Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 17 от 118 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    106
    #241

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    А защо не и този : http://www.plesio.bg/media-players-c...-p-281293.html ! Само предлагам ! Апейсъра е нов модел и няма засега отзиви за него , но ценово е удар в десятката !Хюндая засега се държи добре , сигурно си чел за него в този форум !
    това коеот си ми препоръчал ми е непознато, доста изчетох за хюндая, а цената на апеисъра е добра но ако няма вкл хдми кабел няма смисъл.
    И все пак м/у апейсър - уестърн - хюндай, кое е най-популярното с добра софуерна поддръжка?

    Малко тъп въпрос като се има впредвид, че няма отзиви за апейсъра.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #242

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Има евтини hdmi кабели / 10-15 лв /, които вършат работа ! И пак цената си остава добра ! Ако ти е необходима мрежа това , за което съм дал линк няма да ти свърши работа ! WD TV имат повече опит в тази дейност засега от Апейсър , а за Хюндая - софтуер от страницата на Дейзи !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    106
    #243

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    utre 6te wzema edin hyundai ot handy i 6te widim. Apacera izglejda privlekatelen, no nqma da riskuvam. Sori za latinicata, pi6a ot tel-a.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    10
    #244

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    civica, не се интересувам толкова всеобхватно в нета, колкото ти се интересуваш. Но съм запознат с това, което се обсъжда във форума, имам впечатления от Diva. Ако искаш да ме обориш, дай пример! Говори се, че и другият плеър от Дейзи - Хюндая, се предлага с HDMI-кабел. Знам, че също си запознат с всички мнения във форума, затова си наясно, но не споделяш винаги всичко. Като цяло, обаче, съм забелязал, че се стремиш да бъдеш обективен, а това е достойно за уважение, но все пак, всеки, който е свикнал на някаква техника, малко или много се изказва пристрастно. Това се отнася и за теб. Правих сравнение на Diva с WD. Можеш сам да заключиш за софтуерната поддръжка.
    Извинявам се, че съм принуден да давам мнение, отправено конкретно към някого, бил той и един от най-запознатите във форума.

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #245

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Както казах и в предния пост , нищо лично , само факти !В началото Дивата нямаше hdmi кабел в комплекта / струва 9 лв /, но после сложиха ! По известния плеър, Плейон , си има кабел още от началото ! За поддръжката на WD никога не съм казвал , че е на ниво , за мен има нещо сбъркано , но това си е политика на търговеца , въпреки че страда крайния потребител !А за Дивата , масово се ползва Плейонски фирм , защото им е по-добра поддръжката , а при Дейзи нещата с софта се бавят !Аз не робувам на определена марка плеъри , всички си имат бъгове , но някои се оправят , а при други направо излиза нов модел / за WD TV става въпрос /. Хубавото е , че има ентусиасти които се занимават с писането на алтернативен софт !

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    10
    #246

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    civica, както вече казах, уважавам те за обективността ти. Нямаме разногласия по никой въпрос. Пред фактите и боговете мълчат! САМО DIVA

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    64
    #247

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Не може да кажеш, че този плеър превъзхожда, че и определено друг модел, който има опция за вграден хард диск. Липсата на таква опция е голям минус за много хора. Поне кажи "според моите нужди".
    Нещо бъркаш, ако беше послушал и използвал google, щеше да разбереш че са два вида - enclosure (като моя), който поддържа вътрешен диск и adapter. който е с друга кутия и не поддържа такъв. Същото съм написал и в поста - че още не съм му сложил харддиска, защото засега ползвам нет диск и трябва да прехвърля съдържанието му някъде преди да го сложа в плеара който ще иска да го форматира. А това, че съм казал "превъзхожда", е защото съм тествал попкорна и то с с поставен вътре диск.

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #248

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от orlie
    Купих си от Британски сайт Sumvision MKV Enclosure за 180лв плюс 29лв за доставка до България. Пуснете си google за ревю или информация за плеара. Аз мога да кажа, че досега забележки нямам. Пробвал съм Popcorn и Zinwell - превъзхожда определено и двата - хардуерно и софтуерно. Плеара е много качествена изработка, предназначен е за Британския пазар, той е 1:1 хардуерно и софтуерно с Mvix Ultio който е доста разпространен в щатите и въобще не е някой евтин модел. Има DTS декодер и YouTube. Плейвах какво ли не, без никакви забележки, прави това което се иска от него и нищо по-малко. Още не съм му сложил харддиска, а засега плейва от NET disk. Има бутончета на предния панел, ако на някой са му необходими. Въобще, мисля, че това е добър избор не само за парите си, но и въобще... Със сигурност ще има братя близнаци с други марки, но същата кутия, хардуер и съвместим софтуер, така че избора е ваш, аз само споделям ако някой се колебае специално за този модел. Всеки случай, чета тука някакви много тъпи съвети- дай още 100лв... 100лв при мен са към 50% от цената!!! Не е оправдано да има такива големи разлики и въпроса е принципен. Не, че не съм ги дал за какво ли не, но всеки си знае...
    Само да те питам ! Това ли си купи : http://cgi.ebay.co.uk/Sumvision-Cycl...item2eaa44c515 !

    Защото има и друга версия :http://cgi.ebay.co.uk/Sumvision-Cycl...item33599c1aa7 !

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #249

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Да, видях в последствие, че има и друга модицикация. Може би, ако сайта им излизаше в първите 2-3 страници щеше да е по-лесно
    Сега остава да напишеш малко повече впечатления:
    да пробваш проблемни файлове - bird scene, Profile High@5.1 и повече ref.frames
    да кажеш какви скорости постига по мрежата
    какви скорости постига през ftp, има ли WEB интерфейс за дистанционно управление
    има ли торент клиент, как работи, какви скорости постига
    да кажеш как ъпскейлва SD сигнал /divx, DVD/.
    поддържа ли ДВД дискове с менюта и избор на субтитри /от ISO и Video_TS/
    насмогва ли с пълни Blu-ray заглавия и има ли опция за менюта и зареждане на техните субтитри
    има ли опция за 1080р24Hz и как работи на нея
    пробвал ли си различни USB адаптери и кои работят и какви скорости постига безжично, поддържа ли различни кодировки
    как му е шрифта на субтитрите, четим ли е? какви настройки има за субтитрите
    качи снимки на менютата, клипове колко бързо се навигира


    Това би ни донесло наистина някаква полезна информация.
    Плеърчето наистина е симпатично и на добра цена. Би могло да стане популярно и тук.

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #250

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Само да добавя , че то е популярно , но не и у нас ! Особено Mvix Ultio , с който са сиамски близнаци , но Mvix е по-скъп !

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    64
    #251

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Да, видях в последствие, че има и друга модицикация. Може би, ако сайта им излизаше в първите 2-3 страници щеше да е по-лесно
    Сега остава да напишеш малко повече впечатления:
    да пробваш проблемни файлове - bird scene, Profile High@5.1 и повече ref.frames
    да кажеш какви скорости постига по мрежата
    какви скорости постига през ftp, има ли WEB интерфейс за дистанционно управление
    има ли торент клиент, как работи, какви скорости постига
    да кажеш как ъпскейлва SD сигнал /divx, DVD/.
    поддържа ли ДВД дискове с менюта и избор на субтитри /от ISO и Video_TS/
    насмогва ли с пълни Blu-ray заглавия и има ли опция за менюта и зареждане на техните субтитри
    има ли опция за 1080р24Hz и как работи на нея
    пробвал ли си различни USB адаптери и кои работят и какви скорости постига безжично, поддържа ли различни кодировки
    как му е шрифта на субтитрите, четим ли е? какви настройки има за субтитрите
    качи снимки на менютата, клипове колко бързо се навигира


    Това би ни донесло наистина някаква полезна информация.
    Плеърчето наистина е симпатично и на добра цена. Би могло да стане популярно и тук.
    Да, за съжаление както споменах още не съм му инсталирал диска, за да мога да го тествам по-подробно и някои функции като web и торент клиента. Дано през уикенда успея да направя повечето тестове, които си споменал. Купил съм си версията enclosure - с възможност за харддиск, която е съвсем малко по-скъпа от другата. Другата - adapter, трябва да се внимава да е V2, която поддържа DTS и youtube, enclosure поддържа.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #252

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Време е за малко по-ново инфо по този въпрос ! Тази класация не е моя , а на водещия admin на MPCclub Hi - Jack , а човека найстина разбира и може да му се вярва :

    " My Current TOP 5 media players recommmended:
    PCH A-200 / Mede8er MedX500 / HDI BD Prime 3.0 (Hybrid) / PCH C-200 (Hybrid) / TViX N6600N."

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #253

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Прясна класация за месец март : Според MPCclub :

    Most recommended by MPC on brand/features/price:
    01 - PCH A-200
    02 - Mede8er MedX500
    03 - HDI BD Prime 3.0 (Hybrid)
    04 - PCH C-200 (Hybrid)
    05 - TviX N1 (No internal HDD)

  17. Banned
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    80
    #254

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Само да кажа за плеър номер едно пуканката А-200, гледах в ютюб клипче на недоволен потребител, вентилатора бръмчеше като миксер на бавни обороти, може да е дефектна бройка но трябва да се внимава. Иначе наистина човек трябва първо да прецени дали иска плеър с вътрешен хард или нещо обикновено. За мен плеъри без възможност за вграждане на диск и ниска цена плюс добри отзиви са WD TV и Хюндая . За плеъри с възможност за вграждане на диск добра цена и популярност са Пуканката А-110 и Дивата.

  18. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #255

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от petttto
    Само да кажа за плеър номер едно пуканката А-200, гледах в ютюб клипче на недоволен потребител, вентилатора бръмчеше като миксер на бавни обороти, може да е дефектна бройка но трябва да се внимава. Иначе наистина човек трябва първо да прецени дали иска плеър с вътрешен хард или нещо обикновено. За мен плеъри без възможност за вграждане на диск и ниска цена плюс добри отзиви са WD TV и Хюндая като втория е мисля на 160 лв в метро. За плеъри с възможност за вграждане на диск добра цена и популярност са Пуканката А-110 и Дивата.
    Поради това, че прекалено компетентно сте се произнесъл по въпроса да попитам:

    1. Как да познаем вентилатор склонен към бръмчене в запечатена кутия?
    2. С какво А-110 е по-добър от А-200 освен факта, че е по-евтин с 20 лева?
    3. Кой от изброените модели притежавате ?

    ПП. TviX за пореден път обърнаха представите за дизаин на HD устройсвата

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 118 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе