Страница 4 от 37 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 542
Like Tree70Одобрявам

Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #46

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Честито ! Това е един прекрасен плеър , със здраве да го ползваш.
    benov одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    Русе
    Мнения
    45
    #47

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Това според вас дали заради резолюцията не ще да го запали ?

    ## Видео : AVC / 28.2 Mbps / 1920 x 2160 / 23.976 fps / High@L5.0
    ## Субтитри : Български (PGS-3D вградени) или (srt-на линка)

    Казва "unsupported video".
    Филмът е Pacific.Rim(3D)2013.BD3DRip.Full-OU.x264.DTS.mkv
    Сещате се какво е след http://

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #48

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Определено ! Това е Full OU , и профил 5.0, което не се поддържа от плеъра .
    benov одобрява това.

  5. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #49

    Отговор: Mede8er med800x3D

    По въпроса за зелените екрани и и и и Днес го посрещнах и при мен. Появи се след като преместих въпросния "Проклетник"2 от папката на трансмишъна (сийдва се достатъчно) в папката с 3D филмите. Пуснах го да проверя дали всичко е наред и хоп зелено о о . Метода на преместване е cut-paste както винаги. Факта е че го гледах преди около седмица и си беше о.к. Междувременно ми изчезна (абсолютно мистериозно) един друг филм, който бе свален в началото на седмицата, пробван и не пипан от мен (сийдваше се)???? Разбирам да не съм го пускал, ама го пуснах и днес виждам че папката е празна?! След като направих сканиране на диска за грешки и папката и линка изчезнаха.... Изумих се
    Някой колега да е местил файла(за 3D става въпрос) от първоначалното му място и след това да е забелязал зеления екран? Мисля че има връзка поне при мен така се получи. И защо до сега никой притежател на MEDE8ER не се е оплаквал от подобен проблем....

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #50

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Нямам вътрешен диск и всичко съм пробвал с външен ! Но съм пробвал всичко - директно сваляне , местене , копиране и т.н . Ще пробвам Проклетника 2 свален с трансмишъна и ще пиша..

    Във форума на МЕД се точи от доста дълго време темата за сейф ремуув на плеъра включен през слейв порта към компютър с УИН 8 и 7 - нещо служебните файлове на диска се прецаквали и всичко отивало по дяволите /информацията на диска/- препоръчват специално приложение за изключване на плеъра. Още ползвам ХР та не съм пробвал...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #51

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    .... Междувременно ми изчезна (абсолютно мистериозно) един друг филм, който бе свален в началото на седмицата, пробван и не пипан от мен (сийдваше се)???? Разбирам да не съм го пускал, ама го пуснах и днес виждам че папката е празна?! След като направих сканиране на диска за грешки и папката и линка изчезнаха.... Изумих се
    Някой колега да е местил файла(за 3D става въпрос) от първоначалното му място и след това да е забелязал зеления екран? Мисля че има връзка поне при мен така се получи. И защо до сега никой притежател на MEDE8ER не се е оплаквал от подобен проблем....
    Не съм притежател на MEDE8ER, но имах подобен случай с моята ДИВА 3Д. Проблема беше в диска, а не в плеъра. Изтрих една папка с филм, папката изчезна но плеъра не ми отчете промяна в оставащото свободно място. Същата работа и на компютъра (XP). Пробвах с чек диска за грешки няколко пъти, не се оправи. Пусках и дефрагментиране, също без промяна. Оставих го изключен за една нощ и на следващия ден всичко си беше наред. Мистерия...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    Русе
    Мнения
    45
    #52

    Отговор: Mede8er med800x3D

    @frizera:
    Пробвай да копираш с TeraCopy и след това задължително провери дали SourceCRC u TargetCRC е едно и също. Има вероятност да не е 1:1 и ето ти проблем.
    Също така мога да споделя, че cut-paste не ми е присърце, защото съм има случаи, в които филма е копиран с някаква грешка, но оригинала вече е cut-нат и в крайна сметка оригинала го няма а копието е счупено
    Винаги ползвам copy-paste и след като се убедя, че всичко е ОК тогава - del.
    А относно "изчезването" - не съм имал подобно преживяване.

    MED-a обаче е много хубав и бърз. Нямам вътрешен диск, няма и да имам. ВСИЧКО се "пее" по мрежата без да се замисли

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    44
    #53

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Здравейте, Искам да питам дали този плеър има фукция за Shuffle Play на видео файлове в една директория. Ако имам доста видео клипове в една директория дали мога да му задам да ги плейва Random, защото това го има за аудио файлс, но за видео дори от техния форум не отговарят. Благодаря предварително.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #54

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Няма такава опция ! Възможностите са on/off multiple play и после repeat all/title/off !

  12. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #55

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Искам да внеса едно разяснение относно копирането което правя: аз на практика премествам файла в един и същи диск. Ако той е 45GB и трябва да го копирам става бавно, заема излишно място... В крайна сметка до сега не съм имал проблеми с cut-paste. Плеъра не се свързва с никакви компютри по USB освен ако не се наложи да трия нещо което не ще да се изтрие през мрежата. Това се случва рядко, но си е факт. Когато установих, че има изчезнал филм се замислих кога за последно съм го свързвал с PC и дали скоро съм местил, трил или редактирал субтитри. Е, последно това бе преди около две седмици. Този плеър не се гаси. Работи 24/7 и сега докато пиша се сещам, че в понеделник бяха спирали тока през деня, а "изчезналия" го гледах в неделя.... А бе то и друг път са спирали тока ама не помня дали се е случвало и тогава. Вече ще следя.
    И един друг въпрос: Работи ли при вас уеб интерфейса?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    Русе
    Мнения
    45
    #56

    Отговор: Mede8er med800x3D

    При мен уеб работи, но на порт 1024 виждам само уеб дистанционно. Във форума на МЕД четох, но друго освен дистанционно не видях да има. Трябва обаче да се пусне уеб-интерфейса от менюто на грамофона
    med-web.jpg

  14.  
     
  15. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #57

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от benov Виж публикацията
    При мен уеб работи, но на порт 1024 виждам само уеб дистанционно. Във форума на МЕД четох, но друго освен дистанционно не видях да има. Трябва обаче да се пусне уеб-интерфейса от менюто на грамофона
    med-web.jpg
    Само това остана - да не съм го пуснал
    Откакто съм купил плеъра е включен, но е недостъпен през Internet Explorer и Google Chrome. Първоначално и Трансмишъна не се "показваше", но след като си инсталирах хрома и се показа... ? И ако наистина е само дистанционно без да има някаква насока какво прави плеъра в момента то нямам нужда от него.
    Този пост е редактиран от frizera; 13-11-13 в 23:06.

  16. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #58

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Момци, някой пробвал ли е да конвертира филма който предизвиква ефекта "зелен екран" примерно в ISO и тогава да го пусне? Аз бих опитал на драго сърце, но нямам телевизор в момента. Пр**на му панела и сега чакам решение от производителя какво ще правим.
    Преди време имах ядове с BDMV и с ImgBurn ги реших. Правил съм и DVD в ISO и се получава. Вярно е че ще ангажира много дисково пространство( зависи от гигабайтите ) докато работи, но според мен си струва.

  17. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #59

    Отговор: Mede8er med800x3D

    Ето една тема за размисъл LAN - is not 1 GB?!!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    Русе
    Мнения
    45
    #60

    Отговор: Mede8er med800x3D

    То май с всички Realtek e така - рапортуват се като гигабитови, но вътрешно са 100Мбит.
    Хубавото е, че дори при 100Мбит теоретичната трансфер е към 12,5Мбайта и засега е предостатъчен.
    При старият ми плеър порта рапортуваше, че е 100Мбит, но реално повече от 5Мбайта не съм вдигал по никакъв начин.
    В момента при мен на гигабит спокойно си върви трансфер на 7-8 Мбайта и нищо не накъсва. Сигурно и маааалко повече ще вдигне но не съм си играл да го тормозя с тестови файлове.



    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    Ето една тема за размисъл LAN - is not 1 GB?!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 37 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 07:33
  3. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  5. Media Player - Hyundai (всички модели)
    От myDiva във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 508
    Последно: 29-03-14, 18:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе