Страница 37 от 59 ПърваПърва ... 27353637383947 ... ПоследноПоследно
Резултати от 541 до 555 от общо 876

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #541

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Добри намаления в Ozone - аз си напазарувах няколко контролера - https://www.ozone.bg/landing/gaming-...laystation.php

  2.  
     
  3. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #542
    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Добри намаления в Ozone - аз си напазарувах няколко контролера - https://www.ozone.bg/landing/gaming-...laystation.php
    Благодаря за информацията, взех и аз още два да има

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #543

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Страхотна оферта от PS Plus Безплатно изтегляне на Call of Duty Black Ops 3 https://store.playstation.com/en-bg/...ACKOPS3GAME000

  5. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #544

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Привет колеги!
    Някой играе ли Rise of Tomb Raider: 20Year Celebration? По принцип е много приятна игрица, но се получи един досаден проблем. Реших да поръчам три Add-on от стора. Плати си ги, но така и не се инсталираха. На следващия ден отново проверих дали са маркирани като "поръчани" и установих, че не са. Тогава ми щукна идеята да ги поръчам отново и се надявах системата да ми върне отговор, че вече са поръчани, но нищо подобно не се случи. Просто си ми взе парите и отново не се инсталираха никакви адони, нито пък съобщи, че вече съм направил плащане за същите адони. Всички действия ги правя от конзолата, като моя акаунт е "мастър" и само от него може да се извършват плащания. Писах на съпорта, но беше петък след обед, та не се надявам някой да се засили да проверява........
    Някой изпадал ли е в подобна ситуация?

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #545

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Какво точно поръча ? В библиотеката нямаш ли ги като закупени? В самата игра търсиш ли купеното съдържание? В картата ти има ли отчетени плащания към ПС сторе-то?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #546

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Провери си дали изобщо минават тия плащания.

    Надявам се, че си купуваш add-ons от същия регион като основната игра, че в противен случай, дори и да мине плащането, няма да ги играеш.

  8.  
     
  9. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #547

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Поръчах Advantage Pack; Challenge Pack и Wild Pack. Не са отразени в библиотеката, не ги намирам в играта, но иначе имам отчет за направени две плащания към стора. Играта и адоните са от един и същи регион. Дори в историята на акаунта ми се вижда, че два пъти плащам едно и също нещо. Има отделни номера на поръчките...... Всичко е супер "истинско".........

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #548

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Прочете ли къде ги ползваш ? Щото гледам на единия пише cards can be used in all extra gameplay modes ​?

    - - - - - - - - - -
    Този пост е редактиран от svetlio1; 16-06-18 в 22:51.

  11. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #549

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Никъде не видях да пише нещо за разни ограничения. Но ако има такива, защо ми ги продават?! Работата е там, че по никакъв начин играта не подсказва, че има допълнения, които са готови за или вече са инсталирани. Дори и през компютър, като вляза в стора не е отразено, че вече съм ги платил.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #550

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Ама това са някакви карти за бонуси - логично е да отиват директно в акаунта ти като се логнете в играта, няма какво да се инсталира.

  13. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #551

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Да, ама няма нищо в играта. Винаги когато към дадена игра се добавя някакъв адон, когато я стартираш те уведомява за налична допълнителна функционалност. Когато и да реша мога да ги купувам колкото, когато и от където си искам. Никъде не се отразява че вече съм платил. Сега разгледах настройки на акаунта. Има меню Service List. В него се вижда играта и като я избера ми се показват въпросните адони с много странен статус: Title: Advantage Pack, Status: 13/06/18, Expires: 14/06/18 Аз купувам за първи път именно на 13/06/18, а втория път беше на 14/06/18 !?!?!? Положението е еднакво за всички без Diamond Pack (нещо, което не помня да съм купувал) Status: 18/04/18, Expires: 12/05/18. На всички други игри в този сървиз лист няма краен срок ( Expires ).

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #552

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Хм, мултиплеър имаше ли тая версия - там проверил ли си дали ги има?
    Ако наистине ги няма остава да пишеш на съпорта и от там да реагират . Аз за толкова години само веднъж ми се получи нещо подобно - Драйв клуб въпреки ,че си я имам купена при опит за стартиране ме пращаше в магазина да я купувам. Писах на БГ съпорта и реагираха общо взето доста бързо.

  16. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #553

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Няма мултиплеър. В крайна сметка ги открих, но на такова място където няма да повярвате! В менюто на играта, почти в дъното има бутон Shop, до който започват едва видимо да премигват дребни цифри. В моя случай 21. Избрах бутона и се отвори меню с два бутона: Shop и Gifts. В Shop има възможност да се "пазарува" както с натрупан кредит от събрани точки по време на игра, така и "в брой". Въпросните адони си бяха там и отново можеше да си ги купя чрез един от споменатите начини за пореден път !?! В Gifts открих една купчина Gifts плюс трите закупени адона, които се повтаряха! Отворих всички подаръци и си спечелих трофей за колекционер на карти. Веднага след това отворих сървиз-листа, за да проверя има ли някаква промяна във валидността, но уви! Никаква промяна не беше отразена.
    Картите са допълнителни мисии, като някои от тях могат да се продават, но на кого и защо все още не знам. Като цяло има някаква "мътилка" около тези карти, адони и тяхната реална употреба. Ръководството за игра е ОГРОМНО и явно ще трябва да загубя доста време в четене, вместо в игра, както стана вчера!
    Благодаря на всички, които се включиха в дискусията и се извинявам, че коментирахме конкретна игра, а не самата конзола......

  17. Junior Member Аватара на vynsente
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    The ANIMAL & NATURE KINGDOM
    Мнения
    67
    #554

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Тоя Lootcrate не е ''пожалил'' и теб явно....

  18. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #555

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Безплатно изтегляне на MAFIA 3 за членове на PS Plus https://store.playstation.com/en-bg/...FIA30000000001

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 37 от 59 ПърваПърва ... 27353637383947 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 01:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 12:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 20:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 20:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 19:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе