Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 110 от 118 ПърваПърва ... 60100108109110111112 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,636 до 1,650 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    63
    #1636

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Не видях да е споменавано във форума, затова си позволявам да напиша няколко реда за да препоръчам плейър наречен M9702 или по-известен като клонинг на популярния Oppo UDP-203, който вече не се произвежда, а е изключително популярен заради качественото възпроизвеждане на съдържание.
    Може би най-ценното на плейъра M9702, който според всички тестове дава абсолютно същото като оригинално Oppo UDP-203, е че възпроизвежда рипнати Dolby Vision блу рей дискове. Поддържа и абсолютно всички останали формати и поне до момента при мен няма засечка какъвто и файл, формат или рипнат диск да му подам.
    Плейърът поддържа и всички популярни аудио формати, така че на практика се явява уникално устройство без аналог (аз поне не знам да има друго устройство, което да възпроизвежда цял Dolby Vision дисков контейнер).
    Минусът е, че устройството не поддържа външни стрийминг услуги и апликации (Netflix, Youtube и т.н.)

    Като любител на качественото видео съм изключително доволен (гледам на LG B7 OLED TV) и препоръчвам с две ръце плейъра.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    345
    #1637

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Petar U Виж публикацията
    Не видях да е споменавано във форума, затова си позволявам да напиша няколко реда за да препоръчам плейър наречен M9702 или по-известен като клонинг на популярния Oppo UDP-203, който вече не се произвежда, а е изключително популярен заради качественото възпроизвеждане на съдържание.
    Може би най-ценното на плейъра M9702, който според всички тестове дава абсолютно същото като оригинално Oppo UDP-203, е че възпроизвежда рипнати Dolby Vision блу рей дискове. Поддържа и абсолютно всички останали формати и поне до момента при мен няма засечка какъвто и файл, формат или рипнат диск да му подам.
    Плейърът поддържа и всички популярни аудио формати, така че на практика се явява уникално устройство без аналог (аз поне не знам да има друго устройство, което да възпроизвежда цял Dolby Vision дисков контейнер).
    Минусът е, че устройството не поддържа външни стрийминг услуги и апликации (Netflix, Youtube и т.н.)

    Като любител на качественото видео съм изключително доволен (гледам на LG B7 OLED TV) и препоръчвам с две ръце плейъра.
    От къде го закупи и каква му е цената? Подържа ли DTS HD MA?

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    63
    #1638

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Купих го за 320 щатски долара чрез един популярен испански форум (всеки месец правят групова поръчка на по 100-ина потребителя, доставят се индивидуално на всеки). Плащаш през PayPal (възможност за връщане на сумата, ако има проблем). Доставката е директно до адрес с DHL и си е включена в цената.
    Може да се поръча и директно от сайт на китаеца, който ги прави, но излиза по-скъпо (400 щатски долара).

    Поддържа си всички познати формати за видео и аудио, включително и DTS HD MA. Само взимам малко инфо от чужд форум за доуточнения за DTS HD MA:
    The m9702, unfortunately, doesn't play DTS-HD MA tracks out of mp4 container, so you have a choice to either replace the lossless audio track by DD, or repack the whole thing into a BDMV/ISO container, either one works fine.
    Този пост е редактиран от Petar U; 06-09-20 в 09:15.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #1639

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Сиреч не поддържа. А за подобни суми НВидия шилд е без конкуренция.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    63
    #1640

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Сиреч не поддържа. А за подобни суми НВидия шилд е без конкуренция.
    Сиреч, ако имаш цял рипнат Dolby Vision диск, устройството няма аналог, а ти нямаш проблем.
    Просто реших да споделя за този плейър. Между другото имам и Shield, но той не възпроизвежда full Dolby Vision Blu ray....

    Sent from my AC2003 using Tapatalk
    VanDan одобрява това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #1641

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    От тази гледна точка е така.

  8.  
     
  9. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    983
    #1642

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Малко офтопик Minix Android Box-оветe, също имат съпорт/подръжка да пускат DTS-HD, и Atmos.
    Но, не мога да го потвърдя второто, защото сетъпа ми е само до 5.1.
    Zidoo боксовете, също да добър вариант.
    Естествено Shield-a e топ ,ако се използва за стрийминг игри от компютъра например, както и за видео плеър/източник.

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Usa
    Мнения
    183
    #1643

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте.След смяна на телевизор установих че моя А-500 се задъхва с плейването на 4К и най-вече със 2160p/60fps.Оглеждам се за нов плеър.Попкорн вече ги няма,а дюн са минали на реалтек.Какво стана с чиповете на сигма?Поне до 2016 когато взех моя попкорн сигма бяха по-добри от реалтек.Ако сега са само с реалтек този RTD1619DR ли е последния?Ако предположа че следващата смяна на телевизор(миграция към 8к) ще е след 5години то бюджетът ми за плеър е максимум 1000 лв.Нещата на които държа са да има пълна подръжка на 2160p/60fps,HDR10,H265 ,Dolby Atmos и DTS-X както и добра софтуерна подръжка.ТВ-то ми няма Dolby Vision и 3D така че тe отпадат.Не държа и на торенти,нетфликс ,ютуб и др.такива.Искам просто да му пъхна един диск,да го напълня с филми и да забравя за всякакви настройки.

  11. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #1644

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    При тези условия и бюджет взимай едно Зидо от новите (старият модел и той става) и си решаваш кахърите, имат страхотна картина и ще ти останат пари за два големи HDD да си правиш колекция ако искаш.
    Новият https://www.zidoo.tv/Product/index/m...McQ%3D%3D.html , стария https://www.zidoo.tv/Product/index/m...ViAFMcQ==.html
    tek одобрява това.

  12. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    289
    #1645

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Вземи си Zidoo Z10 PRO. Скоро трябва да го има и в България. Не си заслужава да си даваш парите за Z1000 PRO. Той е с малко по различен стартов екран - не можеш да слага икони на него и малко по не удобно за мен. Новото при него е дистанционното което е с Блутут и може да го управляваш от по голямо разстояние и ъгъл. Къртината на старите модели X и Z е прекрасна сигурно е така и на новата серия. Подръжката на софтуера доста добра поне 3-4 нови версии излизат на година които са и за модели от преди 4 години.

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Usa
    Мнения
    183
    #1646

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Спрях се на Zidoo Z10 PRO.Този вентилатор отзад знае ли се дали има управление или просто си тръгва при включване на плеъра.HDMI in за какво се ползва?И нещо извън темата - имат ли али експрес склад някъде в европа?От къде е най изгодно да се поръча Z10PRO без мито и ддс а само с доставка
    Този пост е редактиран от vankicha; 08-09-20 в 21:16.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #1647

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от vankicha Виж публикацията
    Спрях се на Zidoo Z10 PRO.Този вентилатор отзад знае ли се дали има управление или просто си тръгва при включване на плеъра.HDMI in за какво се ползва?И нещо извън темата - имат ли али експрес склад някъде в европа?От къде е най изгодно да се поръча Z10PRO без мито и ддс а само с доставка
    https://www.youtube.com/watch?v=zmi5y-685p8
    https://www.youtube.com/watch?v=tGfh...gWnoH&index=64
    https://www.youtube.com/watch?v=rx3B...WnoH&index=128

  16. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    289
    #1648

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Има опция в настроиките за спиране на вентилатора. На практика вентилатора тръгва при стартиране и се изключва след зареждане на иконките. HDMI in е за запис на видео от камера или друг видео източник ТВ.
    У нас ги предлага https://alexaudiovideo.eu/product-ca...-плеъри/. От Румъния на същата цена и много коректни също може да се вземе. https://www.pni.bg/elektronni-i-elek...s-android.html. Ако намериш без ДДС и мито някакъв начин за покупка, пиши ми, и мен ме интересува.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Usa
    Мнения
    183
    #1649

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    npb благодаря ти за разясненията.Нямат го още и в двата сайта.В алито са по 308€ и 330€ за 2 дистанционни.Когато съм порчвал неща от али експрес но до Белгия,никога не съм плащал други такси допълнително,а само доставка(средно около 10€) която ти се начислява в момента на плащането.Уж европейски съюз със еднакви правила ама не точно.Като реша от къде ще го поръчам ще пиша

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    652
    #1650

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Вземи си nVIDIA Shield Pro и това е.
    Как ви се занимава с тия Китайски сглобки с по 5 месеца (в най-добрия вариант) софтуерна поддръжка не мога да проумея... Ще излезе нов формат/кодек и ще трябва да сменяте пак плейъра... Това ZIDOO е с някаква модифицирана версия на Android 9. Операционна система на 2 години, която на всичкото отгоре не е предвидена за такъв тип устройства.
    Този пост е редактиран от w00x; 09-09-20 в 15:11.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе