Страница 30 от 37 ПърваПърва ... 202829303132 ... ПоследноПоследно
Резултати от 436 до 450 от общо 542
Like Tree70Одобрявам

Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    37
    #436

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Е аз сложих мартенската и изчезна лилавата лампа на сервизната светлина, загуби дистанциооното и заби на другия ден иначе след ъпдейта си бачкаше нормално, но на другия ден откачи.

  2.  
     
  3. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #437

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от quietriot Виж публикацията
    Е аз сложих мартенската и изчезна лилавата лампа на сервизната светлина, загуби дистанциооното и заби на другия ден иначе след ъпдейта си бачкаше нормално, но на другия ден откачи.
    Трябваше да сложиш последния фърм от серия 3.0 и след това първия от 4.0. Едва след това да му брулнеш последната налична. Все пак има някакво надграждане предполагам. Провери дали Bootloader-a, отговаря на посочения в стъпка едно въпреки че използваш MED800X3D. Нищо няма да му стане ако преинсталираш настоящата или просто инсталираш която искаш по-стара версия.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    37
    #438

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Върнах му стоковия на другия ден, заработи и на другата сутрин пак същото и днес замина за сервиза да констаират дефекта и да го.сменят.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    Трябваше да сложиш последния фърм от серия 3.0 и след това първия от 4.0. Едва след това да му брулнеш последната налична. Все пак има някакво надграждане предполагам. Провери дали Bootloader-a, отговаря на посочения в стъпка едно въпреки че използваш MED800X3D. Нищо няма да му стане ако преинсталираш настоящата или просто инсталираш която искаш по-стара версия.
    Не мисля, че има значение коя версия слагам , всеки нов фърм е фикснат стар с добавено още нещо евентуално ако има нови неща, така че би трябвало във всяка нова версия да има всичко от по старите. А и в сайта нищо не пише по въпроса , само за бутлодера става дума , но той стоково си беше новия , него не съм го сменял. Ако не е хардуерно , ще си го флашнат до нула и ще си го оправят, но аз понеже съм суеверен си поисках ново, защото ако е хардуерно може да го прави когато си поиска и да си късам нервите по сервизите, все пак е китайско а те не се славят с особено качество .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    37
    #439

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    От Сервиза се обадиха че имало полуизваден куплунг вътре близо до леглото за вътрешния хард и след наместване тръгнало. При положение че никога не съм го отварял нензма как е станало, но се разбрахме с човека да го прати обратно защото според него това бил само проблема, дано да е прав защото ако не е ще му уредя проятна глоба от КЗП. Странното е че се опита да ми вмени вина че съм отвярял уреда с думите че винтчета на капака за харди диска били лошо завити и според него някой нескопосано бил диствал по поставянето и ваденето на хард диска, след като му обясних рязко че такъв нене слагам даде малко задна с думите че можело и да заводски дефект......останах с кофти вкус в устата и ще ги чакам на заден ход , удоволствие е да голабяваш некоректни търговци и сервизи и да ги дисциплинираш като прилагаш закона.
    Вчера четох тема как веригите продават преопаковани уреди за нови които са били ползвани и дефектирали и подменени и се замислих че моя плеър нямаше нищо запечатано освен батериите на дистанционнното, каква ми е гаранцията че е нов и не поднемен с някой който вече е дал ядове...никаква. В странна държава живеем .......дано не се налага да дисциплинирам вносителя иили интеренет търговеца.....

  6. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #440

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от quietriot Виж публикацията
    От Сервиза се обадиха че имало полуизваден куплунг вътре близо до леглото за вътрешния хард и след наместване тръгнало. При положение че никога не съм го отварял нензма как е станало, но се разбрахме с човека да го прати обратно защото според него това бил само проблема, дано да е прав защото ако не е ще му уредя проятна глоба от КЗП. Странното е че се опита да ми вмени вина че съм отвярял уреда с думите че винтчета на капака за харди диска били лошо завити и според него някой нескопосано бил диствал по поставянето и ваденето на хард диска, след като му обясних рязко че такъв нене слагам даде малко задна с думите че можело и да заводски дефект......останах с кофти вкус в устата и ще ги чакам на заден ход , удоволствие е да голабяваш некоректни търговци и сервизи и да ги дисциплинираш като прилагаш закона.
    Вчера четох тема как веригите продават преопаковани уреди за нови които са били ползвани и дефектирали и подменени и се замислих че моя плеър нямаше нищо запечатано освен батериите на дистанционнното, каква ми е гаранцията че е нов и не поднемен с някой който вече е дал ядове...никаква. В странна държава живеем .......дано не се налага да дисциплинирам вносителя иили интеренет търговеца.....
    Ако плеъра ти е бил ремонтиран и после пуснат отново в продажба (имаше някакъв термин за това, уви не е на Български и не се сещам в момента) трябва задължително да има лепенка, както на опаковката така и на самото устройство. Тези лепенки много лесно се премахват и стоката вече е "чисто нова". Това съм виждал при известни марки компютри, които го прилагат, като цената на такава машина е по-ниска от нормалната. Дано да са решили проблема ти все пак !? Успех!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    37
    #441

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Благодаря, току що го донесоха от молбг , отворих го , разгледах го , но нямам нито монитор в службата , нито филми за проба , довечера ще го пробвам като се прибера, сега успях да установя, че пали и се гаси , по сервизното осветление . Ако не са го оправили ще го подменят , този път много бързо , както и ще се сдобият и с производство пред комисията още утре , но се надявам да не се стига до там.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    37
    #442

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Стана монолог и лека ода за плеяра, но засега работи!
    podredko одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    37
    #443

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Плеярът работи и с други клавиатури освен оригиналната с моята юсб логитех си е компетибъл, мишката е малко бърза по екрана, но може и да не са ми заредени батериите добре.
    Така че предполагам, че работи с всяка вайърлес клавиатура.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    172
    #444

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    От доста време съм хвърлил око на този плеър MED600, но имам въпрос към собствениците му, мога ли да направя на екрана на ТВ филма да е на цял екран (разтегнато) без черните ленти? Има ли такава функция и дали е възможно, въпреки, че няма да е оригиналната картина като пропорции. До сега си гледам филмите от PC и винаги използвам тази функция на КМ плеъра.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #445

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Само от любопитство, но какъв е ефекта от скриването на около една пета от реалната картина?

  13. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #446

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от quietriot Виж публикацията
    Плеярът работи и с други клавиатури освен оригиналната с моята юсб логитех си е компетибъл, мишката е малко бърза по екрана, но може и да не са ми заредени батериите добре.
    Така че предполагам, че работи с всяка вайърлес клавиатура.
    Може да се зуумне екрана и това не влияе на изписването на субтитрите . Леко се реже картината отстрани, но се преживява. На който му пречат лентите и това е вариант.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    37
    #447

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Зумва се но без пълните блурей релйзи, там не позволява и трябва от телевизора, на starwars 50 гб байтоеите не позволява зум.

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    172
    #448

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Само от любопитство, но какъв е ефекта от скриването на около една пета от реалната картина?
    мисълта ми е не да крия или режа от картината, а напротив да разтегна малко във вертикал на целия екран на ТВ, така или иначе е 16:9, а кино размера е 21:9, това по спомени, просто сега като гледам филми от кмплеъра не го оставам в оригинал с черни ленти, а му давам да я разтегне на целия екран и малко се разтяга, но не се губи нищо. Аз така или иначе гледм от 3м. и предпочитам по този начин, а ако трябва като купя мед 600 да гледам само с черни линии язък за 46"

  17. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #449

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Е не мога да си го представя това, или не мога да го разбера.
    Ако на нормален филм в кино размер 21:9 го "разтегнеш малко във вертикал на целия екран на ТВ" за да скриеш черните ленти, образите няма ли да станат с малко "източени" пропорции?
    При ZOOM, както и ceco7 е писал "Леко се реже картината отстрани", и това си е съвсем логично за да се запазят правилните пропорции.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    12
    #450

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Здравейте имам мед 800 и това домашно кино Support - Home Theater Systems HT-D6730W | Samsung Home Theater Systems , свързвам ги с HDMI кабел и искам да изкарам 7.1 звук, но не става. Какви аудио настройки трябва да задам на плейярът за ми се получи номера? Пробвах всякакви варианти но задните две колони не се чуват. Теглят се филми единствено Blu Ray от по 30гб.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 30 от 37 ПърваПърва ... 202829303132 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 07:33
  3. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  5. Media Player - Hyundai (всички модели)
    От myDiva във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 508
    Последно: 29-03-14, 18:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе