Вижте резултатите от анкетата: Каква марка прахосмукачка имате ?

Гласували
243. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Arieli

    0 0%
  • Ariete

    0 0%
  • Beko

    7 2.88%
  • Bosch

    14 5.76%
  • Daewoo

    8 3.29%
  • DeLonghi

    3 1.23%
  • Electrolux

    2 0.82%
  • Elite

    2 0.82%
  • Gorenje

    7 2.88%
  • Hoover

    3 1.23%
  • Karcher

    13 5.35%
  • LG

    27 11.11%
  • Miele

    14 5.76%
  • Moulinex

    3 1.23%
  • Neo

    7 2.88%
  • Panasonic

    9 3.70%
  • Philips

    25 10.29%
  • Rohnson

    0 0%
  • Rowenta

    24 9.88%
  • Samsung

    67 27.57%
  • Sang

    4 1.65%
  • Seres Vasilius

    0 0%
  • Severin

    0 0%
  • Siemens

    4 1.65%
  • Singer

    0 0%
Страница 36 от 66 ПърваПърва ... 26343536373846 ... ПоследноПоследно
Резултати от 526 до 540 от общо 979
Like Tree107Одобрявам

Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    5
    #526

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от prismehulnik Виж публикацията
    ......Няма торбички,но има филтри!И те не са никак евтини!........
    Отказахме се от Philips-а и взехме тази http://www.technopolis.bg/en/Standar...P1630/p/811245, но не намерих много отзиви за нея. Да се надяваме, че ще излезе читава.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    260
    #527

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Зелмера може да пере дамаски, килими, прозорци, тапицерии, да смуче разлята вода. Има 7 степенна система на филтация /голям праз!/ и множество аксесоари. .
    Отдавна съм изхвърлил всички килими мокети и изобщо всичко, което събира прах.
    В крайна сметка взех Зелмера.
    Адски е мощна, ползваме я на 3 от 5 степени. Приставката за дребни боклуци към основната четка е много добра добавка. Лично за мен единствен минус е леко старата версия на ХЕПА филтъра - 10(нямам идея подлежи ли на смяна с по-нова версия). Като цяло много добър избор.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    16
    #528

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Какво ще кажете за тази прахосмукачка - http://www.technopolis.bg/en/Handle/...62-02/p/813639 .
    Какво е положението с батерията ? Колко време изкарват преди да се прецакат ? Колко е гаранцията на батерията ?
    Всякакви мнения ще са полезни . Насочил съм се към такава , защото живея в гарсониера и ще ми е по удобна .

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,574
    #529

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Тази "прахосмукачка" има само едно предимство - ще можеш да почистиш с нея ако спре тока. Ама и то ще е едно почистване, мани, мани.
    jonov одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #530

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте, налага се да купим нова прахосмукачка. Аз съм харесал Karher MV 3 (http://www.technopolis.bg/bg/Standar...R-MV3/p/816717), само че извиват малко ръцете с разните му скъпи накрайници, които не вървят със стандартната окомплектовка. По тази причина майка ми си хареса Zelmer http://www.technopolis.bg/bg/Standar...712ZK/p/818763 , която освен това е с воден филтър и по-висока мощност. Можете ли да ми дадете съвет?

  7. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #531

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    - - - - - - - - - -

    Взимай Karcher MV3 -189лв е http://vimax-karcher.com/prahosmukac...3-car-kit.html Работно магаре е ,здрава с голям контейнер ,обслужва се елементарно,сипваш литър вода и чистиш.Аз я ползвам за работа -тва трици,педечета,емдеефи,камъни ,кал ,вода ,всичко смуче.Само след чистене й почиствам филтъра с четка ,плакна контейнера на мивката и си става като нова.За няколко години душманска работа не е мръднала.У дома имаме същата ,женичката много й се кефи.Също можете да погледнете Lavor http://www.argo-market.com/Products/Details/1805 Гледай колко е вакуума на прахосмукачката, а не колко вата пише на корпуса ,Karcher -210mbar ,Lavor-180mbar
    Този пост е редактиран от avenger; 31-10-15 в 13:53.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #532

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bagerista9 Виж публикацията
    - - - - - - - - - -

    Взимай Karcher MV3 -189лв е Мултифункционална прахосмукачка Karcher MV3 Car Kit Работно магаре е ,здрава с голям контейнер ,обслужва се елементарно,сипваш литър вода и чистиш.Аз я ползвам за работа -тва трици,педечета,емдеефи,камъни ,кал ,вода ,всичко смуче.Само след чистене й почиствам филтъра с четка ,плакна контейнера на мивката и си става като нова.За няколко години душманска работа не е мръднала.У дома имаме същата ,женичката много й се кефи.Също можете да погледнете Lavor Lavor Vac 20 S - Lavor - Прахосмукачки - АргоМаркет България Гледай колко е вакуума на прахосмукачката, а не колко вата пише на корпуса ,Karcher -210mbar ,Lavor-180mbar
    Да разбирам ли, че при сухо чистене може да се налее вода в контейнера и тази вода става нещо като воден филтър?

  10. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #533

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    точно така

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #534

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bagerista9 Виж публикацията
    точно така
    Благодаря ти, колега! Това е много важна информация.
    Този пост е редактиран от Dimitar Kostov; 01-11-15 в 21:56.

  12. Novice
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    7
    #535

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте колеги! Моля за съвет относно избор на прахосмукачка. колебая се между тези Прахосмукачка C3 Eco Line Plus Ivory White, 800 W - Прахосмукачки , Прахосмукачка C3 Boost Parquet - 10 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ - Прахосмукачки , https://www.technomarket.bg/products...osch-bgb-45331 , http://www.technopolis.bg/bg/Standar...45330/p/812866.
    нямам против и Philips като марка но тези по горе ми изглеждат по надеждни. Миелето доколкото разбирам е с по скъпи консумативи, но дали боша или филипса ще се справят така добре с чистенето. ще се радвам да чуя мнения от хора с наблюдения върху работата на по горните модели....

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    82
    #536

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от a4kin Виж публикацията
    Здравейте колеги! Моля за съвет относно избор на прахосмукачка. колебая се между тези Прахосмукачка C3 Eco Line Plus Ivory White, 800 W - Прахосмукачки , Прахосмукачка C3 Boost Parquet - 10 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ - Прахосмукачки , https://www.technomarket.bg/products...osch-bgb-45331 , http://www.technopolis.bg/bg/Standar...45330/p/812866.
    нямам против и Philips като марка но тези по горе ми изглеждат по надеждни. Миелето доколкото разбирам е с по скъпи консумативи, но дали боша или филипса ще се справят така добре с чистенето. ще се радвам да чуя мнения от хора с наблюдения върху работата на по горните модели....
    И аз съм заинтересован от отговор по темата... особено свързан с миелетата, особено тази с 10 години гаранция А имат ли воден филтър понеже в нашето семейство това е на почит ))

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    136
    #537

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Аз имам подобно миеле. И съм много доволен. Няма воден филтър. Торбичките може да са само Миеле. 4 бр струват около 30лв. и се сменят на 3 месеца, дори да не са пълни. Но пък наистина задържат всякакъв прах,защото филтрите след торбичките вече година не са си сменили цвета. Много е тиха прахосмукачка и доста мощна. Не ми се е налагало да я пускам, но повече от средната степен. Даже я намалявам че вдига балатума Друго мога да кажа, което на мен ми е полезно,че има 11 метра радиус на действие. Не ми се налага да в превключвам на други контакти. Закачам и наведнъж целия апартамент.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    162
    #538

    Отговор: Избор на прахосмукачка

    С две ръце гласувам за Миелето! Имам осма серия Cats&dogs и не я сменям за воден филтър , през какъвто минах! Водният филтър има един проблем- изхвърля микро капчици с включени микроби в себе си във въздуха. След всяко чистене ,трябва да миеш филтъра.
    Този пост е редактиран от avenger; 06-11-15 в 19:09.

  17. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #539

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    То всичко хубаво, ама като четете и си купувате, гледайте какво подналягане създава ,при колко литра въздушен поток.В горните описания са дадени данни само колкото да задоволят нечие любопитство.БАГЕРИСТА е посочил какво е важно да се гледа и търси.

  18. Novice
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    7
    #540

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Благодаря на всички които изказаха мнение по темата. Точно се бях настроил че ще бъде Миелето и консултанта в техно.... тотално ме обърка. Оказа се че нямат налично нито едно Миеле въпреки ,че в сайта им фигурират няколко модела. Освен това започна да ме убеждава че за по малко пари мога да си взема модел на Ровента(френска), който е на същото ниво, с по евтини консумативи и хепафилтър.и т.н. Моля , дайте съвет как да постъпя! Колебанието ми е между тези Rowenta RO 5945 SilenceForce Extreme Eco Rowenta - Цени, оферти и мнения, списък с магазини Rowenta RO5951 Silence Force Extreme Rowenta - Цени, оферти и мнения, списък с магазини и тези Прахосмукачка C3 Eco Line Celebration - Прахосмукачки , Прахосмукачка C3 Power Cat&Dog, Мощност 1200 W - Прахосмукачки.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 36 от 66 ПърваПърва ... 26343536373846 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От huba-buba във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 274
    Последно: 29-02-24, 10:16
  2. Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 76
    Последно: 29-12-23, 19:37
  3. Smartwatch - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 166
    Последно: 28-11-23, 19:28
  4. Хладилници / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Хладилна техника
    Отговори: 50
    Последно: 02-06-20, 21:20
  5. Епилатори / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От Zornitsa_S във форум Друга битова техника
    Отговори: 8
    Последно: 06-09-15, 17:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе