Резултати от 1 до 5 от общо 5

Имам проблем с IP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    1
    #1

    Имам проблем с IP

    сега първо да кажа че съм нова тук ...сега нямам време да търся в темите дали този въпрос е обсъждан за което предварително се извинявам /знам че е неприятно дублирането на теми/



    и към проблема...всъщност въпросите ми са няколко



    1.как мога да проверявам IP на хората с които контактувам в нета било чрез чат MSN ICQ yahoo или във форум ...по един и същи начин ли става ...с програма ли се прави как?



    2.може ли от личен компютър в къщи и едно и също IP да се прати съобщение от някой друг...т.е. да се открадне временно IP за да се направи мръсно на дадения човек /понеже случея е такъв / и да се пише от негово име...



    3.има ли програма за смяна на IP ако това е така вече сте отговорили на 2рия ми въпрос и номера ми е ясен...



    и може ли някой да ми драсне лично съобщение ако иска да ми каже нещо което неможе да напише тук...това за мен е много важно ...



    много съм ви задължена и ви благодаря предварително ...

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Имам проблем с IP

    За да виждаш IP-то на някой от ICQ има разни програмки включително тези които махат рекламите и добавят такава функция на ICQ, но ако отсреща е с 5-та версия IP-то не се вижда.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #3

    Имам проблем с IP

    //Off Topik



    Гледах руския форум на Борис Натанович Стругацкий. Един наичнаещ автор го питаше: Как се измисля сюжет за интертесен и увлекателен роман, като тези на А. и Б. Стругацие.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #4

    Имам проблем с IP

    Всъщност отговора е ясен - не се чати с непознати хора и не пускай никой да ти пипа домашният компютър [:D]



    А доколко са замесени ИП-тата не е много ясно, ама си е много гадно да ти го откраднат, така че си го крий за в бъдеще

  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #5

    Имам проблем с IP

    1. Всички алтернативни клиенти имат опцията да ти покажат ИП-то на човек който те има в контктите си.

    2. не

    3. не

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Имам HAIER HSU-12HV03/R2D(SDB) = Имам проблем ПОМАГАЙТЕ!
    От DIDOTO във форум Климатици Haier
    Отговори: 8
    Последно: 09-01-11, 16:29
  2. Имам проблем
    От p3ps1 във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 02-03-06, 21:18
  3. Имам проблем с LAN...
    От rony във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 09-05-04, 19:34
  4. Имам проблем с HDD
    От heat_ във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 07-09-03, 19:01
  5. И аз имам проблем !!!
    От Vova във форум Мрежи
    Отговори: 20
    Последно: 28-02-03, 22:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе