Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 35 от общо 35

Как да си направа FTP сърварче

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    101
    #31

    Как да си направа FTP сърварче

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе, ДЗВЕР, как разбираш какво питат?



    Освен първия ти постинг натам нищо не разбирам. Още малко ще повярвам, че никога не съм пускал FTP и не знам за какво става на въпрос.



    "Ех не стана и този път:

    разгледах хелпа на програмата и там на основния интерфейс пишеше така:

    " FTP Server On-line: IP(s) 127.0.0.1 port 21"

    Какво е това IP и на другата програма ми го искара е тя поне тръгна."

    Конкретно: на теб ясно ли ти е Торес на кое вика "програмата" - дето и бил чел хелпа? На кое вика "другата програма".





    <div align="right">Originally posted by injinera*-*09/06/2004*:* 17:19:09</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    [:D]Ако видиш всички въпроси и отговори ще ти стяне ясно[:D]

    Имах проблем с "G6 FTP Server" беше ми затворен опрта и не искаше да тръгне.

    1. За хелпа на програмат - става въпрос за "G6 FTP Server"

    2. А другат програма е "FileZilla Server" нея като е стартирам ми дава това IP 127.0.0.1 prt 21 за нея става въпрос че върви.

    А "G6 FTP Server" не иска[:D]

    За сега ще карам с "FileZilla Server" макар че е по постна от към меню и тя ще ми свърши работа.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #32

    Как да си направа FTP сърварче

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">За сега ще карам с "FileZilla Server" макар че е по постна от към меню </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Верно! тая магия с шорткътите не става, трябва да сочиш реални директории. Бая се замислих дали да продълвавам да се правя на порядъчен, дето думата крак не я знае.

    Ама пък, не си ли горд - вече имаш една напълно законна, без крак, програма!!!



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> някой да може да обясни как може да работи сървър в PASSIVE режим? </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Слага се чавка някъде по настройките. ТЯ ПО ИДЕЯ СИ Е СЛОЖЕНА, тоест, за да не си в пасивен режим, трябва да ръчкаш настройките.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #33

    Как да си направа FTP сърварче

    Инжинер, не се връзвай толкова много бе човеко. Хабиш излишно нерви, които могат да бъдат вложени в по - разумни цели. Апък и аз не споделям много много писането на всички английски думи на английски - първо пишейки недотам важните и общопонятни неща на кирлица спестявам малко време и второ - трябва ли да бъда педант - половината ми пост(post) трябва да е на английски...

    Що се отнася до другите постове - при наличната информация - толкова.

    За другото - точно с shortcut-и става. Трябва да имаш посочена като ftproot една директория с shortcut-и но без shortcut в името им, която ще бъде маркирана с червено като основна и подир нея - реалните директории, на които си направил shortcut в горната. Според мен също там е грешката на човека, за да "не му работи ftp-то".

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #34

    Как да си направа FTP сърварче

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">[Инжинер, не се връзвай толкова много бе човеко. Хабиш излишно нерви, които могат да бъдат вложени в по - разумни цели</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Абе, откъде го взе това, че се връзвам? Просто констатирам, че съм свикнал на по-точни обяснения. КАТО ВТОРОТО ТИ ЗА ДИРЕКТОРИИТЕ. Аз опитах още по първото и не стана. Затова стигнах до извода, че: "Дзверо е набарал по-готин ФТП сървър от ФайлЗилата."



    Оказа се, че и с ФайлЗила става, подкефих се много. С директории. С цели дискове не иска.



    Та: защо тогава се циганиш да кракваш, след като има Free GNU решение? Някое друго предимство, може би?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #35

    Как да си направа FTP сърварче

    Мда, но не в този смисъл. Повечето опции, възможности, чавки, както им казваш ти [:D] ме мотивират да понауча повече неща, да се поровя. Никак нямаше да ми е интересно да си имам FTP дето "щрак-щрак" и се пуска и повече не се занимаваш, дето казваш ти. Бързо щях да загубя интерес. А все пак съм си една любознателна ламя[]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Помощ за направа на зъбно колелце
    От -CTPAX- във форум Автомобили
    Отговори: 13
    Последно: 15-04-10, 11:30
  2. Пенополиуретанови плоскости за направа на въздуховоди
    От mumon във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 8
    Последно: 09-05-09, 12:35
  3. направа на имейдж на Windows
    От novamen във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 23-09-08, 23:03
  4. Как да си направа FTP сървър (II) ?
    От sclera_bg във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 28-02-06, 21:41
  5. Направа на торент.
    От fiorino във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 12-05-05, 10:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе