Страница 15 от 59 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 876
Like Tree158Одобрявам

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #211

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Бетата и аз я пробвах още преди официалното излизане - аз наблягам главно на автомобилни игри и от време на време пострелвам (главно StarWarsBattlefront - най-ми пасна) , виж сина ги чатка много и редовно ги плющи на COD... Та главно идеята ми е дали се играе - да не стане так да търси сървър по 1 час и като влезеш пък я има пет човека на кръст ...

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #212

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Не бих се учудил да спре да се играе скоро. Дано не съм прав де. От всичките ми приятели които играят сериозно на PS4, нито един няма планове да си я купи без значение на каква цена е.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #213

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Квото е - такова - взех си я току-що от ebay за 23GBP

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #214

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Честито. Сподели след някой друг ден как е, може и аз да се навия да си я взема и да цъкаме заедно

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #215

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Ще минат 2 седмици сигурно - ползвам Габко за пратки от Англия , пък и ония рижавите там са едни бързи ...

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #216

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Да взема и аз да се включа с дуум-а. Иначе как може да се добавим като приятели на конзолата и евентуално да пуцаме заедно?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #217

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Пишеш PSN профила и който иска да те включва - или по-добре пращаш на ЛС .
    Мен сега ми е малко сложно за игра - няма време, че и мачове за гледане ... ама понякога вечер правя 30-60 мив. на GT6/SW Batt.(благодарение на един код за отстъпка и Brexit-а seassonal pass-a го взех за 64лв )/PES16 или , колкото и да е невероятно на Plants vs Zombies GW2 (да не се смеете много ей) . Чакам с нетърпение новото GranTurismo Sport , че поредицата ми е любима , а нещо до сега излезлите автомобилни игри за ПС4 нещо не ми паснаха/харесаха (освен Drive Club) - очаквах много от ProjectCARS , но освен добра графика има ужасно управление с джойстик - така и не можах да докарам прилична настройка, с която да не се изнервя тотално след 10 мин. игра
    С един приятел често правехме срещи вечер на ПЕС, ама аз нямам време пък той много задобря и последните няколко пъти ма плющи като за световно ...

  10. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #218

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Може ли малко помощ?! Имам два профила на конзолата и искам единия да го огранича тотално. Тоест - да няма никаква възможност да сваля дори безплатни приложения и да не може да ползва съдържанието ( свалените игри ) от моя профил (другия). Не знам дали се изразих достатъчно ясно....

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #219

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Имаше нещо да е спомагателен , ама сега не се сещам, а не ми е наблизо ПС4. Иначе имаш вариант да иска паролата при плащане на нещо, а и вариант да не се логва автоматично при включване на конзолата и да трябва да се пише паролата всеки път .

  12. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #220

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Имаше нещо да е спомагателен , ама сега не се сещам, а не ми е наблизо ПС4. Иначе имаш вариант да иска паролата при плащане на нещо, а и вариант да не се логва автоматично при включване на конзолата и да трябва да се пише паролата всеки път .
    Ще се радвам да го приложим на моята конзола. Не е спешно. Просто се налага да създам определени ограничения. Не може да плаща от мое име по принцип, но не искам да има какъвто и да е достъп до моите "Неща" в моя профил. Само така мога да му огранича достъпа до игри извън от регламентираното време. Е, мога да спра нета на конзолата, но това не е гаранция че някои игри от моя профил няма да работят офлайн.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #221

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    За плащането беше в "настройки" и там в "настройки за купуване" имаше отметки да иска парола преди плащане и дали да се плаща автоматично за абонаменти (или да се добавят пари автоматично). За логването мисля в "настройки" - "юзъри" и там вече имаше опции за логване и ограничаване (май)

  14.  
     
  15. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #222

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Явно ще пада "игра" през почивните дни. Това, за което пишеш съм го виждал, но по трудното ще е да задам приоритет на профилите, защото първо създадох на детето профила и той явно се явява Master и след това създадох моя профил.Винаги обаче, плащанията са правени през моя профил.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #223

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Сега не се сещам , а и не ми е трябвало, но мисля ,че можеше да се прави профила основен или "под" - поне на ПС3 мисля съм го срещал . А като е под профил мисля има ограничения за купуване и за възрастово ограничени игри.
    Виж в "родителски контрол" какви опции имаше .

  17. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #224

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Сега не се сещам , а и не ми е трябвало, но мисля ,че можеше да се прави профила основен или "под" - поне на ПС3 мисля съм го срещал . А като е под профил мисля има ограничения за купуване и за възрастово ограничени игри.
    Виж в "родителски контрол" какви опции имаше .

    Ох, само да остане малко време и ще разцъкам. Смятах да се отдам на почивка през weekend-a, ама ще трябва да поработя пак

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,472
    #225

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 59 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 00:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 11:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 19:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 19:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 18:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе