Резултати от 1 до 15 от общо 15

Имам проблем с HDD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    87
    #1

    Имам проблем с HDD

    PONQKOGA KATO SI PYSNA PC-TO MI IZPISVA PRIMARY HARD DISK

    ILI NE6TO TAKOVA BE6E I KATO SAPRA PC-TO TO SE OPRAVQ NE EVINAGI TOZI PROBLEM NO SE SLY4VA KAZAHA MI 4E MOJE DANOTO DA MI E DEFEKTNO? VAZMOJNO LI E? INA4E KATO SI RABOTA SAS PC-TO NQMA PROBLEMI!!

    PLS!

    HELP!!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #2

    Имам проблем с HDD

    като чуя хард косата ми се изправя /виж :http://setcom.bg/news/forum/topic.as...earchTerms=HDD / ами пусни си първо един скандиск кажи какав е резултата и после 6те има6 достата4но отговори мисля че това коетоказваш за момента е недостатачно !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    87
    #3

    Имам проблем с HDD

    e kato pysna zna4i nema problem, samo na deto ima edno 4erveno B kato b-sektor ama ne vervam da e ot tova bi trqbvalo da e ot danoto 6toto 4etoh nqkakva statiq ama ni6to ne kazvat sa6testveno DALI E OT TOVA 4ERVENOTO B DETO GO IMA INA4E SKANIRANETO GO PRAVA POD DOS!!

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #4

    Имам проблем с HDD

    ami moje i ot tova BAD da ti e problema, no nai dobre go zanesi v firmata otdeto si go vzel ako ti e garancionen 6te ti re6at problema nadqvam se nai barzo !

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    20
    #5

    Имам проблем с HDD

    Мдааааа... не е възможно от един bad sector да ти прави такъв проблем. Възможно е и да е от дъното, но е малко вероятно. Според мен трябва да си погледнеш кабелите, дали са вкарани стабилно и да си провериш джъмперите на диска.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #6

    Имам проблем с HDD

    Направи си аутодетект на диска в биос и сейвай така.

    мисля, че в момента си на аутодетект , а съобщението ти е "Primary HDD failed".

    а може и на RAID контролер да си го сложил

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    Имам проблем с HDD

    съгласен съм със smarty - май това ще излезе : )

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    87
    #8

    Имам проблем с HDD

    e ne moje da e ot kabelite sto pati gi provervah de da znam vsi4ko sas kabelite e ok 6te probavm kakto smarty kazva i 6te vi kaja rezyltata ina4e samo danoto mi e v garanciq a harda ne e !!

    Mersi za savetite!!

    4akam novi

    )

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    87
    #9

    Имам проблем с HDD

    Pi4ove nqma takava opicq da e slojena na biosa RAID vsi4ko si e ok danoto mi e ina4e QDI na P3 ina4e sre6ty koe to4no vav biosa trebva da tarsa dali E RAID ama nqma vsi4ko obarnah danebi taka da mi stava 6toto harda mi e postari4ak 10GB a danoto po skoro go kypovah nadqvam se da ne evav danoto samo problema 4e ne znam )

    HELP!!!!!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #10

    Имам проблем с HDD

    ставаше дума да не би IDE кабела да е включен в RAID контролер - обикновено са сини на цвят

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    212
    #11

    Имам проблем с HDD

    пич виж си захранващия кабел на харда да не ти е халабав нещо. на мен странно как ми се беше откачил кабела на захранването и ми викаше че няма диск.. а компа беше с лепенки и не можех да го отварям... може и иде кабела да не е наред или контролера да е пре*бан... за да не го намира всеки път

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    87
    #12

    Имам проблем с HDD

    ne6to ne moga da razbera kakvo e raid kontroler kade da go tarsa malko po podrobno izob6to ne moga da zacepa ako trqbva pi6i mi na emaila heat_bg@abv.bg kak da go naprava i tova ide kakvo e izob6to ne zagrevam pi6i smarty PLS!!

  16. Gadget
    Guest
    #13

    Имам проблем с HDD

    Стига се го обърквали човека, явно няма RAID контролер, нито SCSI, a и с тези знания за какво му е



    heat_ , стига писа с CAPS LOCK, че трудно се чете.



    Влез в БИОС-а и си сложи харда на auto. Ако не става, го сложи на manual и му задай ръчно C/H/S - цилиндри, глави, сектори. C/H/S е написан върху лепенката на харда ти. Виж дали така ще стане. Обикновено ново дъно със стар хард (но проблемни) сработват по този начин

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #14

    Имам проблем с HDD

    Хихи, човека не е чувал за райд, ти за цилиндри и глави му говориш

    От нито един пост не става ясно какво точно се случва на компютъра. Примерно когато изпише Primary Hard Disk какво става, там заспива ли, какво? Да не би да пише Primary Hard Disk Fail Поясни малко по-смислено кога какво се случва. И да има последователност

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    87
    #15

    Имам проблем с HDD

    да явно сам збаркал пи6е primary hard disk fail-това се слу4ва рядко но се слу4ва тогава спирам PC-to и трагва

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Имам HAIER HSU-12HV03/R2D(SDB) = Имам проблем ПОМАГАЙТЕ!
    От DIDOTO във форум Климатици Haier
    Отговори: 8
    Последно: 09-01-11, 17:29
  2. Имам проблем
    От p3ps1 във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 02-03-06, 22:18
  3. Имам проблем с IP
    От Diva във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 09-04-05, 11:53
  4. Имам проблем с LAN...
    От rony във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 09-05-04, 20:34
  5. И аз имам проблем !!!
    От Vova във форум Мрежи
    Отговори: 20
    Последно: 28-02-03, 23:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе