Страница 29 от 37 ПърваПърва ... 192728293031 ... ПоследноПоследно
Резултати от 421 до 435 от общо 542
Like Tree70Одобрявам

Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #421

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    И моя transmission (на 800X3D)работи когато си поиска и отдавна съм го спрял. И Mede8er май ще ги сложа в графата недоклатени продукти. В момента си играя с едно Apple TV4 с инсталирано Kodi, и за сега съм впечатлен от възможностите на коди-то.
    От много време не ползвам плеъра за сваляне на филми. Но ми направи впечатление, че в началото на темата никой не се оплаква че трансмишъна създава грижи. Едва след излизането на версия 3.0 ( ако се не лъжа ) започва тук там да се среща по някое и друго съобщение. Дори аз съм писал, че съм ограничил скоростта на даунлоуд и въпреки това трансмишъна забива.... Именно тогава ми се строши диска и докато ми го върнат от рекламация аз събрах един NAS и повече не сложих диск в плеъра. Поради това нямам повече впечатления относно работата с торенти.
    Относно Коди може да се каже много, както в плюс така и в минус, но не му е тук мястото . Лично аз предпочитам готовите решения като Mede8er. Писнало ми е от ръчкане, инсталации, преинсталации, неподходящ хардуер и други подобни щуротии. Особено що се отнася до китайските недоносчета с Андроид ОС. Отдавна е ясно какво може и какво не коментирания от нас тук плеър. Факт е че просто натискаш копчето и си гледаш филма. Това е което е необходимо на много голяма част от потребителите.
    stenly, ceco7, svetlio1 и 1 други харесват това.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #422

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Налълно съм съгласен с теб. И аз предпочитам готови решения и да не се занимавам с глупости.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    7
    #423

    Re: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    V4.0.2 - 24 Feb2016 - Beta
    1. Added support for txt subtitles when searching and downloading subtitles from opensubtitles.org
    2. Changed the Watched Indicator functionality on Season folders in TV Series. The Season folder will now only show the Watched Indicator if all the Episodes in the Season folder have been watched.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    37
    #424

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Здравейте , сдобих се вчера с МЕD 800X3D, на прима виста работи гладко, почти веднага си видя външния хард и флашката, почоплих по настройките малко , пуснах това онова, работи си, не съм ъпдействал още чакам да видя какво може този фирм и трябва ли ми новия , версията е 3.нещо си , питането ми е друго , работи ли с друга въшна клавиатура в крайнаа сметка или само с неговата си , че цената от 94 лв , нещо не ми хареса.ама ако се налага.....четох такова питайне , но не прочетох отговор по темата.
    Сигурно ще има и други питания, но да поразцъкам още малко.
    За по-големи резолюции мога да взема DIVA 4K заслужава ли си изобщо или е умиращ лебед , цената е смешна .....стотина и малко лева, но ако няма никаква подръжка, все едно са навятъра.

  6. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #425

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Честито. Ами ъпдейтни си го . Поне ще имаш по-добри субтитри, като визия. Ще можеш да си направиш обложки на всеки филм във във вградения хард диск. Не разбирам за какво ти е клавиатура, щом толкова искаш нет екстри си сложи просто безжична мишка. Ако те блазнят 4К форматите и Android екстрите те не са в този плеър. Това е най-безпроблемният мултимедиен плеър , дори има и прилична софтуерна поддръжка. Предполагам ,че Mede8er след време ще предложат и плеър с 4к , с андроид може би, но трябва да се изчака. Аз имам доста качествен MiniX плеър , но поради недомисления софтуер се възприема от приложенията като таблет и съответно резолюцията и качеството на видео съдържанието е като за таблет. Нищо ,че е 4к . Само през браузер и две пиратски платформи може да загатне за въз можностите си. Сега аз ако искам интернет плеър с 4к бих си купил с Windows 10 например. При Windows нещата са други. Всичко е 1:1 като при компа. Пример : с андроидски плеър HBO Go е с отвратително ниска резолюция. При същия хардуер ,но с Windows e с поне 720p . Забелязвам,че смарт телевизорите настигат плеърите като възможности и дори за андроид се разработват приложения на основата на андроид смарт тв. Тук вече е съвсем различно качеството.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    37
    #426

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7 Виж публикацията
    Честито. Ами ъпдейтни си го . Поне ще имаш по-добри субтитри, като визия. Ще можеш да си направиш обложки на всеки филм във във вградения хард диск. Не разбирам за какво ти е клавиатура, щом толкова искаш нет екстри си сложи просто безжична мишка. Ако те блазнят 4К форматите и Android екстрите те не са в този плеър. Това е най-безпроблемният мултимедиен плеър , дори има и прилична софтуерна поддръжка. Предполагам ,че Mede8er след време ще предложат и плеър с 4к , с андроид може би, но трябва да се изчака. Аз имам доста качествен MiniX плеър , но поради недомисления софтуер се възприема от приложенията като таблет и съответно резолюцията и качеството на видео съдържанието е като за таблет. Нищо ,че е 4к . Само през браузер и две пиратски платформи може да загатне за въз можностите си. Сега аз ако искам интернет плеър с 4к бих си купил с Windows 10 например. При Windows нещата са други. Всичко е 1:1 като при компа. Пример : с андроидски плеър HBO Go е с отвратително ниска резолюция. При същия хардуер ,но с Windows e с поне 720p . Забелязвам,че смарт телевизорите настигат плеърите като възможности и дори за андроид се разработват приложения на основата на андроид смарт тв. Тук вече е съвсем различно качеството.
    Благодаря, за посрещането , ще го погледам още малко така да му доразуча стоковия фърм и тогава ще го ъдейтна евнтуално. Четох един пост на Фризера че нещо му се загубило след ъпдейта , а и ще последвам неговия съвет първо да поразцъкам стоковия фърм, да видя кое как, къде. Клавитурата щеше да е удобна ако ползвах торент клиента , гугъл или ютуб, но като чета торента се чупи, което предполага че си свалям на PC -to и ще плейвам тука, Тубата не ми е страст а и телевизора ми е смарт и си я има, имам безжина клавитура с настолното PC та затова питах , ма ще я пробвам дали я познава.Що се касае за 4к , добарах някакъв Mad MAx веднага който е над 1980 и ми седи черен екрана и плейва само звук , та затова питах дали има смисъл и от една пръчка за 100 лв за ради тези формати, не ми е зор да ги гледам точно тях.
    Одавна се назландисвам на такъв плеър още когато пуканките бяха по 500$ , но явно сега му дойсе времето, ще го ползвам единствено и само да гледам филми и да плейвам флакове. Диск само външен със му сложил , взех WD 1 T засега му стига и една флашка 64Г , познава ги и двете , по натам може да му бодна и вътрешен, това е като за начало ....
    Гледам да не досаждам като новабранец с поредната серия дъвкани въпроси, които са ви писнали до смърт .
    Спорна седмица желая
    Васил

  8.  
     
  9. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #427

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от quietriot Виж публикацията
    Благодаря, за посрещането , ще го погледам още малко така да му доразуча стоковия фърм и тогава ще го ъдейтна евнтуално. Четох един пост на Фризера че нещо му се загубило след ъпдейта , а и ще последвам неговия съвет първо да поразцъкам стоковия фърм, да видя кое как, къде. Клавитурата щеше да е удобна ако ползвах торент клиента , гугъл или ютуб, но като чета торента се чупи, което предполага че си свалям на PC -to и ще плейвам тука, Тубата не ми е страст а и телевизора ми е смарт и си я има, имам безжина клавитура с настолното PC та затова питах , ма ще я пробвам дали я познава.Що се касае за 4к , добарах някакъв Mad MAx веднага който е над 1980 и ми седи черен екрана и плейва само звук , та затова питах дали има смисъл и от една пръчка за 100 лв за ради тези формати, не ми е зор да ги гледам точно тях.
    Одавна се назландисвам на такъв плеър още когато пуканките бяха по 500$ , но явно сега му дойсе времето, ще го ползвам единствено и само да гледам филми и да плейвам флакове. Диск само външен със му сложил , взех WD 1 T засега му стига и една флашка 64Г , познава ги и двете , по натам може да му бодна и вътрешен, това е като за начало ....
    Гледам да не досаждам като новабранец с поредната серия дъвкани въпроси, които са ви писнали до смърт .
    Спорна седмица желая
    Васил
    Честита нова придобивка! Дано дъъъъълго да му се радваш! Почти всяка вечер като си пусна нещо от плеъра се радвам че съм избрал именно тази марка.
    Щом си прочел какво съм писал, означава че си следил темата като цяло и си възприел един от многото съвети написани тук! Браво!!!
    Версия 3. не е никак лоша. И с нея мисля че можеш да си направиш обложки на файловете и да ги разглеждаш в джубокс вариант.... Не помня от коя версия насам плеъра може да сваля сам субтитри за даден филм. От скоро може да добавя и трейлър-и към филмите които имаш (версия 4.0. .). Ще разцъкаш и ще видиш какво може и какво не. Не се захласвай по браузъра. Няма да ти хареса дори и да си с клавиатура и мишка. За торент клиента вече си наясно

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    37
    #428

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    Честита нова придобивка! Дано дъъъъълго да му се радваш! Почти всяка вечер като си пусна нещо от плеъра се радвам че съм избрал именно тази марка.
    Щом си прочел какво съм писал, означава че си следил темата като цяло и си възприел един от многото съвети написани тук! Браво!!!
    Версия 3. не е никак лоша. И с нея мисля че можеш да си направиш обложки на файловете и да ги разглеждаш в джубокс вариант.... Не помня от коя версия насам плеъра може да сваля сам субтитри за даден филм. От скоро може да добавя и трейлър-и към филмите които имаш (версия 4.0. .). Ще разцъкаш и ще видиш какво може и какво не. Не се захласвай по браузъра. Няма да ти хареса дори и да си с клавиатура и мишка. За торент клиента вече си наясно
    А дано , чул те господ. Четох я два пъти докато реша , 600 или 800 да е модела, за марката беше лесно след като прочетох за DIVA суперлативите. Преди когато имаше отделна тема за всеки модел беше по-лесно сега е малко кадаиф , но не е болка за умиране.За обложки, незнам дали ще си играя , свалям гледам после трия , незнам дали ще събирам на дискове филми откакто се сваля 250Г за един ден, star wars визирам, малко ми се губи смисъла щом може да го дръпнеш веднага. Като поразцъкам ще споделя , докрая на седмицата ще го ъбдейтна. Браузера май няма за какво да го ползвам ако свалям на друго място , както и клиента, само ще плейвам , там се иска да не се бъгва.Чета че се справя повече от добре машината.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    37
    #429

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    мен поне този последният ъпдейт ме уби спряв да си вижда дистанциноото след първия ден , та върнах стоковия фирм.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    37
    #430

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Май не е само до ъпдейта, днес пак е сляпо, отива на ремонт китаеца.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,586
    #431

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    И при мен се е случвало да "губи" дистанционното - вадя батериите и после няма проблеми .
    Някой пробва ли последния ъпдейт , аз съм още с 4.0.0 - какви съ разликите и има ли смисъл да се слага ?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #432

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Торент клиента на МЕД работи ли коректно и може ли да се управлява през WEB-интерфейс на компютър?
    Понеже моята ДИВА (с IconBIT фърм) го прави, но пък не поддържа джубокс (обложки) и HDMI-CEC, и вече като че ли започна да ми дотяга работата с три дистанционни...

  16. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #433

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    И при мен се е случвало да "губи" дистанционното - вадя батериите и после няма проблеми .
    Някой пробва ли последния ъпдейт , аз съм още с 4.0.0 - какви съ разликите и има ли смисъл да се слага ?
    Какво да кажа за V4.0?! Има разлика в изобразяването на субтитрите. Имат деликатна сянка и изглеждат много добре, като това помага да се виждат на светли кадри. Може да сваля вече означени като Txt файлове от OpenSubtitles. Има два начина за обработка на файловете за да се генерират изображенията за джубокса.
    Това смятам е важно: Имах проблем с разглеждането на снимки. Просто не ги показваше на цял екран, а само като миниатюри. Избирам си дадена снимка и нищо - черен екран. Оказва се, че не трябва да се използва опцията за съхранение на конфигурацията (настройките), и после тяхното зареждане отново, а аз много обичам да я ползвам . Когато се преминава към 4.0, след инсталирането трябва ръчно да се настрои плеъра и след това при преминаване към по-горна версия вече може отново да се използва споменатата по-горе възможност на нашите машинки.
    Друго кой-знае какво не съм забелязал. Отскоро има още по-нова версия 4.0.2 от 04.03.2016, но още не съм я пускал.
    svetlio1 одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,586
    #434

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Аз по-скоро имах предвид точно 4.0.2 версията дали някой е пробвал .

  18. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #435

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Торент клиента на МЕД работи ли коректно и може ли да се управлява през WEB-интерфейс на компютър?
    Понеже моята ДИВА (с IconBIT фърм) го прави, но пък не поддържа джубокс (обложки) и HDMI-CEC, и вече като че ли започна да ми дотяга работата с три дистанционни...
    HDMI-CEC функцията работи коректно, но за трансмишъна не мога да коментирам. Можеш да го управляваш през Web от компютър, не е проблем. Не забравяй да включиш Web интерфейса от менюто на плеъра .
    Що се отнася до проблема с дистанционното ще кажа че не съм имал подобен проблем, защото не ползвам дистанционното. Още е с оригиналните батерии. Винаги след преинсталация HDMI-CEC не работи и трябва да извадя дистанционното и да включа функцията от менюто, след което работя с дистанционното на ресивъра и когато трябва нещо да коригирам ползвам клавиатурата.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Аз по-скоро имах предвид точно 4.0.2 версията дали някой е пробвал .
    Е, да де. Именно с нея съм само че с версия от 28 февруари.
    svetlio1 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 29 от 37 ПърваПърва ... 192728293031 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 07:33
  3. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  5. Media Player - Hyundai (всички модели)
    От myDiva във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 508
    Последно: 29-03-14, 18:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе