия човек стъпил на лу

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2

    1. Астронавтите преминават през него на път към Луната за секунди предпазени от обшивката на капсулата - така че няма как да се опекат...
    Само не съм съгласен, че са минали за секунди през пояса а по-скоро минути...

    http://www.cosmos.1.bg/portal/index....-3-&catid=14:-

  4. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #48

    Re:Вчера ни напусна Първия човек стъпил на лу

    абе те и за секунди да са минали, рано или късно да са го платили със здравето. Почва се от тироидната жлеза.

  5. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #49

    Re:Вчера ни напусна Първия човек стъпил на лу

    Даже сега по груби сметки ми излиза от около 2-4 часа... Предполагам са имали и някаква защита та мисля е възможно!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #50

    Re:Вчера ни напусна Първия човек стъпил на луната

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    Даже сега по груби сметки ми излиза от около 2-4 часа... Предполагам са имали и някаква защита та мисля е възможно!

    Колега ти прочете ли линка който си дал? Там е отговорено на въпроса ти и въобще на всички конспиративни глупости.

  7. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    985
    #51

    Re:Вчера ни напусна Първия човек стъпил на лу

    Някой има ли идея, как е побито знамето в лунната земя, щото за да се придвижва астронавтът скача! Е...как тогава ще побие кола, след като при всеки опита за това си действие,астронавтът ще бъде отхвърлян нагоре, вместо колът надолу!?

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #52

    Re:Вчера ни напусна Първия човек стъпил на луната

    Цитат Първоначално публикувано от vdsvicky
    Някой има ли идея, как е побито знамето в лунната земя, щото за да се придвижва астронавтът скача! Е...как тогава ще побие кола, след като при всеки опита за това си действие,астронавтът ще бъде отхвърлян нагоре, вместо колът надолу!?
    интересно е когато провокираш мислене, радвам се на всеки мислещ

    моята позиция няма нищо с отговора, който давам на горния въпрос, да се знае

    та, въпросът, който задаваш, е пряко свързан със закона на нютон за действието и противодействието, само че в случая говорим за взаимодействие на 2 сериозно различаващи се маси, така че всичко зависи каква сила е необходима за забиването на знамето, защото същата ще действа в противоположната посока, а именно споменатото от теб оттласкване на космонавта в обратната посока. ако забиваш в прах, т.е. близко до 0 съпротивление, оттласкването ще е минимално и няма да отлетиш. треснеш ли със всичка сила в скала, колкото треснеш, толкова все едно сам ще се дръпнеш нагоре

    фанта, през прокси не се ли отварят?

  10. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #53

    Re:Вчера ни напусна Първия човек стъпил на л&#

    Да не повярваш каква забавна тема може да се появи.И аз имам доста съмнения относно кацането особено след прочит на не една и две книжки от американски автори ,които също го отричат.Правителството им е специалист в маменето на общността и това май е най- скъпият филм сниман в киностудио край Лас Вегас -Невада.30млр. долара ли бе бюджета?Защо на лунния небосвод не се виждат звезди при липсата на атмосфера ,която да пречи?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #54

    Re:Вчера ни напусна Първия човек стъпил на луната

    Защото един мармот е опънал станиол пред обектива на фотоапарата.

  12. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    985
    #55

    Re:Вчера ни напусна Първия човек стъпил на луната

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    интересно е когато провокираш мислене, радвам се на всеки мислещ

    моята позиция няма нищо с отговора, който давам на горния въпрос, да се знае

    та, въпросът, който задаваш, е пряко свързан със закона на нютон за действието и противодействието, само че в случая говорим за взаимодействие на 2 сериозно различаващи се маси, така че всичко зависи каква сила е необходима за забиването на знамето, защото същата ще действа в противоположната посока, а именно споменатото от теб оттласкване на космонавта в обратната посока. ако забиваш в прах, т.е. близко до 0 съпротивление, оттласкването ще е минимално и няма да отлетиш. треснеш ли със всичка сила в скала, колкото треснеш, толкова все едно сам ще се дръпнеш нагоре
    Чакай малко... Виж следата от чепиците на астронавта и тежащата 17 тона капсула! Хубаво го каза прах и сега се опитай да забодеш в прахта кол! В тоя ред на тъмни мисли..., 17 тонната капсула не потъва в прахта, а следите от чепиците на астронавта, са все едно тежи колкото капсулата. Е... ако следим потъването на чепиците на астронавта, то явно с лекота ще се забие знаме, ама ако следим потъването на 17-тонната машинка, то явно астронавта ще е някой супермен, за да го забие и не излети! Къде е истината? Явно в Невада!

    П.С. То и Къци Вапцаров имаше на времето подобно кръстено шоу!
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1346883720[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Да не повярваш каква забавна тема може да се появи...Защо на лунния небосвод не се виждат звезди при липсата на атмосфера ,която да пречи?
    Това ми хареса Може би е имало лунно затъмнение...

    П.С.2 Пропуснах да отбележа, че прахта не би задържала колът със знамето.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #56

    Re:Вчера ни напусна Първия човек стъпил на луната

    То за да забиеш кол не е задължително да блъскаш с чук отгоре - явно никой не е слагал колове за домати . Прост уред подобен на манивела със свредло отпред би свършил работа (пък и "дрелките" не са от вчера). Но в общи линии и аз не съм убеден ,че са стъпили на Луната.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #57

    Re:Вчера ни напусна Първия човек стъпил на луната

    NASA, не знаят какво са загубили от това, че по него време България е била член на Варшавския договор.

  16. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    985
    #58

    Re:Вчера ни напусна Първия човек стъпил на луната

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    То за да забиеш кол не е задължително да блъскаш с чук отгоре - явно никой не е слагал колове за домати .
    Ти сега ще ни изкараш, че "набиваме" доматите с колците
    Един поглед е достатъчен за да е ясно, че колът със знамето не е набиван с чук
    В края на краищата, нямам нищо против да ям домати с колците - стига да са истински ( доматите де...)!

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #59

    Re:Вчера ни напусна Първия човек стъпил на луната

    То като онова ,че НАСА дали няколко милиона ,за да изобретят писалка ,която пише в безтегловност , а руснаците ... просто използвали молив.

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #60

    Re:Вчера ни напусна Първия човек стъпил на луната

    Тъкмо почнах да гледам Conspiracy of land on the moon ... руски филм който можете да намерите в колибка-та. Та отностно отпечатъците от обувките на Армстронг , братушките казват, че са автентични и дават пример със снимки от техните луноходи които оствят отчетливи следи. Но друго ми направи впечатление. Според авторите на филма, руснаците са изпратили с еднопосочен билет астронавти няколко години преди "Аполо-11", които са поправяли луноходите и труповете им още лежат из луната което лично мен ме втрещи. Довода е, че са нямали надеждна система с която да върнат екипажа обратно на земата. Наричали са ги "смъртници" ....


    P.S. Като цяло братушките не отричат експедицията и авторите на филма са склонни да вярват, че кадрите от мисията са реални. Но филма завъшрва потресаващо ...Съпругата на Стенли Кубрик няколко години след смърта на режисьора казва, че всичките кадри които сме гледали, били снимани във киностудио от мъжа и по заповед на правилтеството на САЩ.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Вчера почина Джеф Ханеман от Slayer
    От FearMe във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 06-05-13, 22:29
  2. Изпратете името си на Луната
    От Eddie във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 05-05-08, 23:31
  3. Дъжд от пари валя вчера над магистрала Тракия
    От DarkRose във форум Коментирай новина
    Отговори: 7
    Последно: 11-10-06, 20:04
  4. Задача 210/стара/ (на Луната)
    От Wise във форум Логически задачи
    Отговори: 16
    Последно: 21-03-05, 21:08
  5. Снимки на Луната !!
    От travoltino във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 27-11-04, 19:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе