Страница 3 от 37 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 542
Like Tree70Одобрявам

Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    8
    #31

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    ..
    Що се отнася до скороста аз съм забелязал с филма Матрицата - пълен блурей по кабел до 70-80Мbps и филма върви прекрасно. Тези стойности ги виждам на другия ми плеър по време на гледане на филма, а връзката е по кабел през рутер TP-Link а кабелите не ги знам точно какви категории и качество са. Последно преди 2 години си купих от Конрад 10м готов кабел и си карам с него.
    Аз имах предвид трансфер на файл от компа на харда в плеъра по LAN. Дстига максимум 11 MB/sec. Иначе като плейвам или стриймвам нещо не знам как да видя скоростта. Ти къде я виждаш?

  2.  
     
  3. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #32

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от myname701 Виж публикацията
    Аз имах предвид трансфер на файл от компа на харда в плеъра по LAN. Дстига максимум 11 MB/sec. Иначе като плейвам или стриймвам нещо не знам как да видя скоростта. Ти къде я виждаш?
    Писах къде я виждам - на плеъра който възпроизвежда филма от харда в MED. Просто софтуера на другия плеър има такава опция. Що се отнася до прехвърляне от компа към плеъра трансфера стартира с 19МВ и след 1;2 минути спада на 14-15МВ. но това е като за статистика защото не ми се налага да прехвърлям данни (филми,музика...) от компютъра на плеъра. Смятам че скороста зависи от много фактори, като един от тях е дали в момента на прехвърляне не е натоварен компютъра с някой торент или друг онлайн сервиз и т.н.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #33

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Здравейте отново ! Поредния файл ,който блокира плеъра R.I.P.D(2013)3D.BDRip.1080p.half.OU.AC3.mkv . Кореспонденцията с фирмения форум не дава резултат . Има и други ,които се оплакват от същия проблем - филма споменат по-горе е с вградени 3D pgs субтитри . Когато филма се плейва в 2Д с или без субтитри - няма проблем . В режим 3Д / даден от плеъра , не от телевизора/ без вградените субтитри също всичко е наред / с външни srt също работи/. В момента ,когато се пуснат вградените субтитри в 3Д режим - зелен екран и рестарт от контакта! Ако някой има възможност да потвърди или отхвърли проблема ще е добре дошло - ако при всички е проблем , значи ще се чака нов фърм . Ако е само при мен - значи куци настройки или дефектен плеър . Това се опитвам да установя . Колегата frizera написа "При мен Проклетника 2 си работи абсолютно нормално с вградените буквички.... " - да сподели как го пуска и с какъв фърм и настройки е.

  5. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #34

    Отговор: Mede8er med800x3D

    А аз искам да помоля модератор да стикне темата.
    Благодаря!
    frizera одобрява това.

  6. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #35

    Отговор: Mede8er med800x3D

    . Колегата frizera написа "При мен Проклетника 2 си работи абсолютно нормално с вградените буквички.... " - да сподели как го пуска и с какъв фърм и настройки е.[/QUOTE]
    С версия 3.0.1 , плеъра сам тръгва в 3D и телевизора също сам превключва в 3D. Настройките са: Aspect Ratio 16:9 ; TV System 1080P 60HZ; 1080P 23.976Hz - On; Auto Frame Rate - On; Plasma mode - Off; Deep Color - Auto. Като не става с вградени субс просто гледай с външни.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #36

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Такива са и моите настройки . Какво добавяш в името на файла за да тръгне автоматично 3Д-то ?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #37

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Пробвал ли си с външни idx+sub субтитри за half OU/SBS релийзи?
    Ако има работещ торент клиент на плейъра, изключи го преди да пускаш 3Д видео.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #38

    Отговор: Mede8er med800x3D

    С външни srt субтитри работи нормално , плеъра не е вързан в мрежа и няма интернет. Единствената съществена разлика ,която се сещам е ,че пускам филмите от външен твърд диск - не ползвам вътрешен!

  11. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #39

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от pipchi Виж публикацията
    Такива са и моите настройки . Какво добавяш в името на файла за да тръгне автоматично 3Д-то ?
    Нищо не добавям конкретно за Проклетника 2. Някои филми тръгват сами в 3D, други не... Явно зависи от качеството на релийза...
    Този пост е редактиран от frizera; 30-10-13 в 20:04.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #40

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Ако в името на файла накрая се добави TB или SBS филмите тръгват направо в 3Д - за OU и SBS релийзите . Когато един път е пускан филма без значение автоматично или ръчно в 3Д при следващо пускане си помни настройките и ги използва тях - субтитирите също . 3Д iso или папки блурей си тръгват в 3Д

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    11
    #41

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от pipchi Виж публикацията
    Ако в името на файла накрая се добави TB или SBS филмите тръгват направо в 3Д - за OU и SBS релийзите . Когато един път е пускан филма без значение автоматично или ръчно в 3Д при следващо пускане си помни настройките и ги използва тях - субтитирите също . 3Д iso или папки блурей си тръгват в 3Д
    И аз съм в клуба на зелените екрани, ако искам да гледам със субтитри. Да ми е честито
    При - Man of Steel (2013) 3D BluRay Remux AVC DTS-HD MA 7.1-AYU3D
    А пък World War Z (2013) 3D Blu-ray [Theatrical Cut] Remux Proper AVC DTSMA 7.1 iso - изобщо не тръгва в 3Д




    Жанр: Екшън Приключения Фентъзи Фантастичен

    Актьори: Хенри Кевил, Ейми Адамс, Майкъл Шанън, Даян Лейн, Ръсел Кроу

    Държава: САЩ

    IMDB рейтинг: 0.00

    IMDB гласове: 0



    Този пост е редактиран от shag; 31-10-13 в 21:27.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #42

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Големички са ми за сваляне и проба ! Свалих пълни 3Д исота на Джурасик парк , Заразно зло , Аватар , Трансилвания , Отмъстителите и Стар трек 2013 и са пробвани - работи всичко без проблем - някъде беше споменато да се изключи опцията за блурей меню , че от тези менюта се бъгват нещата . Имаше на Пасифик рим един 3Д релийз на AYU3D - ремукс с големи спорове работи ли или не - колега се оплакваше ,че на OPPO и DUNE не тръгнал и от оптика също.Свалих го от любопитство - на компютъра не го подкарах ама от MED800 тръгна с малки пропадания на звука /на едни и същи места/ явно от релийза.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    11
    #43

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от pipchi Виж публикацията
    Големички са ми за сваляне и проба ! Свалих пълни 3Д исота на Джурасик парк , Заразно зло , Аватар , Трансилвания , Отмъстителите и Стар трек 2013 и са пробвани - работи всичко без проблем - някъде беше споменато да се изключи опцията за блурей меню , че от тези менюта се бъгват нещата . Имаше на Пасифик рим един 3Д релийз на AYU3D - ремукс с големи спорове работи ли или не - колега се оплакваше ,че на OPPO и DUNE не тръгнал и от оптика също.Свалих го от любопитство - на компютъра не го подкарах ама от MED800 тръгна с малки пропадания на звука /на едни и същи места/ явно от релийза.

    Като изключих блурей менюто - World War Z (2013) 3D Blu-ray [Theatrical Cut] Remux Proper AVC DTSMA 7.1 iso - тръгна на 3д

    Ще те подкрепя във темата ти във форума им, но чакам да ми одобрят регистрацията, засега не се справям със зеления екран и блокирането при вградени субтитри и Тор Вотом. Когато го пусна дори на Ляво и Дясно, нищо че не е коректно, то всичко си върви. Странно.
    Ще се експериментира

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #44

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Пуснах мрежов кабел и резултатите от теста за трансфер PC-MED са 11-12 Mb/s - при гигабитова мрежа това е меко казано недостатъчно - ползвам самба. Графиката на трансфера представлява всъщност една права линия на 10% от гигабитова връзка т.е според мен работи на 100 mb/s - 11 Mb/s x 8 = 88 mb/s . Във форума на MED също твърдят ,че това е максимума на трансфера !?

    Да добавя ,че теста е с външен диск през USB -то .
    Този пост е редактиран от pipchi; 03-11-13 в 10:46.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    Русе
    Мнения
    45
    #45

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Привет на всички в раздела!
    Считано от вчера и аз съм в групата на притежателите на MED800X3D.
    Засега все още само чета, защото то си трябва време за тестове, пък нещо няма такова.
    Впечатленията ми за една вечер ръчкане са добри. Машинката е осезаемо по-бърза от старата ми Дива с 1073
    Интерфейса също ми харесва, но ще го видим МЕД-а как ще се справи в боя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 37 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 07:33
  3. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  5. Media Player - Hyundai (всички модели)
    От myDiva във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 508
    Последно: 29-03-14, 18:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе