Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 94 от 118 ПърваПърва ... 44849293949596104 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,396 до 1,410 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #1396

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте. Пише Ви на 101% гол и бос по софтуер и хардуер за всички устройства. Лап топа ми не подкарва UHD филми. От магазина където го купих ми казаха че могат да сглобят настолен точно за моите нужди. Но видях тези плеъри и кой да си купя Моля пишете? Лимит няма !!! Ще се гледа на телевизор PANASONIC TX-5OEX780Eи основно за филми. Пък като може и музика ще е супер. Да може да сваля филми от замунда. Само на бг да си е менюто или поне на руски че аз само бг знам. Но, ако това ще свали качеството на плеъра не !!! Ще превеждам и ще помня. Предпочитам скъпо и качествено, макар не всеки път скъпото да е качествено. Затова и Моля за мнения.


  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1397

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Това, което се сещам на първо време е Google Chromcast Ultra 4K и приложението Videostream for Google Chromecast.
    На тазгодишния Черен Петък си поръчах нормалния Chromcast за 20 евро и се надявам да ми е достатъчен в гледането на филми с FHD резолюция без накъсвания и излишни кабеляци.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #1398

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    HiMEDIA Q10 PRO.Поръчай го от UK. Работи бързо и чете всичко .Има и пастрю на Атмос.

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk
    pulsedriverbg одобрява това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #1399

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    А сравнено с Vero 4K + дали имаш идея как се представя HiMEDIA Q10 PRO?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #1400

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Благодаря Ви gnf и nassko1 . Предполагам това UK е Украйна. От тук зле ли ще е
    https://www.geekbuying.com/item/Hime...OX-411162.html
    Като е намален дали нещо ще му има? Аз от далеч не обичам по точно Страх заради гаранция разваляне и после сервиз. Та zido z10, не го намерих тук zappiti one se 4k hdr https://edigital.bg/multimedijni-ple...n-pler-p574745. Те как са. И да попитам също като сваля 10 филма по 50 гб няма ли да пречат на процесора. В сервиза като ходих ми казаха и показаха как уторент го натоварва и за това ми предложиха и настолен комп як уж и с него, ако ще е най добре да го поръчвам !!! 3000 4000лв . А за тези плеъри не бяха чували !!!
    Този пост е редактиран от skaiuokar; 07-12-18 в 15:45.

  7. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #1401

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от skaiuokar Виж публикацията
    Благодаря Ви gnf и nassko1 . Предполагам това UK е Украйна. От тук зле ли ще е
    https://www.geekbuying.com/item/Hime...OX-411162.html
    Като е намален дали нещо ще му има? Аз от далеч не обичам по точно Страх заради гаранция разваляне и после сервиз. Та zido z10, не го намерих тук zappiti one se 4k hdr https://edigital.bg/multimedijni-ple...n-pler-p574745. Те как са. И да попитам също като сваля 10 филма по 50 гб няма ли да пречат на процесора. В сервиза като ходих ми казаха и показаха как уторент го натоварва и за това ми предложиха и настолен комп як уж и с него, ако ще е най добре да го поръчвам !!! 3000 4000лв . А за тези плеъри не бяха чували !!!
    Има андроид боксове за 100лв–виж OLX.Може да гледаш филми без да ги сваляш с приложения инсталирани на бокса-виж в youtube.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #1402

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    @skaiuokar
    Украйна е UKR бе колега! UK си е Англия.

    Като не ги използваш 50гб не пречат Но какво имаш по точно в предвид? И това последното с utorrent каква връзка има?

    С настолния компютър идват драмите с Windows и настройките му, а после и с настройките на приложението за възпроизвеждане.... Медиа плеъра е по лесен и бърз за употреба.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #1403

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Съжалявам Хора. Пълна скръб съм. Преди време четох просто, но другаде и май за такива плеъри ставаше дума. Дуне или Дюне? Също и Дива май беше. Единият пита, другият отговаря, че трябва да си купи по скъпият модел с вътрешен хард диск, за да има къде да сваля с utorrent филми. Та и аз свалям с него та затова. Иначе имам в напредвид, гледане на филми безпроблемно основно през този плеър. Да има памет не по малко от 1 терабайт или да може да се поставя. Ако е повече още по-добре. Искам най--доброто на пазара в момента в България за да има гаранция. Ако има гаранция от извън страната, пак става. Примерно, този Zappiti ONE SE 4K HDR https://edigital.bg/multimedijni-ple...n-pler-p574745 защото него намерих!!! Това ли е най доброто технически? Описанието му е приказка от 1001 нощ но за мен е табу. Някой разбиращ да види Моля и да пише. Купувам и готово. А, ако искате да ми спестите пари и другите предложни са по евтини, но на същото Техническо ниво, то сърдечно Ви Благодаря на Всички отговорили ми.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #1404

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .


  12. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #1405

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от pulsedriverbg Виж публикацията
    А сравнено с Vero 4K + дали имаш идея как се представя HiMEDIA Q10 PRO?
    Ако въпроса е към мен, този плеър не бях го и чувал досега.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #1406

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    @nassko1
    Към теб беше да. Здраве да е....

    @skaiuokar
    "Най доброто на пазара" ще е доста над тея 500лв..... Зависи и какви точно филми ще теглиш. Забележи, че различните комбинации на файлове с резолюции+битрейти+формати се плейват по различен начин на различните плеъри. Та май напълно безпроблемни няма .... На хартия всичко винаги е "цветя и рози", но реалността се различава в повечето случаи. Това което @nassko1 е предложил и Vero 4K + са нещо като конкурентни до колкото знам. Огледай им ревюта и попрочети дали са доволни ползвателите им. Всичко зависи и от твоя частен случай, а по точно от това как ще си постоиш връзките и как ще използваш устройството.

    И аз се оглеждам за една такава чудесийка, но все нещо не ми харесва в бюджетните варианти като тези та си стоя без все още....
    skaiuokar одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #1407

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Препоръчах Himediq заради това че е плуг енд плей. Поръчах е за приятел и наистина е безпроблемна.Иначе повечето китайски плеъри с малко играчка и донастройване се справят с всички формати.Имам два китайски бокса с амлоджик и днес си поръчах за под 50долара с риалтек. Но колегата задал въпроса едва ли ще се справи сам.та остава himediq и може би Zidoo.
    Имаше колега който ги продаваше и настройваше ако чете може да препоръча и продаде нещо.


    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk
    pulsedriverbg одобрява това.

  16. Junior Member Аватара на z_harris
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    101
    #1408

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Аз от скоро се замислям за смяна на действащия и до момента без проблеми Mede8er MED1000X3D. Опитах и miniPC с инсталиран на него LibreELEC. Много добър вариант, но не може да плейва DTS-HD и Dolby TrueHD. За мен е важно заради Долби Атмос. В момента съм се насочил към Nvidia Shield.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #1409

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Либре Елек плейва Долби Трю и ДТС МА на китайските ми плеъри с Амлоджик 905, нещо не настойваш както. трябва.

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    12
    #1410

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Вземи си този плейва всякакви видео файлове
    ttps://edigital.bg/multimedijni-pleri-android-mini-pc/zappiti-mini-4k-hdr-multimediya-pler-p482414 . Аз имам същия перфектен е !
    Още повече ,че телевизора ти е (като моя) PANASONIC TX-5OEX780E и не възпроизвежда DTS, а с това си решаваш проблемите .
    Този пост е редактиран от kumir; 13-12-18 в 12:38.
    skaiuokar одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе