Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 22

Неволи с Microsoft ActiveSync

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #1

    Неволи с Microsoft ActiveSync

    Та колкото и пъти да задам на въпросната програма да не стартира заедно с ОС тя винаги забравя и го прави при следващото пускане на компютъра.Отделно си е направила икона в My computer която немога да разкарам.Много мразя подобни нагли програмки които решават че си малоумен и неможеш да избираш какво да правиш.Направо се чудя как може фирма като Майкрософт да направи такова нещо.Вас не ви ли дразни това и дали има алтернативна такава програма?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Re: Неволи с Microsoft ActiveSync

    А как й задаваш да не се стартира? Опиши.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #3

    Re: Неволи с Microsoft ActiveSync

    Пробвай е те ТОВА животно

  5. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #4

    Re: Неволи с Microsoft ActiveSync

    Start/run/msconfig/starup,там махам отметката на wcescomm.exe.Apply и exit.Съвсем нормално.На другия рестарт или на по-другия програмата "забравя" какво съм казал и пак.И тоя шорткът го мразя:


    edit
    ще пробвам с това и ще кажа.

  6. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #5

    Re: Неволи с Microsoft ActiveSync

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Пробвай е те ТОВА животно
    Това работи ама само на момента килва процеса,при следващото пускане на програмата тук пак става така:

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #6

    Re: Неволи с Microsoft ActiveSync

    Виж в опциите на самата програма някъде дали има да се стартира с "Windows"-а.
    Другото, което можеш да направиш, е да проследиш ключа в регистратурата, който стартира програмата, и да го изтриеш. Пътят е описан в "StartUp"-процесите.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #7

    Re: Неволи с Microsoft ActiveSync

    Иво, не е толкоз лесна работата, аз колко псувни и ударих на времето - не е истина. Триеш, махаш и като се подмамиш да я пуснеш - гадината пак се намърдала и те трови.
    Затова я трепех с тая програма да я не гледам барем. После съвсем я изтрих и си прехвърлях на покета каквото ми трябва през картата.

  10. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #8

    Re: Неволи с Microsoft ActiveSync

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Иво, не е толкоз лесна работата, аз колко псувни и ударих на времето - не е истина. Триеш, махаш и като се подмамиш да я пуснеш - гадината пак се намърдала и те трови.
    Затова я трепех с тая програма да я не гледам барем. После съвсем я изтрих и си прехвърлях на покета каквото ми трябва през картата.
    Нещо такова е,голяма гад са създали тия.Преди малко приятел ме помоли да прехвърлим снимките от един SE на диск,инсталирах неговия Pc suite и си свърших работа за 5 минути.Нито ми направи неизтривамеми шорткъти,нито стартираше безразборно.Как едните могат да направят свестна програма,а другите не.При това са най-известната и богата софтуерна фирма.Иначе ключа е:

    Аз поне такъв не виждам.Бе яко са мазали тия.Няма ли алтернативна програмка за покет?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #9

    Re: Неволи с Microsoft ActiveSync

    Няма, няма, но сега се замислям дали пък не може да се бръкне директно в ЕХЕ-то на тъпия АктивСинк и да му се смени пътя, т.е да пише в друг ключ на регистрито. Тогава ще си пише при стартиране, ама - нъцки

  12. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #10

    Re: Неволи с Microsoft ActiveSync

    Глупости на търкалета, нямало....

    http://www.finchsync.com/#introduction

    http://www.handango.com/PlatformProd...roductId=32175

    http://www.pocketgear.com/software_d...associateid=17

    http://www.pocketgear.com/software_d...associateid=17

    добавено: finchsync работи - проверено - не ползва activesync , но иска wifi и TCP кънекшън.



  13. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #11

    Re: Неволи с Microsoft ActiveSync

    Едната не работи,другите изискват инсталиран ActiveSync.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #12

    Re: Неволи с Microsoft ActiveSync

    Нали това говорим сега.Пробвах няколко,даже и тия във форума на pocketbulgaria мълчат по въпроса та май ще трябва да се примиря или да го разкарам.

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #13

    Re: Неволи с Microsoft ActiveSync

    @dragozow,
    Чудя ти се защо толкова те дразни? И аз я ползвам с MIO A701. Ами седи си кротко и не се обажда докато не включиш покета.

  17. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #14

    Re: Неволи с Microsoft ActiveSync

    Предпочитам просто аз да решавам дали да стартира и кога да го прави.Просто имам нетърпимост към такива своеволни програми и тая ми бърка в мозъка.И аз от седмица някъде имам Qtek 9100.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #15

    Re: Неволи с Microsoft ActiveSync

    Ако те дразни само това че се стартира автоматично, и не ти пречи че ще имаш излишен ключ в регистрито можеш да пробваш това което ти предложих по-горе, току що го пробвах и работи:
    отиваш в С:\Program Files\Microsoft ActiveSync, отваряш wcescomm.exe с любимия си HEX редактор и търсиш :
    Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
    сменяш RUN с Ron или каквото там те кефи и готово, след рестартиране подлата гад няма да те мъчи освен ако не я стартираш на ръка.

    аа, и още нещо, преди да го направиш редактирането е добре да утрепеш програмата в паметта, да не почне да мрънка като я кастрираш

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Deal Extreme неволи
    От cooler във форум Черен списък
    Отговори: 7
    Последно: 24-11-12, 15:35
  2. Съседски неволи с климатици
    От hrihri във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 12
    Последно: 25-12-09, 19:07
  3. Задача 216 (Алхимически неволи)
    От Lan във форум Логически задачи
    Отговори: 20
    Последно: 28-03-05, 17:57
  4. Samsung Е710 неволи
    От JunoSpy във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 22
    Последно: 25-06-04, 01:24
  5. Cxt + xp неволи
    От Kirande във форум Общ - хардуер
    Отговори: 24
    Последно: 26-05-03, 00:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе