Страница 119 от 119 ПърваПърва ... 69109117118119
Резултати от 1,771 до 1,775 от общо 1775
Like Tree1Одобрявам

Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    106
    #1771

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    Здравейте,

    по празниците се обзаведох с 42" плазма и май е време да го "захраня" с качествена картина, понеже на лаптопа нямам hdmi.
    Предвид, че ми се иска плеъра да има торент клиент и да не струва колкото телевизора, се спирам на Diva-та.
    Проблема е, че в темата няма нито едно положително мнение за торент клиента и ще помоля някой да ми отговори на следния въпрос:
    Има ли смисъл да го вземам само заради торента (може ли да закрепи някаква прилична скорост и стабилност?) или да се насоча към Хюндай-а + външен хард и да си тегля филмите на харда през лаптопа?

    Благодаря.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #1772

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    @mitak1969 -> проблемът може да е в ADSL-a. Аз имам клиенти, които рестартираха рутера всяка сутрин за да им тръгне интернета и след като го смениха от Виваком всичко си тръгна

    @hglr123 -> Кодовете на дистанцията - http://www.acryan.com/downloads/ACR-...0_RC_Codes.jpg

    @emork -> торент клиентите на плеърите е доказано, че работят по-стабилно с малък брой връзки. Ако не можеш да смениш оригиналния BTPD с модифицирания такъв (на версии 7.3.х не става), варианта е да го смениш с Transmission или RTorrent. Инфо в 1-ви пост или тук - https://forum.setcombg.com/index.php...html#msg433366 !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    55
    #1773

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    Здравейте с последния оригинален фирм на Дейзи v.4821 съм и имам както повечето колеги тук, проблеми с вградения торент клиент. Искам да попитам за този фирмуер стават ли замените които са описани на 1-ва страница за версия на клиента с по-малко конекции (например 75) че опитвах но не се получава дава ми нещо за несъществуващи папки (може би структурата е друга). А може би някъде ръчно да се въведат настройките в конфигурацията както е описано във форума на PlayOn - което също не се получава.
    По между другото когато избера торент с по-малко пиъри клиента не забива и си тегли нормално (е доста бавно в този сучай изборът на конекции е малък) стига да не спре тока , но коато избера торент с много пиъри проблемите се появяват което ме навежда на мисълта че проблема е в многото конекции.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    4
    #1774

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    @Hell - Благодаря ти Много! Ще ги пробвам за дистанционното на FullHD Light Player-a.

    Поздрави!

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1775

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    Тази тема набъбна много, стана тромава и неудобна.
    Затова се затваря. Можете да продължите дискусиите за Media Player DIVA Full HD в новата тема, която се явява продължение на тази:


    Media Player DIVA Full HD / FAQ - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 119 от 119 ПърваПърва ... 69109117118119

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 06-05-14, 15:33
  2. Продавам Media Player DIVA Full HD+Wi-Fi Adaptor + HDMI1.8m
    От kokonvz във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 06-02-13, 09:06
  3. Продавам Media Player DIVA Full HD Explorer
    От patzolino във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 23-01-13, 14:56
  4. Media Player Diva Mini/HD Box 2.5'' Slim/HD BOX/ FAQ в 1-ви пост
    От Hell във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 41
    Последно: 04-12-12, 08:45
  5. Продавам Media Player DIVA Full HD+Wi-Fi Adaptor + HDMI + 500GB HDD
    От pakan във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 14-03-11, 15:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе