Страница 117 от 119 ПърваПърва ... 67107115116117118119 ПоследноПоследно
Резултати от 1,741 до 1,755 от общо 1775
Like Tree1Одобрявам

Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #1741

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    За мен наи добрия фирм е последния на ( Iconbit ) последния на предния пост Всичко му варви също и има и промяна в някои кодеци няколко филми които неможех да ги отворя с предишните фирмоери сега се отварят А сам пробвал почити всички фирмове досега каде са излизали Такаче престанете с екпериментите и слагаите него

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #1742

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    Чета ,чета и не мога да се оправя.Подкарах субтитрите обаче излизат Йероглифи, кодирането е UTF-8 , явно иам нещо друго което не правя както трябва. Другото е че виждам през Дивата Компа,а на Компа не виждам Дивата.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    119
    #1743

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    Цитат Първоначално публикувано от veselintonev
    Чета ,чета и не мога да се оправя.Подкарах субтитрите обаче излизат Йероглифи, кодирането е UTF-8 , явно иам нещо друго което не правя както трябва. Другото е че виждам през Дивата Компа,а на Компа не виждам Дивата.
    Кодирането трябва да е Cyrillic. Изключи си Auto Detect Encoding.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #1744

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    Цитат Първоначално публикувано от kamelot
    Кодирането трябва да е Cyrillic. Изключи си Auto Detect Encoding.
    Стана ,мерси много!

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #1745

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    Цитат Първоначално публикувано от vadzari
    Моля кажете ми http://shop.topdigital.bg/index.php?...=&prod=244за тази оферта заслужа ва ли или да взема без хард като Sи закупя отделен на WD GREEN 1TB
    От офертата на Дигитален свят излиза най-евтино: 219лв Дива HD + 50лв HDD(500GB)+10лв.HDMI кабел+20лв Wi-FI донгъл=299лв.
    На теб от тук само HDD-то WD 1TB ти е поне 110лв е вярно 1TB си е 1ТB но като гледам в BG и 500GB HDD-та са около 80лв. така че 219+80=299лв. от тук кабела и Wi-Fi дингъла излизат на далавера а тях иначе ги няма в комплекта а по отделно ще трябва да се бръкнеш
    Аз си взех само Дивата като докупих точно 1ТB WD Green и ми излезе 347лв. с доставката, но си имах HDMI кабел а WiFi не ползвам (само проблеми стават) в къщи съм окабелил навсякъде с мрежа (такава ми е работата)

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    160
    #1746

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    Цитат Първоначално публикувано от mmilen
    е не може програмите, да вървят свободно, трябва права за всички програми, но дори и с права (които се плащат) пак не може свободно. това беше демо и тест, може на нова год. пак
    Ще чакаме новогодишен подарак Приятно изкарване на празника

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    77
    #1747

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    Както и преди съм споменавал, ползвам устройстовото предимно за музика и гледане на ДВД-та... но ето че днес реших да се похваля пред детето и да му пусна едно ново филмче и не тръгна а си е нормален divx - usupported format дава. За ето това става въпрос http://axelbg.net/details.php?id=11032. И тука още по странното е че на ДВД самсунг си тръгна, на компютъра също разбира се Започвам да си мисля че нашата дива върви в грешна посока... оправят едно а развалят друго... В последния релийз и звука не работи коректно... та вече не знам за какво да го ползвам това устройство... за тези пари един нормлен компютър плюс едно джиджано дистанционно щях да си взема... то звук няма читав, това не плейва онова не плейва, мрежата прекъсва, торента забива айде стига де едно нещо поне да работи телефона ми работи по добре като мп3 плейър дори

    П.С пробвах и с последните фирмуери на мечката и на Дива и с двата не пуска divx-а
    П.С.2 *******************/download/2860755/4...er2010_TESTING - моднат фирм Mede8er 4.Beta4 - 02.10.2010
    Този фимуер не работи - дава грешка при инсталиране - yaffis2 out of range или нещо такова.... хубаво щеше да е преди да се качи да се пробва.... Работещия фирм на медер е доста страници назад "черешката на тортата" или нещо такова пишеше в темата...
    П.С.3 Мога ли да си кача v7.0.14.r3240 след като съм с новия буутлоадер?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    77
    #1748

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    Здравей те,искам да попитам,някой сложил ли е чисто бял шрифт на оригиналния фирм - v4821 - 03.12.2010 и ако да моля за линк.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    2
    #1749

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    Цитат Първоначално публикувано от amonev
    Да, очаква се във финалната версия на фирмуера с SDK4 да има Опера. Все още SDK4 се разработва. Това което бяха пуснали, не беше и Alpha версия.

    Този, който побликувах сутринта е посления, но с SDK3.
    А това означава ли, че Iconbit: http://www.iconbit.ru/descr/100093/f...3.41.r5059.zip не върви с SDK4 или ...

  12. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #1750

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    @workm -> това което е написал колегата @amonev означава, че самият фирм не е реализиран с SDK4! Когато самият Software Development Kit 4 (SDK4) http://en.wikipedia.org/wiki/Software_development_kit e достатъчно завършен и тестван от разработчикът му, а това е фирма RealTek, то тогава в него най-вероятно по някое време ще бъде реализиран и вграден браузер Опера! Остава да чакаме.


  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    14
    #1751

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    май това ще е последният фирм...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #1752

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    Поразцъках го Плеърчето ,днес изгледах първия филм от него, на първо четене е доста добро попадение!
    Инсталирах си оригинален фирм - v4821 - 03.12.2010.
    Има някой неща които не ми харесват,но за толкова пари ,толкова.
    -торент клиента е зле, ту се закача ,ту се разкча,дигна до 1мб/с максимум , оставих го снощи да свали един филм , стигнал до 8% и се е разкачил/явно на него не може да се разчита/ свалих същия филм на комютъра за 10мин.
    -Поради факта че ХДД не ми е читав/вие и скърца,понякога не го и разпознава/, се налага да гледам през Домашната мрежа от настолния ми компютър , особено на големи файлове на филми с 1080p понякога много яко насича, не знам обаче дали е от мрежата или от самия файл.Ще пробвам и на 720п как се държи.Иначе през локалната ми мрежа трансефара варира от 20-50 Mb/s
    - Не мога да отворя интерент радиа!

  16. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #1753

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    Абе хора, преди да зададете въпрос първото нещо е пишете с кой фирм сте за да знаем. Иначе няма как да ви се отговори на въпросите.

  17. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    7
    #1754

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    Здравейте,

    Искам да попитам тези които ползват през LAN кабел DIVA-та. каква скорост на трансфер достигат?? Защото през WiFi е много зле и мисля да окабелявам до стаята, но незнам има ли смисъл?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Philippines
    Мнения
    30
    #1755

    Re:Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

    @drianov

    Филмчето въобще не е нормален divx - usupported format дава защото е 3ivX

    За този файл MediaInfo дава следната информация:

    Video
    ID : 0
    Format : MPEG-4 Visual
    Format profile : Simple@L1
    Format settings, BVOP : Yes
    Format settings, QPel : No
    Format settings, GMC : No warppoints
    Format settings, Matrix : Default (H.263)
    Codec ID : 3IV2
    Codec ID/Info : 3ivX 4.0
    Codec ID/Hint : 3ivX
    Duration : 56mn 5s
    Bit rate : 1 244 Kbps
    Width : 720 pixels
    Height : 576 pixels
    Display aspect ratio : 5:4
    Frame rate : 25.000 fps
    Standard : PAL
    Color space : YUV
    Chroma subsampling : 4:2:0
    Bit depth : 8 bits
    Scan type : Progressive
    Compression mode : Lossy
    Bits/(Pixel*Frame) : 0.120
    Stream size : 499 MiB (86%)
    Writing library : 3ivx


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 06-05-14, 15:33
  2. Продавам Media Player DIVA Full HD+Wi-Fi Adaptor + HDMI1.8m
    От kokonvz във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 06-02-13, 09:06
  3. Продавам Media Player DIVA Full HD Explorer
    От patzolino във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 23-01-13, 14:56
  4. Media Player Diva Mini/HD Box 2.5'' Slim/HD BOX/ FAQ в 1-ви пост
    От Hell във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 41
    Последно: 04-12-12, 08:45
  5. Продавам Media Player DIVA Full HD+Wi-Fi Adaptor + HDMI + 500GB HDD
    От pakan във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 14-03-11, 15:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе