Резултати от 1 до 9 от общо 9

Имам проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    69
    #1

    Имам проблем

    Имам проблем който не мога да оправя и искам да ми помогнете ако можете .
    Зна4и:аз си върша работата на компютъра и ми се отварят интернет страници без да ги пускам аз и само ми показва бяла страница.
    Казаха ми как да го оправя но не стана.Пробвах с програма но не стана пак.Моля ви помогнете ми ако можете.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #2

    Re: Имам проблем

    AdAware се казва програмата. инсталираш и пускаш да сканира. ако нищо не намери пиши пак.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    69
    #3

    Re: Имам проблем

    Еми изтеглих програмата пуснах я намери някави нещта оба4е проблема си остава.Делнах Mozilla Firefox и пак я инсталнах и не ги отваря оба4е Internet Explorer ми праи проблеми и не мога да го делна .Ако може кажете ми как да го делна и може да се опрай ама не знам

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #4

    Re: Имам проблем

    ами пусни я пак програмата, ако открие някви работи рестартирай и пак я пусни, докато не открие нищо.
    IE повече няма да ползваш, само Firefox, нямаше нужда да го махаш. Преди да го инсталираш наново, изтрий директорийте Program Files/Mozilla Firefox, Documents & Settings\username\Application Settings\Mozilla\Firefox, както и Documents and Settings\dark\Local Settings\Application Data\Mozilla.

    След като инсталираш Firefox-а, отиваш в Start->Control Panel->Add, Remove Programs->Set Program Access and Defaults->Custom->Choose default web browser и кликаш на Mozilla Firefox.

  6. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #5

    Re: Имам проблем

    гадно е но имаш и вирус който втоматично те заразява като си рестартнеш компа
    имах подобен случай и го реших, като закачих ХДДто на моя комп и го изчистих , след което инсталирах антивирус( в моя случай НОД32) и го активирах и упдейтнах, след което пуснах ad-aware да почисти и работата стана...
    Пробвай да пуснеш някакав антивирус да почистиш (като дисконектнеш компа и изключиш ресторрто).. и т.н.

    Я кажи какво ползваш за антивирус ?

  7. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #6

    Re: Имам проблем

    Аз имах същия проблем-появяваше се при стартиране на IE . При сканиране с антивирусни го фиксират, но не го унищожават.Проблема го реших по инструкции по телефона от приятел.Знам че се влизаше на ниско ниво и се стартираше антивирусната,но не съм спец.Като за начало и аз ще ти дам съвет да не ползваш засега IE,а само FireFox,докато се изчистиш.Успех!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #7

    Re: Имам проблем

    Такива гадности ги чистя с Autoruns + HijackThis. В Safe mode!
    Всичко си се чисти, само дето (все още) не мога да премахна резултата от натрапвнето на една от тези майни: след зареждане на Windows винаги се отваря My computer!

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #8

    Re: Имам проблем

    Цитат Първоначално публикувано от emos
    Такива гадности ги чистя с Autoruns + HijackThis. В Safe mode!
    Всичко си се чисти, само дето (все още) не мога да премахна резултата от натрапвнето на една от тези майни: след зареждане на Windows винаги се отваря My computer!* *
    Това с "My computer" го имах и аз (след като почти нарочно се заразих с някакви гадинки от сайтове с "cracks" ) Гадинките ги разкарах бързо, но както казваш остана горния досаден ефект/дефект. Случайно ми попадна програмата "Error Killer 2.6" - реших да я пробвам. Освен този, оправи и мноооого други проблеми за които даже не съм подозирал.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #9

    Re: Имам проблем

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Това с "My computer" го имах и аз (след като почти нарочно се заразих с някакви* гадинки от сайтове с "cracks" ) Гадинките ги разкарах бързо, но както казваш остана горния досаден ефект/дефект. Случайно ми попадна програмата "Error Killer 2.6" - реших да я пробвам. Освен този, оправи и мноооого други проблеми за които даже* не съм подозирал.*
    "Error Killer 2.6" супер е!
    name www.bg-warez.org
    s.n. 4E10-9CCB-8B74-1088

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Имам HAIER HSU-12HV03/R2D(SDB) = Имам проблем ПОМАГАЙТЕ!
    От DIDOTO във форум Климатици Haier
    Отговори: 8
    Последно: 09-01-11, 16:29
  2. Имам проблем с IP
    От Diva във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 09-04-05, 10:53
  3. Имам проблем с LAN...
    От rony във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 09-05-04, 19:34
  4. Имам проблем с HDD
    От heat_ във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 07-09-03, 19:01
  5. И аз имам проблем !!!
    От Vova във форум Мрежи
    Отговори: 20
    Последно: 28-02-03, 22:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе