Страница 18 от 18 ПърваПърва ... 8161718
Резултати от 256 до 259 от общо 259
Like Tree8Одобрявам

eReader - устройства за четене на електронни книги

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #256

    Отговор: eReader - устройства за четене на електронни книги

    Цитат Първоначално публикувано от vencifcl Виж публикацията
    ...
    Започва да ми се очертава фаворит PocketBook Touch HD 3, сега е момента някой ако има повод да я оплюе или възхвали де. Мислих за Kobo Libra 2 ама няма Български интерфейс и въпреки че е с инч по-голяма няма да им ги дам парите като не уважават нашите букви .
    Преди месец получих подарък PocketBook InkPad 3 - много съм доволен.
    Единствената ми забележка е че можеше да има опция за (временно) изключване на touch screen-а, чета предимно в леглото и предпочитам само хардуерните бутони.

  2.  
     
  3. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #257

    Отговор: eReader - устройства за четене на електронни книги

    Цитат Първоначално публикувано от sclera_bg Виж публикацията
    Преди месец получих подарък PocketBook InkPad 3 - много съм доволен.
    Единствената ми забележка е че можеше да има опция за (временно) изключване на touch screen-а, чета предимно в леглото и предпочитам само хардуерните бутони.
    Ами гледах я и нея чудих се пак я гледах и накрая си поръчах Touch HD 3, 50% ми се видяха не разумно за два инча повече ама дано не съм сбъркал де. Ама моята ще е водоустойчива , не че смятам да я къпя де .

    Аз също много държа на бутоните ама не схващам защо ти е временно да се изключва touch screen-а (каква е логиката в това), хардуерните бутони не си ли работят постоянно (даже четох че могат да им се разместват функциите както ти отърва).

  4. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #258

    Отговор: eReader - устройства за четене на електронни книги

    Излъгал съм в предния пост - естествено че има как да се изключи тъчскрина - просто не съм го бил намерил.

    Благодарение на питането на колегата vencifcl реших да видя как е с меню на български и като поразцъках настройките видях как се деективира/активира - става с двукратно натискане на бутона "меню" (за моя e-reader това е най-десния бутон).

    Що се отнася до размера - аз съм на принципа на Мечо Пух (колкото повече - толкова повече), освен това устройството планирам да го ползвам изключително у дома така че (относително) по-големия размер не е пречка. Пък и вече поодъртявам (това беше повода за подаръка ) и по-голямото устройство ми е по-удобно.

    Относно калъфите - не знам какво се предлага тук за Touch HD 3, за моето устройство нямаше много голям избор, поръчах някакъв, но хич не ми хареса - твърда пластмаса и направено в китайско мазе... Впоследствие си поръчах този кейс от немския амазон (не си струва да се ползва директната доставка, продукта се оскъпява много - ползвах gabko за доставката). Препоръчвам горещо производителя, много добра изработка, мек и приятен е в ръката, има възможност да се подпре на масата. Ето какво подходящо за Touch HD 3 на kwmobile намерих в немския amazon.
    Този пост е редактиран от sclera_bg; 07-06-22 в 08:07.

  5. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #259

    Отговор: eReader - устройства за четене на електронни книги

    Още когато си поръчах четеца си поръчах и калъфчето (папката) HPUC-632-R-F, еми не е лошо докато се скапе той ще е. Даже като се затвори изключва четеца, трябва да разгледам внимателно как става тоя чалъм.




    Иначе самота книжка си е готиничка, ми не ми е малка въпреки че имах подобни опасения е по-голямата сигурно ще е още по-добре но....

    Освен от Читанката другаде от къде книжки?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 18 ПърваПърва ... 8161718

Подобни теми

  1. Гъвкави електронни книги, по-евтини от Kindle!
    От kod във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 12
    Последно: 30-10-14, 15:18
  2. Разпределение на пазара на електронни книги
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 19-01-11, 17:59
  3. Google отваря книжарница за електронни книги
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 01-12-10, 13:19
  4. Търся сайт с електронни книги
    От nommo във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 11-06-04, 20:58

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе