Страница 8 от 52 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 778

Media Player Popcorn Hour A-200

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    251
    #106

    Re:Popcorn Hour A-200

    В тази страница, отностно гигабит суичовете, пише "Detects Gige (set to auto)". Знам къде се задава това "Auto", въпросът ми е по първата част - откъде се вижда дали "Detects Gige"?

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #107

    Re:Popcorn Hour A-200

    Колега , това все още не работи коректно ! Има проблеми ! Дано новия фирм оправи този бъг !

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #108

    Re:Popcorn Hour A-200

    Имат предвид, че го засича като гигабит устройство според мен.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    251
    #109

    Re:Popcorn Hour A-200

    А, откъде разбират дали го е засякло?

    [edit]
    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Някъде в управлението на рутера би трябвало да пише.
    Ясно. Мерси

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #110

    Re:Popcorn Hour A-200

    Някъде в управлението на рутера би трябвало да пише.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    251
    #111

    Re:Popcorn Hour A-200

    Нов ден, пореден без работеща пуканка. Та, проблемите са 2(поне):
    1. Когато дам IP-то да е ауто взема не 192.168.1.ххх, а 169 и т.н. Компа си взема нормално IP-то от DHCP.
    2. Сетвам на ръка IP 192.168.1.47. Пуканката се появява в мрежата, последвана от доволната ми усмивка. Влизам в диска и, пооглеждам се и решавам да пусна все пак нещо да се записва. Пускам на компютъра, с uTorrent, да се сваля един блурей на Бейонсе и да се записва директно на диска. Пускам още два >30ГБ торента да се свалят, които почват да се речекват, защото пуканката досега винаги си е заминавала unclean, ако мога така да се изразя. Торента на Бейонсе се сваля с около 2МБ сек. От Пуканката към компа тече recheck трафик. След 10 мин пуканката забива. Менюто не отговаря, проверявам дали има пинг(няма) и от бутона я загасям(дългото натискане). The End.

    Вече почвам да си мисля, че у-вото не е наред :/

    Мрежата е зададена 10/100 разбира се. Това дърво го ядох предния ден.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    79
    #112

    Re:Popcorn Hour A-200

    Пробвай каато ограничиш скоростта на даунлоуд под 1 мб/с

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    251
    #113

    Re:Popcorn Hour A-200

    Трябва ми да заработи на 100MBit-а. Не искам да го ползвам на 10 мбит. Не мога да чакам с дни за да прехвърля един блурей :/

    [edit] FTP-то изглежда върши работа. Явно на самбата и е толкова боя просто. Няма такава бъглива машинка ви казвам...

    [edit2]Поправка. FTP-то изглежда върши работа... само за качване от компа към пуканката - цяла нощ съм прехвърлял работи към нея. В момента в който пуснах от пуканката към компа и пуканката изчезна пак. Пинга е изчезнал, предполагам е забила. Като се прибера от работа ще видя дали работи изобщо.

    Трябва по някое време да взема решение дали да я пращам до София за ремонт. Още не мога да се реша нещо :/

    [edit 3] Смених кабела свързващ пуканката с рутера. Сега всичко като че ли е наред.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    36
    #114

    Re:Popcorn Hour A-200

    Здравейте,
    Поръчах си въпросното устройство и чакам доставката. Въпроса ми е следен: възнамерявам да вържа плейъра, заедно с телевизора ми към домашната мрежа с етернет кабел. Тъй като двете устройства се намират през 2 стаи от рутера и прекарването на кабел е свъзрано с доста разпробиване и местене на мебели си мисля дали да не ползвам следното устройство за връзка: http://netgear.com/Products/Powerlin.../XAVB1004.aspx. Та да ви питам дали някой има опит с такива джаджи и дали си заслужава парите - т.е. дали работи надеждно и т.н. Мерси предварително. В другия случай трябва да си купя суич (телевизора не може през wireless), както и usb wireless за popcorn-а, а и бормашина .... ))

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #115

    Re:Popcorn Hour A-200

    Колега , едва ли някой ползва тази джаджа , но може и да греша ! Отзиви засега само в нета , върши работа , но друго си е да го видиш наживо ! За wifi , ако ти трябва за HD материал , забрави , ще имаш проблеми !

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    36
    #116

    Re:Popcorn Hour A-200

    Няма как да не работи - единствено ме притесняват токови удари, както и качеството на ел.мрежата.
    Иначе получавам доста по-голяма мобилност от другия вариант - например добавяне на втори компютър и т.н.
    Имам време да помисля. Ще пиша ако се реша на тази покупка.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    251
    #117

    Re:Popcorn Hour A-200

    От няколко дена не мога да се свържа с торент клиента на пуканката. Дава ми следното:

    409: Conflict

    Your request had an invalid session-id header.

    To fix this, follow these steps:

    1. When reading a response, get its X-Transmission-Session-Id header and remember it
    2. Add the updated header to your outgoing requests
    3. When you get this 409 error message, resend your request with the updated header

    This requirement has been added to help prevent CSRF attacks.

    X-Transmission-Session-Id: uoxpI10Ccxx6MmtcIpnAbpQgmU1v65Cj9PotR7b3Ce04C3j9
    Идеи?

    [edit]Уф, че съм омотник. То трябвало http://192.168.1.47:8077/transmission/web/ да се отваря, а аз от каквото ми излезе от хисторито на фирефокса зареждам - http://192.168.1.47:8077/transmission.

    Явно, че е от това. Сега се свързах.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    251
    #118

    Re:Popcorn Hour A-200

    Цитат Първоначално публикувано от SongBird
    От няколко дена не мога да се свържа с торент клиента на пуканката. Дава ми следното:
    Идеи?

    [edit]Уф, че съм омотник. То трябвало http://192.168.1.47:8077/transmission/web/ да се отваря, а аз от каквото ми излезе от хисторито на фирефокса зареждам - http://192.168.1.47:8077/transmission.

    Явно, че е от това. Сега се свързах.
    [edit]За какво ли ми трябваше да го откривам. Пуснах един торент и резултата е забила пуканка. Затова uTorrent и запазване на мапната пуканка. Това поне изглежда работи стабилно.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Usa
    Мнения
    183
    #119

    Re:Popcorn Hour A-200

    мога ли да плейвам от pc-то на пуканката докато си взема диск?.Пробвах да шерна филмите но нещо не ги намира.Вижда само уйндоуските шеринги в c-то но там нямам място.С win7 x64 съм.

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #120

    Re:Popcorn Hour A-200

    Приложенията работят при монтиран твърд диск !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 52 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2
    От kod във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 236
    Последно: 26-11-18, 21:50
  3. Продавам Media Player Popcorn Hour NMT A-110
    От patzi във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 08-12-14, 17:33
  4. Popcorn Hour A400 Media Player мултимедиен плеър
    От asiurib във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 27-08-14, 16:19
  5. Media Player Popcorn Hour NMT A-110
    От soon във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2217
    Последно: 07-01-11, 10:16

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе