Страница 29 от 41 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследноПоследно
Резултати от 421 до 435 от общо 603
Like Tree9Одобрявам

Търся някой да ме покани в hd-torrents

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    28
    #421

    Re:Търся някой да ме покани в hd-torrents

    И от мен три покани. Моля, пишете на ЛС и естествено само ако сте сериозни кандидати. Срока, мисля е до 31.12.2011г.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    140
    #422

    Re:Търся някой да ме покани в hd-torrents

    Такаааа и аз да се изкажа за въпросния HD Torrents . Преди време получих покана за въпросния - харесвам си филмче -не тръгва - било нужно да имаш инсталиран mTorrent (с BitComet не работели ) - инсталирах (искам или не.. ) - свалям - никой не дърпа -втори - трети -четвърти - пети - НИКОЙ... месец- два ... НИКОЙ - естественно не резнаха ... Няма смисъл да "ИМ" се натискаме - просто НЕ ЗАСЛУЖАВА - има толкова много тракери които имат същите торенти а и от някой се теглят без регистрация ... то и в по-горните постове има написано , с две думи НЕЗАСЛУЖАВА вниманието ни

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #423

    Re:Търся някой да ме покани в hd-torrents

    Как пък токова много хора успяват да си поддържат коефициентите и смятат, че си заслужава?
    Сигурен ли си, че си си настроил рутера и си отворил нужния порт да могат повече хора да те достъпват?
    На тракера освен, че нещата се появяват малко по-рано от другите тракери, се качват доказано качествени техни релийзи и добре направени ремукси. Следи се за качеството и не се допускат боклуците, които преобладават по много други тракери.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #424

    Re:Търся някой да ме покани в hd-torrents

    Подкрепям колегата nafplio напълно.
    За една седмица от въпросният тракер успях да дръпна едва 2 торента /около 16 GB/ от двама сиидъри, ограничили скоростта си на ъплоуд под 10К. Това при нон-стоп включен компютър и без никакви ограничения на възможностите ми даунлоуд/ъплоуд. Тракера отчита, че сиидвам торентите непрекъснато, но това, че друг потребител не се е възползвал от сиида ми, тях не ги интересува.
    Само за сравнение - за същият период от време към 3D torrents, /след като ми спряха достъпа до hd- тракера/, имах коеф. над 1-ца при свалени над 100 GB данни.


  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #425

    Re:Търся някой да ме покани в hd-torrents

    Не виждам какво е виновен тракера, че си дръпнал 2 стари и неактивни торента с размер 16GB.
    Аз, с моя не много добър външен интернет, съм дръпнал 3ТВ и съм качил 4ТВ без никакви усилия. На всичкото отгоре почти не сийдвам вечер откакто ползвам NAS за целта и ме дразни шуменето му.
    Харесва ми реда там.
    Недоволните от там обикновено са постъпили точно като теб. Влезнали са, свалили са 1-2 стари торента, които другаде не се намират, влизат пак след месец и са ги изтрили. Нормално е да бъдете трити и на ваше място да дойдат активни хора.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    132
    #426

    Re:Търся някой да ме покани в hd-torrents

    Този тракер не е за неразбиращи от торентклиенти и сийдване.Не виреят нетърпеливите, нрвните и конфликтните потребители.Който има опит с международни тракери, ще го оцени.Предимството му е, че може да се сийдва с BG скорости, тъй като много от потребителите са от България.
    Ако сте наясно с коефициенти, сийд, сребърни и златни торенти, не е проблем да си направите коефициент и да си теглите след това необезпокоявани.Оставени са много вратички, просто има висока дисциплина и шуро-бажанащината не важи.Повечето недостатъци, посочени в горните постове, всъщност са предимства, трябва да се мисли когато се прави нещо, не да се бърза и после да се хабят нерви.
    И в живота е така....

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на vector
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    MainaTown
    Мнения
    48
    #427

    Re:Търся някой да ме покани в hd-torrents

    Здравейте. Може ли една покана и за мен: vector@mail.bg
    Благодаря...

  10. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    8
    #428

    Re:Търся някой да ме покани в hd-torrents

    Ще съм благодарен ,ако някои прати една и на мен ryyni@abv.bg

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    140
    #429

    Re:Търся някой да ме покани в hd-torrents

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Как пък токова много хора успяват да си поддържат коефициентите и смятат, че си заслужава?
    Сигурен ли си, че си си настроил рутера и си отворил нужния порт да могат повече хора да те достъпват?
    На тракера освен, че нещата се появяват малко по-рано от другите тракери, се качват доказано качествени техни релийзи и добре направени ремукси. Следи се за качеството и не се допускат боклуците, които преобладават по много други тракери.
    Цитат Първоначално публикувано от ivbrada
    Този тракер не е за неразбиращи от торентклиенти и сийдване.Не виреят нетърпеливите, нрвните и конфликтните потребители.Който има опит с международни тракери, ще го оцени.Предимството му е, че може да се сийдва с BG скорости, тъй като много от потребителите са от България.
    Ако сте наясно с коефициенти, сийд, сребърни и златни торенти, не е проблем да си направите коефициент и да си теглите след това необезпокоявани.Оставени са много вратички, просто има висока дисциплина и шуро-бажанащината не важи.Повечето недостатъци, посочени в горните постове, всъщност са предимства, трябва да се мисли когато се прави нещо, не да се бърза и после да се хабят нерви.
    И в живота е така....
    Ок , нека аз да съм 'виноват' .
    'lazarus18' , виж не им разбирам на рутерите - така че не съм пипал нищо . Наистина всичките им торенти са качествени с богато съдържание от HD (абе всички торенти) . Верно скороста на нет-а ми е под всякакви критики (не е като в БГ) - но тук при мен това е " best of the best" - 24MB/1MB ( или поне така се води в договора ) .
    ... Колега 'ivbrada',
    Верно изтеглих някой качествени филмчета които са 'стари' и исках да съхраня на външния твърд тях не ги дърпаше никой от мен - ок , свалих два от най ' пресните' само и само да вдигна коефицента си - ма пак дръвце ... та какви "неразбиращи от торентклиенти и сийдване" говориш - да не си седим цял ден пред монитора и си щракаме ... , кеф ти гледаш качествен филм - сваляш ,гледаш и си сийдваш - па ако теглят добре ако не - здраве да е ... но има доооста коментари и в други форуми за отношението на модераторите (или как там се наричат) към потребителите ,
    Може би съм един от малкото недоволни бивши потребители на сайта. Торентите са супер , но отношението към мен от модераторите беше ужасно. Получих покана от колега и веднага си дръпнах Аватар на 1080 DC , тъй като си купух нов телевизор и исках да му насладя на макс. Проблемите ми започнаха след 3 дни, когато получих предупреждение че рейтинга ми е нисък, тъй като нямаше никакви лийчъри на издърпания от мен торент . Веднага се захванах да дръпна няколко малки торента и да ъплоудвам на макс. След 3 дни бях вдигнал коефициент 0,79 и бях събрал към 30 бонус точки, но получих бан. Писах имейл с питане защо са ми блокирали акаунта, като описах гореспомената ситуация , но не получих отговор. Сега се чудя дали да се регистрирам наново и дали си заслужава чакането за сваляне филм при положение че почти всички ги има в нашите тракери.
    не си заслужава защото:
    бях в този тракер и ми затриха акаунта (поради неакивност, първоначално влизах като получех предупрепреждение на пощата, но на третото предупреждение закъснях с няколко месеца щото "редовно" си чета пощата). просто тракера е ограничен - имам в предвид липса на торенти и сийдъри, за това и не си струва да се ползват тракери от тоя тип - верно че само HD има ама освен че повечето файловете са от 8гб нагоре ми ги и чакаш по сумати седмици докато се свалят поради липсата на сийд (или обратното дърпаш нещо и го сийдваш по няколко месеца заради рейтинга или точките (1 точка за час сийд) за да ги обърнеш в рейтинг)... като ти трябва HD - има един куп тракери дето не искат регистрация - аз директно си търся през google торентите
    п.п. Това е мое мнение , иначе тракера си е 'богат' , така че който има интерес и може да се 'впиши в редовете' - Good Luck !

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    1
    #430

    Re:Търся някой да ме покани в hd-torrents

    Може ли някой да им изпрати покана и на мен ? Мерси предварително.

    venkorousse@yahoo.com

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #431

    Re:Търся някой да ме покани в hd-torrents

    И аз да се наредя на опашката от молещи.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    25
    #432

    Re:Търся някой да ме покани в hd-torrents

    Ако може една покана и за мен ще помагам със сийдването и скоро ще пратя покани и за други . loshiq_kn@abv.bg

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #433

    Re:Търся някой да ме покани в hd-torrents

    Благодаря, регистрирах се.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    60
    #434

    Re:Търся някой да ме покани в hd-torrents

    Здравейте,

    Може ли и на мен една покана?

    slavi.panayotov@yahoo.com

    Благодаря предварително!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    12
    #435

    Re:Търся някой да ме покани в hd-torrents

    Здравейте,много ще съм благодарен,ако някой ми изпрати една покана за hd-torrents на bogimaxgeo@yahoo.com.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 29 от 41 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Hd torrents покана плс?
    От Лорд Йордан Ненчев във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 23-05-13, 14:38
  2. купих си Full HDTV. Търса покана за Hd-Torrents
    От posydon във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 03-04-12, 11:02
  3. Търся някой да ме покани за Google +1
    От user25 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 33
    Последно: 21-09-11, 22:13
  4. Имам покани за TNT-Vision.COM
    От niko0810 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 03-04-09, 22:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе