Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 101

Нов чипсет на Realtek RTD1055-мнения за новите HD мултимедийни плеъри

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #46

    Re:Нов чипсет на Realtek RTD1055-мнения за новите HD мултимедийни плеъри

    @carp -> не се притеснявай, платката си върви само с един вид процесор за тоя модел плеър и никой няма да ти смени процесора с друг

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    28
    #47

    Re:Нов чипсет на Realtek RTD1055-мнения за новите HD мултимедийни плеъри

    carp,аз съм от Шумен и го пратих по куриер до София.В едната посока е за моя сметка/както е написано в гар. карта/.В кутията приложих едно писъмце,не се обаждах предварително в сервиза,но говорих с г-н Чобанов/търг. отдел/по телефона. Пратката се върна на 3-тия ден. Не съм имал проблем със сервиза. Адреса и тел. номера са в гар. карта и в сайта на "Дигитален свят".Успех!

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #48

    Re:Нов чипсет на Realtek RTD1055-мнения за новите HD мултимедийни плеъри

    Благодаря и на двама Ви!

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #49

    Re:Нов чипсет на Realtek RTD1055-мнения за новите HD мултимедийни плеъри

    RoliS, за мен проблема с power бутона е вече по-скоро екстра,принципно живота на хард диска зависи от броя на вкл. и изключванията. Вече 10 дни Дивата си е включена и винаги като ми се догледа нещо имам бърз достъп .Когато се сетя я изключвам през нощта !
    Проблема с дългото сканиране го реших завинаги ,просто не слагам нищо в неговите папки ,а си правя мои !
    Имам го вече месец и съм доволен ,особено за цената си !

  6. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #50

    Re:Нов чипсет на Realtek RTD1055-мнения за новите HD мултимедийни плеъри

    Към притежателите на Diva HD Box. Моля пишете с коя версия на фърмуера сте. На мен също ми смениха платката и вече всичко е о.к. До сега не съм забелязал проблем с Power бутона при включване на телевизора. Ако има значение телевизорът е Филипс 5404Н. До колкото разбирам, ако са спрени телевизора и плеера при пускане на телевизора се пуска и плеера при някои колеги.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    6
    #51

    Re:Нов чипсет на Realtek RTD1055-мнения за новите HD мултимедийни плеъри

    Цитат Първоначално публикувано от abv
    Към притежателите на Diva HD Box. Моля пишете с коя версия на фърмуера сте. На мен също ми смениха платката и вече всичко е о.к. До сега не съм забелязал проблем с Power бутона при включване на телевизора. Ако има значение телевизорът е Филипс 5404Н. До колкото разбирам, ако са спрени телевизора и плеера при пускане на телевизора се пуска и плеера при някои колеги.
    Аз също съм с Филипс 5404 но при мен проблема съществува. Дано да измислят нещо без да го пращам в сервиза , че не ми се занимава с куриери и такива работи. По принцип вече не ми прави много впечатление и като цяло сам доволен.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #52

    Re:Нов чипсет на Realtek RTD1055-мнения за новите HD мултимедийни плеъри

    Явно има модели при които няма проблем с повер бутона. Такъв беше първия плеър, който купих от Технополис, но при него HD не се откриваше от компа! Смениха ми го с друг, при който се появи дадения проблем+забиването на диска. От понеделник и той е в сервиза, пък да видим.
    Към колегите с нормален бутон, забива ли диска когато е пълен, при начално включване?
    Интересно, щом има устройства при които няма проблем с вкючването на плеъра и от други дистанционни, значи не е софтуерен проблем.Което означава, че няма да се оправи с фърмъпдейт. При това положение би трябвало да ни подменят дефектните устройства с нови без този проблем. Поне така е по ЗЗП.
    Не знам да има нов фърм?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    104
    #53

    Re:Нов чипсет на Realtek RTD1055-мнения за новите HD мултимедийни плеъри

    Според този сайт март месец ACRyan пускат модели с Realtek 1185, което означава да очакваме клонинги модели и от Дива

    http://www.iboum.com/net-media-playe...key=2&pg=1&rp=

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #54

    Re:Нов чипсет на Realtek RTD1055-мнения за новите HD мултимедийни плеъри

    Днес пуснах HDTV test 1.7 на Дивата - всичко тръгва, само единствено TheBankJob-sample-16rf.mkv пикселизира, това е.
    П.П. И на моя му смениха платката и сега работи без засичане.Остана повер бутона, но това е дребен кахър. Интересно дали ще станат F/W от ACRyan Play!On Essential който е със същия чип?

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #55

    Re:Нов чипсет на Realtek RTD1055-мнения за новите HD мултимедийни плеъри

    Дай линк за този тест.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #56

    Re:Нов чипсет на Realtek RTD1055-мнения за новите HD мултимедийни плеъри

    Теста е 1,6 ГБ, теглих го от торент, ама къде не си спомням. Ще го пусна в ДОКСА. В нета го намерих със същото име.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #57

    Re:Нов чипсет на Realtek RTD1055-мнения за новите HD мултимедийни плеъри

    Дай му пълното име. Ще го намеря.
    В Dox.bg има ограничение 1GB.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #58

    Re:Нов чипсет на Realtek RTD1055-мнения за новите HD мултимедийни плеъри

    Ето го разделен на две:
    1.http://dox.bg/files/dw?a=7216c08484
    След малко и втория.
    2.http://dox.bg/files/dw?a=8f1101b6c1

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    43
    #59

    Re:Нов чипсет на Realtek RTD1055-мнения за новите HD мултимедийни плеъри

    Някой няма ли да качи снимки на този HD Box. По-точно на задния панел. Има ли lan поддръжка. В get.bg я има на добра цена с 1TB хард и много и се чудя, а като не знам какво има отзад...

  18. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #60

    Re:Нов чипсет на Realtek RTD1055-мнения за новите HD мултимедийни плеъри

    Няма lan подръжка. Като гледам повечето сме минали през гаранционен сервиз за смяна на платката. Дано новите вече нямат този проблем със забиването. Мисля, че за тези пари и ако не ти трябва мрежа си заслужава. Всичко си върви без проблеми, лесно и бързо се зарежда от компютър. Направен е за хора без големи претенции, с малко пари и без кой знае колко познания. Зареждаш си диска, лягаш на дивана и гледаш каквото ти е кеф.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мултимедийни плеъри Smart TV BOX от Ellion Digital с Андроид OS
    От civica във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 45
    Последно: 17-03-21, 15:57
  2. Промоционални цени за High Definition мултимедийни плеъри!
    От popcornhour във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-12, 21:44
  3. Продавам мултимедийни плеъри
    От koleto във форум Продава
    Отговори: 6
    Последно: 29-11-11, 12:25
  4. Продавам мултимедийни плеъри
    От koleto във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 29-11-11, 12:23
  5. Въпрос за звуков изходен сигнал при мултимедийни плеъри
    От Fourplay във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 31-12-10, 00:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе