Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 67 от 118 ПърваПърва ... 1757656667686977117 ... ПоследноПоследно
Резултати от 991 до 1,005 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    219
    #991

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте,
    някой потребител има ли опит и мнение за този продукт на ASUS
    http://www.asus.com/Multimedia/Digit...specifications

    Благодаря!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #992

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    TV-101 има passthrough на HD Audio форматите.
    Какво имаш предвид под проблеми?
    Има филми на които ХД звука накъсва и проблема не е само при мен ЦЪК. Дюн смениха информацията на сайта си за 101/301 и вече не пише ,че поддържат ДТС-ХД и Долби ТруХД . Уж се очаква нов firmware ,който да оправи нещата .

    PS . Ето и един пост описващ точно проблема .


  4. Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    60
    #993

    Избор на плеър по няколко критерия

    Здравейте,

    От 1-2 седмици се мъча да избера мултимедиен плеър по следните критерии:

    -Да чете VOB/SUB (за 3D SBS субтитри)
    -Да чете DTS audio
    -Да възпроизвежда 3D Blu-Ray .iso

    Гледах Himedia 900b, но никъде го няма. Някакви алтернативи?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #994

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте, някой може ли да ми помогне с отговор на следния въпрос - интересува ме кой от плеърите на пазара в момента може да извади сравнително най-голям шрифт субтитри на бг? Интересуват ме сравнително нисък до среден клас плеъри за .mp4 и .avi

  6. nbk
    nbk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    25
    #995

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте, някой разглеждал ли е този плейър http://en.egreatworld.com/en/product-detail-294.html (EGREAT R 300). Някой бе споменал, че харесва продуктите на Egreat. Сега се чудя кое ще по-добре да си взема Egreat R300 или Himedia HD900B http://www.himedia-tech.cn/en/product_show.php?id=27 Ако има желание някой, да помага

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,835
    #996

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Тези от Egreat доста се излагат напоследък.
    Имаха един фен тука ама го натириха май и вече не пише.
    Потърси по чуджи форуми как е този модел, как му е софтуера и тн. Тука едва ли някой ще ти е полезен.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #997

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Явно все ще има някой, който да се увлича по разни екзотики. В случая Egreat не е най-точния пример за такава, но в темата не липсват запитвания. Вероятно ниските цени на въпросните екзотики са водещ мотив, знам ли.

    Писано е неведнъж - колкото и мощен и качествен да е хардуеъра, колкото и примамлива да е цената или пък заглавието - най-важна е поддръжката. Гледа се историята на обновяване на фирмуеърите на даден производител (ако въобще има такава), честотата на изданията и дали актуализациите са смислени (реално добавят и оправят или са само козметични).

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #998

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Никой ли не може да даде съвет за тия пусти букви? Търся нещо елементарно за mp4 но с голям шрифт за възрастен човек с очила.

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,835
    #999

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Vlado2D
    Никой ли не може да даде съвет за тия пусти букви? Търся нещо елементарно за mp4 но с голям шрифт за възрастен човек с очила.
    Мисля, че всичко на пазара ще ти свърши работа. mp4 е доста обширен формат обаче с най-различни кодеци за звук и видео в него. Понеже подозирам, че става дума за някакви клипове, заснети с фотоапарат е добре да провериш дали тръгват на конретния модел плеър с наличния за него софтуер.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    164
    #1000

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Едва ли ще са клипове от фотоапарат, ако човека пита за едър шрифт на субтитрите.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #1001

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Vlado2D
    Никой ли не може да даде съвет за тия пусти букви? Търся нещо елементарно за mp4 но с голям шрифт за възрастен човек с очила.
    Аз пък подозирам, че иде реч за ония малоразмерни 720p издания (2-3 GB) от чужди тракери с H264 или XviD видео и AAC звук. Както и да е, действително, както е писал lazarus18 почти всеки плейър с добра поддръжка се справя доволно с големината на буквите. В тази връзка и във връзка с ценовото изискване бих препоръчал A-110 на старо (130-160 лв.) - максимално изчистен фирмуеър и качествен, макар и бавен хардуеър. Е, остаря завалийката, но за мен е все още най-добрия (комплексна оценка).

    Трябва обаче да се има предвид, че ако прекомерно се увеличи шрифта, някои по-некадърно направени субтитри с дъ-ълги редове биха могли да излязат извън екрана и да не може да се прочете всичко от тях.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #1002

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Дори не са и по 2-3 гб ами по 200мб, за тв епизоди с букви става дума, които не са и 720p. А на старо не бих купувал вече. Не че новото е много по-качествено, но поне има някаква гаранция черно на бяло. Ако вдигнем парите до 200-250лв, към кой модел да гледам?

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #1003

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    За гаранциите може да се поспори. Някой ефтин нов модел може да не спре да дефектира дорде му изтече гаранцията. Освен това, този род техника или работи, или не. За някакво износване едва ли може да става дума. Някога A-110 струваше повече около 500 лв. нов. Сигурно е имало защо и щом е издържал проверката на времето и е доживял да му изтече гаранцията и да се продава вече на старо, може би си струва.

    Инак виж там някоя Diva от новите или WD TV Live, също ще ти свършат работа. Другите по-неизвестни и по-неразпространени ефтинджоси едва ли си струват риска.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #1004

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Ясно, Кире. Мерси за бързия отговор!

  18. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    120
    #1005

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Четох , четох и установих , че гледай ки си старата Diva HD , съм поизостанал, а проблема ми е че местя NAS-a на вилата и трябва да купя на децата за лятото, плеър с който да може да плейвам единствено и само по мрежа (гигабитова) всичко и да е Без насичане. Това е единственото ми изискване и после цената де
    Та кажете кое е актуалното към момента предложение за тази задача, за да не мрънкат децата .... (старата Diva е обсъждана и насича по мрежа на 1080p филми ...)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 01:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 11:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 01:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 13:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 12:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе