Страница 36 от 59 ПърваПърва ... 26343536373846 ... ПоследноПоследно
Резултати от 526 до 540 от общо 876
Like Tree158Одобрявам

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #526

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Абонамента ми е месец за месец и последния ми изтича на 20.06! Ако купя годишен сега от кога ще ми започне реално - от сега или след 20.06?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #527

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    След като изтече настоящия - аз така миналата година напазарувах евтини и няма да го мисля до края на 2019 - това месец за месец излиза много дебело - ти си платил сигурно два годишни до сега .
    ivodivo одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #528

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    След като изтече настоящия - аз така миналата година напазарувах евтини и няма да го мисля до края на 2019 - това месец за месец излиза много дебело - ти си платил сигурно два годишни до сега .
    Т.е. сега купувам но си започва да тече от 20.06 (когато изтича сегашния ми)?

    Принципно месец за месец понеже сина ми основно ползва пакета и не винаги е с такъв пакет (понякога пропускаме), ако ме разбираш

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #529

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Т.е. сега купувам но си започва да тече от 20.06 (когато изтича сегашния ми)?

    Принципно месец за месец понеже сина ми основно ползва пакета и не винаги е с такъв пакет (понякога пропускаме), ако ме разбираш
    И няколко месеца по рано да го купуваш абонамента ако е намален, няма проблеми, новият ще се активира когато изтече сегашния.
    ivodivo одобрява това.

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    3
    #530

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте, понеже съм нов потребител не знам как да направя отделна тема за въпроса по който искам мнение, за това пиша тук. Имам един проблем (поне мисля, че е проблем). Когато изключа ps4-ката от захранващия кабел, след това иска да се рестартира около 3-4 пъти преди да стартира всичко. Някой ми казват, че е за ремонт, а други, че е нормално. Моля ако някой знае нещо да ми помогне.

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #531

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Не е нормално. Какво всъщноост имаш предвид "да стартира всичко"? На единият ми телевизор понякога не иска автоматично да превключи на входа на който съм я вързал. Пали телевизора, но не сменя входовете и един път ми се наложи десетина пъти да я ребутна докато се усетих, че нещо не е както трябва и да избера входа на телевизора.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #532

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от sashko026 Виж публикацията
    Здравейте, понеже съм нов потребител не знам как да направя отделна тема за въпроса по който искам мнение, за това пиша тук. Имам един проблем (поне мисля, че е проблем). Когато изключа ps4-ката от захранващия кабел, след това иска да се рестартира около 3-4 пъти преди да стартира всичко. Някой ми казват, че е за ремонт, а други, че е нормално. Моля ако някой знае нещо да ми помогне.
    Какво искаш да кажеш с това - "Когато изключа ps4-ката от захранващия кабел" и преди това била ли е изключена или е в rest mode? Ако е второто е нормално след включване да си провери дали всичко е наред и да те предупреди, че не е изключена по нормален начин.


    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Не е нормално. Какво всъщноост имаш предвид "да стартира всичко"? На единият ми телевизор понякога не иска автоматично да превключи на входа на който съм я вързал. Пали телевизора, но не сменя входовете и един път ми се наложи десетина пъти да я ребутна докато се усетих, че нещо не е както трябва и да избера входа на телевизора.
    Тоя номер го прави Андроид-а на тв - след като веднъж рестартирах 4-5 пъти конзолата и опитвах даже да влизам в сервизен режим преди да забележа, че е забил тв на черен екран вече избягвам да включвам първо конзолата и тя да ми включва тв по HDMI CEC.

  10. Novice
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    3
    #533

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Когато премахна кабела от конзолата, и постои 10 минути, след като го включа се налага да се рестартира няколко пъти преди да тръгне, а ако го изключа от джойстика си тръгва след това нормално.

  11. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #534

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от sashko026 Виж публикацията
    Когато премахна кабела от конзолата, и постои 10 минути, след като го включа се налага да се рестартира няколко пъти преди да тръгне, а ако го изключа от джойстика си тръгва след това нормално.
    Пишеш и не става ясно... Преди да премахнеш зах.кабел спираш ли конзолата по правилния начин - а именно да избереш от менюто power off а не някоя друга опция! Само ако си избрал такова гасене можещ безпроблемно да спреш и тока на конзолата! Иначе ще ти излиза съобщение, че не си я загасил правилнo...

  12. Novice
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    3
    #535

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Не я спрях, наложи се бързо да я изключа.

  13. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #536

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от sashko026 Виж публикацията
    Не я спрях, наложи се бързо да я изключа.
    В такъв случай е нормално това което се случва...

    Избягвай да спираш тока без да изгасиш конзолата през шътдаун менюто! Може и диска да се повреди...

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    2
    #537

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Привет! Имам един въпрос. Понеже мисля да си купя ps4 втора употреба заради 1-2 игри които излязоха ексклузив. Харесах си един но човека ми каза, че има бан при онлайн мода. Искам да разбера дали това ще ми попречи да играя игри които не изискват онлай (God of War и Detroit:Become Human)

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #538

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Апетита идва с яденето. Не си стува (според мен) да се купува банната конзола.

  17. Novice
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    2
    #539

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Добре, но понеже си имам компютър където да играя онлайн игрите, въпроса ми беше дали ще имам проблем с подкарването на другите игри.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #540

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Не би трябвало , освен ако самата игра не иска определена минимална софтуерна версия , за да тръгне. От друга страна пък вече се похвалиха, че е хакната ПС4 вече ..., но при всички случаи би трябвало да е на символична цена , за да я купиш ... аз ако съм пред такава дилема не бих дал повече от 200лв за такава канзола.
    shame одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 36 от 59 ПърваПърва ... 26343536373846 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 00:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 11:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 19:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 19:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 18:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе