Страница 29 от 59 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследноПоследно
Резултати от 421 до 435 от общо 876

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #421

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    https://blog.us.playstation.com/2017...ures-detailed/ - новите неща във версия 5.0

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    830
    #422

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Умря PS4 ката на сина...Оказа се калпава техника,от новите слимки.Имали сме всякакви конзоли One,X360,PS3 FAT,PS3 Slim,Super Slim,PS2...но тия последните се оказаха май най зле,като изключим проблемните серии от 2006-2007 на Zephir,Xenon и Falkon както и първите 60 гигабайтови Сонита .
    Машинката не беше пускана,и вчера като е стартирана не пожелала на изгрее.Пали,писука и почва да загрява,става гореща, и следвали 3 beep вания.Черен екран...Тествал е на друг ТВ,с друг кабел ..Тц...умряла.Добре че купувам само нова техника,занесохме я в Техното,понеже е нова ,на три месеца за рекламация .Сега ще чакам отговор.Много ме е яд.Бахти калпавата работа.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #423

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Ще я сменят с нова какво я мислиш - сега поне е лесно - всички данни са в облака ...

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    830
    #424

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    A дано.Ще тегли поне 400 гб игри,които сме купили наново.Четох в нета,че тоя проблем с трите бийпкания и никаква картина е много чест.Представям си ако не я бях купил нова,а втора рка без гаранция.....

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #425

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Ми техника е , да не е имало токови удари докато не е пускана и на стенд бай ли седеше?
    Аз обикновено я изключвам вечер или ако няма да се пуска няколко дни - само ако тегли нещо я оставям на "рест" , че като ги знам нашите електричари ... макар че имам и UPS.
    Не пробва ли първо дали ще изгрее сервизното меню ?

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    830
    #426

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Не знам да е имало токови удари.Прибрахме се на обяд и сина я включи .Конзолата е била включена в контакта,но угасена !В нея както винаги е забучен кабела на нета.Дори мисля,даже почти 100 % съм сигурен,че копчето на разклонителя в който е била включена е било изключено,така че няма как да е влизал ток в нея освем по мрежови кабел да кажем.Епа да му ба майката,хипотетично ако предложим ,че по кабела може да мине импулс който да усмърти конзолата ,да му се не види и скапаната техника,на рутера ми нищо му няма..На един разклонител е с телевизор,освем по кабела на телевизора нещо...Ама телевизора си работи.Абе истината е че си е ялова конзола.Направили са я като плочка за баня .От къф зор ? Значи всеки път като играе някое дете,трябва да я изключва от контакта,да се пресяга зад секцията отзад да вади мрежовия кабел,после насляпо пак да го мушка.Не съм съгласен.Няма ли елементарни защити ? Бахти..Щом и угасена техника мре,не знам.Както и да е.Аз винаги съм се чудел,как издържа тая конзола,като я пипна тя ще ми изгори ръката.А иначе съм я вдигнал на специална поставка и климатика духа в нея в жегите.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #427

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Е, само предположих възможни причини , а чисто и просто може да си изтеглил късата клечка ... за съжаление .

    Аз да чукна на дърво , съм нямал сериозни проблеми - от първата версия на ПС4 ми правеше проблеми с прекалено чувствителният сензор за вадене на диска и спорадично го изплюваше - отворих я и му лепнах един изолирбанд и си вадя диска от менюто .

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #428

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане


  11. Junior Member Аватара на tripod731
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    46
    #429

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    PS4 Slim са вече на второ място непосредствено след 100х модела по брой повреди сред playstation 4 конзолите, но скоро ще го задминат. Няма толкова калпави конзоли. До сега са ми идвали над 15 конзоли с различни проблеми. Лошото е че почти всички бяха гаранционни, така че предпочитах да не нарушавам гаранцията. Но имах клиенти, които бяха склонни да платят за по-бързо решаване на проблема, отколкото да чакат по 20 дена и нагоре за да им върнат конзолата от гаранционната поддръжка. Ако имате възможност за избор вземете CUH1216 A/B. Доста по-стабилни са като работа и почти нямат слабости, но все пак и там се срещат, но тaм проблемите са далеч, по-малко.
    А ако искате конзола, която без значение колко е работила , да сложите под телевизора на сина си и да забравите за сервизи - вземете XBOX ONE.
    Дори и първият модел от 2013 година е възможно най-здравата и сигурна NEXT GEN конзола.

    Няма прегряване, няма чукане-тракане. Няма доста зачестилото инцидентно изтриване на части от BIOSa както при PS4 конзолите. Просто е направена както трябва. Фен съм на PS , но няма как да не призная , че ако всички конзоли бяха здрави като XBOX ONE, отдавна да съм затворил сервиза или да съм се пренасочил към друг вид електроника.

    Единствената наистина здрава PS4 конзола е PS4 Pro. Ако държите конзолата да е от фамилията Playstation, то тогава дайте повече пари, но тава ще ви гарантира споойствие. И никога, запомнете, никога не взимайте Slim модела. Особено от VIVACOM промоциите конзолите са просто 5то качество.
    Толкова от мен. Ако някой не е съгласен с мен, моля да сподели.

    ___________________________________________________________________________________________________________________________
    Ремонти и хак на Playstation 2, Playstation 3, Playstation 4, PSP, PSVita, XBOX360, XBOX ONE, Nintendo Wii, Nintendo WiiU, Nintendo 3ds / new3ds ...
    Този пост е редактиран от tripod731; 28-08-17 в 11:48.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #430

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Заглавията за септември -
    https://blog.eu.playstation.com/2017...hild-of-light/

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    830
    #431

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Както по горе трипод написа,и аз съм фен на PS,но просто нямат никаква база за сравнение (като надеждност и здравина ) със стария XOne.Ние сме имали от всички модели на PS4 и въпреки че винаги са били позиционирани на проветриво място,задължително на крачета за да не лягат директно плътно върху повърхността и да загряват повече,винаги помещенията са били климатизирани,и винаги някои от конзолите ми имах чувството ,че ще излетят като Хариър,съдейки по свистящия звук който издаваха.Имам познати които постоянно влачат десетки умрели Плейстейшъни от Англия и ги продават по битаците за части.Чудел съм се винаги само за две неща :
    1.Как дее*а оцеляват и са живи тия конзоли,след като при допир са като ютия...Ква душа носят,и как по дяволите издържа тая душа в тоя АД който е вътре?
    2.По важния въпрос дето и сега продължавам да си задавам - от КЪВ ЗОР ги правят толкова малки,тесни ,тънки,къси и т.н....Разбирам че в Япония пространството е кът,но дее*а тия 5 сантима ако я беха направили по обемна или широка ,но за сметка на това по хладна и сигурна.Не виждам никакъв смисъл конзолата ми да е като фаянсова плочка,но пък калпава.Това не е смартфон,който ще нося всеки ден в джоба си,това е техника която я позиционирам веднаж в секцията и забравям.И предпочитам да е по големшка,но по недеждна.

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #432

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Не знам, при мен никога е нямало драми с PS конзолите ми. Имал съм и PS3Slim, PS4 а сега и PS4PRO, да чукна на дърво нямал съм драма с конзолите.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #433

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    С огромното удоволствие ви представяме приложението HBO GO - вече достъпно в PS Store България ( PS4 /PS3 )!
    Насладете се на любими HBO филми, сериали, комедии, документални филми и много други. Създавате собствен "Watchlist" (Списък) и гледате предпочитаните от вас HBO програми и филми, когато поискате.
    HBO GO вече налично за ПС4/ПС3

  17. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #434

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    HBO GO вече налично за ПС4/ПС3
    В (U)HD?

    ОФФ. А в Самсунг стор има ли HBO GO България? Щото обмислям покупката на един UBD...

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #435

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    HBO GO го има наличен в App Store-a на Самсунг. На моя убавец от подписа редовно гледам. За съжаление поне според HBO, за сега предлагат само FHD съдържание. Очаква се уж скоро да се разшири с UHD и HDR.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 29 от 59 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 01:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 12:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 20:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 20:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 19:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе