Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Тъп проблем ( Dial-Up )

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #16

    Тъп проблем ( Dial-Up )

    Start menu->run->cmd->ok

    Това отваря "command prompt", където пишеш:



    ping -t -l 0 ns.myisp.bg



    "ns.myisp.bg" се явява името на DNS на провайдера ти. Ако не го знаеш можеш да ползваш и друга машина от мрежата им - например тази, на която е www сървърът (я! колко много "ъ").



    Успех.














  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    55
    #17

    Тъп проблем ( Dial-Up )

    Iaaaa ama tova ne bilo tolkova zle )) a ima li nachin da go napravia kato script, t.e. da ne se pingva samo ot Command Prompt ?




  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #18

    Тъп проблем ( Dial-Up )

    DPetrov, защо мислиш че FIFO буферите ще имат някакъв ефект. Аз също съм имал същия проблем с няколко различни ISP-та. Появява се и изчезва. btw при мен FIFO-то е на max. Еднакво на Win98 i ME.

    Между другото на някой случвало ли му се е при набиране да дава заето - тоест модема започва да набира и след 1/2/3 тата цифра дава заето - и не може да набере, restarta не го оправя. Почти съм сигурен че тази благинка се дължи на скъпото ни BTK, но бих оценил още някои мнения...



    ---------

    A wise man knows his limitations and a bold one seizes his opportunities.

    "The Hunt for Red October"

    ---------

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #19

    Тъп проблем ( Dial-Up )

    Да, на мене ми се случва много често, и то на почти всички телефони, които набирам. Трябва да чакам до 20-30 минути, преди да успея да се свържа, не знам защо, най-вече става вечер между 19 и 22 часа. Снощи например успях да се свържа едва към 22, пробвах още от 21. Всички телефони на доставчика не можеха да се избират. Единствения пък, който се избра даваше заето, а другите блокираха още в началото.

    Аз вече не зная кой от телефоните да си слягам да ми набира, то аз ги редувах, ама сега всички взеха да блокират или да ми дават заето. И сутрин и вечер, че и в 05 часа не успявам да се свържа - защото за набиране тогава набира, ама каква полза, като дава заето навсякъде. И с това проблемите не сършват. Ако се свърже - добре, ама много често ми блокират страниците, не мога да ги отварям, дава съобщения за грешки, или пък връзката се изключва пре 5-10 минути и тогава трябва отново да минавам през целия този ад. (Това става най - вече в събота и неделя) Така че проблема при мене май е и в доставчика, и в телефона, и в модема, и в кабела... Като за начало май ще сменя доставчика ... Я please дайте предложения за бърз, качествен и евтин net...

    btw - аз съм на internet bulgaria (защото са най - много часове за най - малко кинти) Отначало всичко си ми беше наред, ама от септември насам тия проблеми все по - често ме спохождат.



    ________

    To war - firmness, in defeat - obstinacy, by victory - magnanimity, in pease - goodwill.

    (W. Churchill)

    ________







    Edited by - nniki на 19/02/2002 08:11:52

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    282
    #20

    Тъп проблем ( Dial-Up )

    shto ne vzemesh unlimited ot SPnet i go sharnete s 2-3 priqteli ?



    Цензуриран в HWbg

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    249
    #21

    Тъп проблем ( Dial-Up )

    Tezi problemi s pauzite za po 10+ sekundi i az gi imah kogato bqh kam NETEL, no sled okolo 1h. se opravqshe. Sega sam kam NETISSAT.bg i wsi4ko si e nared. Kasmet.

    Modema mi e Acorp 56k hardware PCI, WIN2000 advanced server.



    "Shadows And Dust"

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    55
    #22

    Тъп проблем ( Dial-Up )

    I moia se opravi - vij kartinkata na posta za skorostta na modema ( 56.6 )




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Dial-UP - как?
    От Io във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 07-05-07, 14:53
  2. Отговори: 11
    Последно: 18-03-04, 20:36
  3. въпрос за dial - up
    От nniki във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 21-12-03, 12:53
  4. Dial-Up Server (win2003) проблем
    От saint056a във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 09-10-03, 12:28
  5. Dial-up help
    От PROKOBA във форум Мрежи
    Отговори: 21
    Последно: 02-07-02, 21:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе