Резултати от 1 до 9 от общо 9

Защита на DVD и CD от презапис

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    33
    #1

    Защита на DVD и CD от презапис

    <font size="6"></font id="size6"><font face="Times New Roman"></font id="Times New Roman"><font size="6"></font id="size6"><font color="black"></font id="black">

    Някой може ли да ми обясни как мога да защитя от презапис DVD i CDта /записани от мен dvd i mpeg files/. Има ли такива програмки или Nero може да свърши работа. Не съм проучвал въпроса и хал-хабер понятие си нямам. Ако вече е обсъждано ме извинете и просто ме насочете къде да търся, моля![]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #2

    Защита на DVD и CD от презапис

    Просто забрави, не става. Преди време и аз питах за същото, но и тогава отговора беше като сега моят.

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Защита на DVD и CD от презапис

    Практиката до сега доказва, че 100% защита от презапис няма, но има начин да се открият пиратските копия - така наречения "Воден знак". От там нататък има думата законодателството и съда.[:D]

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #4

    Защита на DVD и CD от презапис

    Компании с милиарди долари активи си блъскат главите по тоя въпрос откакто има цд, засега гледам, нищо не е убягнало от пиратите заради защита на информацията на носителя

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #5

    Защита на DVD и CD от презапис

    Както каза Lupus 100% защита няма, но можеш да порбваш една от тези програмки "WTM CD Protect", "WinLock", "TZCopyprotection". Не съм ги пробвал, просто преди време мислех да експериментирам и се позачетох тук-там.

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Защита на DVD и CD от презапис

    tashov, прати ми един диск от "защитените" си и кажи колко копия ти трябват? [:D]

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #7

    Защита на DVD и CD от презапис

    FearMe, това е безспорен факт, но поне на стандартните потребители да им е по-трудно[}]

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #8

    Защита на DVD и CD от презапис

    Tashov в домашни условия, дори защита за "стандартни потребители" не можеш да направиш. []

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    33
    #9

    Защита на DVD и CD от презапис

    Благодаря на всички! Предполагах, че ще е трудно, но се надявах, че все пак може да има някакъв software.Tashov, благодаря ще пробвам програмките. Дори минимална защита да дават пак е нещо. []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 26
    Последно: 03-08-07, 01:35
  2. Защита срещу презапис [аудио]
    От Malone във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 27-11-06, 09:14
  3. Презапис на кодирано DVD и не само ...
    От Ники Иванов във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 14-11-05, 14:52
  4. Презапис ?!?
    От Cko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 02-10-03, 01:08
  5. Презапис на защитен CD - как?
    От kaki във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 26-02-03, 15:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе