Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 61
Like Tree3Одобрявам

ДОБЪР ЛАПТОП до 500 лв.?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #31

    Отговор: ДОБЪР ЛАПТОП до 500 лв.?

    @johny01, благодаря за сигнала предупреждение! Не съм го взел още, а модела към който съм се насочил е HP CQ58-203SU който е различен като процесор и т.н. Ако и то е като твоя какво правим тогава? В края на нещата какво вече без късмет в тая държава може да се вземе читаво? Май най-евтиното е най-доброто при неговото хвърляне на боклука.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #32

    Отговор: ДОБЪР ЛАПТОП до 500 лв.?

    Да,знам че е друг модел с интелски проц,а не с пикливо АПУ,ама другото не мисля,че е по различно.Пробвай първо.При мен е аванта,но май няма да го ползвам,защото цял следобед търся драйвъри и взе да ме хваща бяс,а 8цата не я искам.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #33

    Отговор: ДОБЪР ЛАПТОП до 500 лв.?

    @johny01
    Неволята е глуха. Да я викаш си е чиста загуба на време.
    По-добре иди в магазина на народа. Оня, дето уж бил клонинг, нищо че съществува много преди да някои да припознаят другия за оригинала. Сваляш си релииза на 7-цата за лаптопи с включена поддръжка на повечето продавани марки лаптопи.
    Активираш го както си му е реда и го пускаш да се актуализира.
    Моят лаптоп го взех с 8-ца щото нямах друг избор, и както Асус също не предлагат драйвери на Уин 7, за лаптопите им с Уин 8, след седмица мъки да свикна с новия й фасон, я смених със добрия "стар" Уин 7.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #34

    Отговор: ДОБЪР ЛАПТОП до 500 лв.?

    raziel66,от доста години ползвам лицензиран Уиндоус,не че съм съвестен,но ми се предоставят нещата безплатно (служебно) и от тогава съм нямал дертове с Уина.Тези курчовци от НР са дали драйвъри само за 8ца към този модел,може и да има някакъв чалъм,ама не съм толкова светнат.Ще питам братушките какво имат.
    Извинявам се,че не съм по темата!

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #35

    Отговор: ДОБЪР ЛАПТОП до 500 лв.?

    Пардон и от мен, че с полу-шеговития си коментар за твойта "болка", излязох от контекста.
    Мислата ми беше, че с ъпдейтите ундоус 7 си сваля и актуализира драйверите. Не е рядкост, дори наличните на сайта на производителя на модела са по-стара версия. Успех!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #36

    Отговор: ДОБЪР ЛАПТОП до 500 лв.?

    Цитат Първоначално публикувано от raziel66 Виж публикацията
    Пардон и от мен, че с полу-шеговития си коментар за твойта "болка", излязох от контекста.
    Мислата ми беше, че с ъпдейтите ундоус 7 си сваля и актуализира драйверите. Не е рядкост, дори наличните на сайта на производителя на модела са по-стара версия. Успех!
    Хич не ме боли(болка),защото около мен винаги има някой и друг лаптоп(за съжаление все са боклуци с изключение на един ветеран Тинкпад-железен,още се мотае някъде по шкафовете и едно старо НР6715,кораво като шамара на началната ми учителка,още го ползвам,но на последни издихания) и някой и друг десктоп,та мога да се лигавя и избирам.И как да ъпдейтвам като няма драйвър за лана или безжичния адаптор.
    Идеята ми беше (пиша на "проблемното",обсъждано в горните постове HP и клавиатурата кънти и ме дразни),че тези CQ58 са боклук и да алармирам soon,a не да викам неволята.Изгоряха ми очите с тоя,някакъв edgeLED дисплей и много,много неприятно кънти клавиатурата.Това поне е по темата:D.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #37

    Отговор: ДОБЪР ЛАПТОП до 500 лв.?

    Ако зададем въпроса така:
    КОЙ модел/марка лаптоп до 650 лв. (крайна цена)
    е възможно най-доброто към днешна дата като конфигурация от всички налични в продажба?

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #38

    Отговор: ДОБЪР ЛАПТОП до 500 лв.?

    може би Lenovo B590, но е кощунство да вземеш подобна пръчка нов, след като получи вече две оферти за далеч по-хубави машини втора ръка... е, да, малко е рисково да купуваш от разстояние, но една отметка на "тествай, преди да платиш" значително намалява риска от очевидни дефекти...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    Този пост е редактиран от soon; 04-06-13 в 13:38.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #40

    Отговор: ДОБЪР ЛАПТОП до 500 лв.?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    може би Lenovo B590, но е кощунство да вземеш подобна пръчка нов, след като получи вече две оферти за далеч по-хубави машини втора ръка... е, да, малко е рисково да купуваш от разстояние, но една отметка на "тествай, преди да платиш" значително намалява риска от очевидни дефекти...
    То пък защото не го чакат изненади с новия.
    Понеже се намесих в темата,а не давам предложения,реших да огледам,но нищо няма за 5-600 лв ново.Наистина помисли за втора ръка или сложи още пари и потърси Ейсър-имат сполучливи модели,но не на тази цена.Това го пиша,не да се правя на интересен или да си масажирам клавиатурата,а защото в един момент ще разбереш,че си изгубил пари.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #41

    Отговор: ДОБЪР ЛАПТОП до 500 лв.?

    Закривам темата.
    Благодаря на всички отзовали и съдействали в наистина трудния избор: добър лаптоп за малко пари (в днешно време дори и толкова колкото струва това си е супер скъпо, но айде ...). То ако е имало достатъчно какво има, отиваш и каквото ти хареса, да ама не.
    Машината вече е купена:
    Лаптоп Acer Aspire E1-531 NX.M12EX.210 - изгодна ценa за Лаптоп Acer Aspire E1-531 NX.M12EX.210 | PCStore.bg
    Успех на всички лутащи се!!!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #42

    Отговор: ДОБЪР ЛАПТОП до 500 лв.?

    Със здраве да си го ползваш!

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #43

    Отговор: ДОБЪР ЛАПТОП до 500 лв.?

    Благодаря, но не е за мене. Правя услуга на едно възрастно приятелско семейство. Лично не си падам по лаптопи. Имам настолна супер яка и мощна конфигурация, която в сравнение с най-скъпите лаптопчета е светлинни години напред.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #44

    Отговор: ДОБЪР ЛАПТОП до 500 лв.?

    аз лично бих избрал HP-то , Acer в последно време не се славят като стабилни системи , но дано нямаш никакви проблеми.

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #45

    Отговор: ДОБЪР ЛАПТОП до 500 лв.?

    Имам настолна супер яка и мощна конфигурация, която в сравнение с най-скъпите лаптопчета е светлинни години напред.
    Тези приказки, друже, вече не отговарят съвсем на истината. Е да, за 650 кинта няма да намериш desktop replacement мобилна машина, но пък един ден, ако ти писне от грамадански кутии, екрани, кабеляци, постоянните изкушения за ъпгрейди и т.н. ще видиш, че въпросните лаптопчета държат фронта не по-зле от по-евтините им десктоп колеги. :rolleyes:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Кой чип сет е най-добър за s.775?
    От reingar-x във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 25-01-11, 08:35
  2. Най-добър кодек?
    От MasteRMind във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 5
    Последно: 10-12-08, 16:41
  3. Лаптоп за игри - този добър ли е???
    От Boa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 29-09-06, 20:27
  4. Кой FTP кабел е най-добър?
    От Nsitnov във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 17-02-04, 16:01
  5. добър тв-аут
    От pitbull_bars във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 23
    Последно: 23-12-03, 17:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе