Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 59

Гледане на 3D side by side

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    3
    #31

    Re:Гледане на 3D side by side

    Здравейте имам Сони 37ех720 и му пускам от USB side by side филм, обаче на 3D опциите излиза само симулация , няма я опцията side by side. Между другото докато си ровех по ТВ каналите и пусках симулация на 3D беше се появила някакси ама и аз не разбрах как (все пак го имам от по-малко от 24 часа и още нищо не съм разбрал от него), ако може жокер ще съм Ви много благодарен

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    35
    #32

    Re:Гледане на 3D side by side

    А бе на някой, който ползва 3D Subtitler, дали му се е случвало да липсват субтитри, след като ги конвертира. Снощи съм се блъскал 100 часа с Рапунцел, 2-3 различни субтитри, но като ги вградя в mkv-то и ги пусна на медиа плеъра липсват субтитрите все на едни и същи определени моменти. Намалях шрифта, сменях позицията на субтитрите, премествах от 1080p на 720p в настройките на програмата - ефект няма.
    Просто искам да знам дали нещо става при вграждането на самите субтитри във видео файла, или се е случвало и на други от вас.
    Не съм пробвал с друг филм, но довечера и това ще направя.

  4. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #33

    Re:Гледане на 3D side by side

    Плаиването от компютър към ТВ на 3д side by side наи лесно става чрез Pot Player чудесен плеар с бг интерфеис и много лек,зареждате си обикновенни суб и като почне филма чрез десен бутон избирате субтитри/стереоскопичен режим и плеарчето прави суб за sbs просто и лесно , разбира се трябва да имате 3д ТВ за да изберете от ДУ 3д бутона опцията SidebySide..Успех

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    35
    #34

    Re:Гледане на 3D side by side

    Цитат Първоначално публикувано от antovasilev
    Плаиването от компютър към ТВ на 3д side by side наи лесно става чрез Pot Player чудесен плеар с бг интерфеис и много лек,зареждате си обикновенни суб и като почне филма чрез десен бутон избирате субтитри/стереоскопичен режим и плеарчето прави суб за sbs просто и лесно , разбира се трябва да имате 3д ТВ за да изберете от ДУ 3д бутона опцията SidebySide..Успех
    Благодаря, но аз плейвам филмите чрез медиа плъер Dune Base 3.0. Затова ми трябва начин, с който да създавам 3Д субтитри и да ги възпроизвеждам на Dune.

  6. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #35

    Re:Гледане на 3D side by side

    Цитат Първоначално публикувано от mistreated
    Благодаря, но аз плейвам филмите чрез медиа плъер Dune Base 3.0. Затова ми трябва начин, с който да създавам 3Д субтитри и да ги възпроизвеждам на Dune.
    Аз просто уточних за тези по нагоре които се мъчат с всевъзможни програми и какво ли не за плаиване през PC..
    За медиа плеар-а да ,и на мен ми предстои в наи скоро да се сдобия с един такъв плеар ,че ми омръзна да пренасям компютри и кабели

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    90
    #36

    Re:Гледане на 3D side by side

    Цитат Първоначално публикувано от mistreated
    Благодаря, но аз плейвам филмите чрез медиа плъер Dune Base 3.0. Затова ми трябва начин, с който да създавам 3Д субтитри и да ги възпроизвеждам на Dune.
    Здравей.Единственият начин за плейване на 3D субтитри с плеър,който няма поддръжка на този режим е чрез вграждане на субтитрите в самия филм.Няколко поста по-нагоре съм дал пример със скриншот и клип.Пусни ги на твоя телевизор за да прецениш дали те устройва този вариант.Вграждането е бавен процес,но ако компютъра така или иначе е пуснат по цял ден,какъв е проблема.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    35
    #37

    Re:Гледане на 3D side by side

    Цитат Първоначално публикувано от Oric
    Здравей.Единственият начин за плейване на 3D субтитри с плеър,който няма поддръжка на този режим е чрез вграждане на субтитрите в самия филм.Няколко поста по-нагоре съм дал пример със скриншот и клип.Пусни ги на твоя телевизор за да прецениш дали те устройва този вариант.Вграждането е бавен процес,но ако компютъра така или иначе е пуснат по цял ден,какъв е проблема.
    Да, знам го това. Вграждам ги и като пусна филма някои субтитри липсват.


    Малко ново инфо по въпроса за тези, които се интересуват. Субтитрите тръгнаха, проблемът беше в големината на шрифта. Явно има някакъв размер на полето за субтитри, който не трябва да надвишавам, но още не съм разбрал точно колко голям е този размер.
    На Рапунцел ми тръгнаха на Arial Narrow с размер 32, но на Avatar при този размер някои от по-дългите субтитри липсваха, затова го намалих на 30.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    60
    #38

    Re:Гледане на 3D side by side

    Здравейте,

    И аз се присъединих към 3Д потребителите... Изчетох всичко от форума преди на пробвам да пусна нещо на ТВ-то.

    Доколкото разбрах:

    Свалям 3D side by sidе. Като го пусна на лап топ-а ми излизат два еднакви образа разделени на две вертикално. Включвам чрез HDMI кабел към ТВ-то, и избирам от дистанционното 3D режим разделен на две. Правилно ли е това? За сега плейвам филма с КМПлеър, но си свалих Пот Плеър и Power DVD 10 и стереоскопик за всеки случай.

    Също така тук прочетох, че ако искам да пускам 3Д блу-рей ми трябва Power DVD... Процедурата същата ли е като по горе?

    Пробвах да кача един филм 14 ГБ на външен хард, но ми казва, че файла е прекалено голям. Предполагам заради FAT32 формата.

    Мерси предварително!!!

  11. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #39

    Re:Гледане на 3D side by side

    Цитат Първоначално публикувано от KuriN
    Здравейте,

    И аз се присъединих към 3Д потребителите... Изчетох всичко от форума преди на пробвам да пусна нещо на ТВ-то.

    Доколкото разбрах:

    Свалям 3D side by sidе. Като го пусна на лап топ-а ми излизат два еднакви образа разделени на две вертикално. Включвам чрез HDMI кабел към ТВ-то, и избирам от дистанционното 3D режим разделен на две. Правилно ли е това? За сега плейвам филма с КМПлеър, но си свалих Пот Плеър и Power DVD 10 и стереоскопик за всеки случай.

    Също така тук прочетох, че ако искам да пускам 3Д блу-рей ми трябва Power DVD... Процедурата същата ли е като по горе?

    Пробвах да кача един филм 14 ГБ на външен хард, но ми казва, че файла е прекалено голям. Предполагам заради FAT32 формата.

    Мерси предварително!!!
    Честито !!!
    Браво така се прави първо четеш после питаш,за 3д блу-реи може и с TotalMedia Player първо зареждаш огледалния образ в даемон тоолс.Външния хард може да го форматираш в НТФС за да качваш по-големи фаилове.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    60
    #40

    Re:Гледане на 3D side by side

    Цитат Първоначално публикувано от antovasilev
    Честито !!!
    за 3д блу-реи може и с TotalMedia Player първо зареждаш огледалния образ в даемон тоолс.
    Така, маунтах към даемон туус-а, пуснах го през PowerDVD 11 на компа (не съм го вързал към ТВ-то, все още), но нещо насича. С лап топ съм, сравнително нов поддържа Full HD, гледам си 1080п без проблем с КМплеъра и към ТВ-то с HDMI. Дали това не е от някакви кодеци и от къде да сваля такива за PowerDVD-то да върви добре.

  13. Novice
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    8
    #41

    Re:Гледане на 3D side by side

    Oric, интересува ме с какъв софтуер вграждаш 3D субтитрите, както са на клипчето ти по-горе?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    90
    #42

    Re:Гледане на 3D side by side

    Цитат Първоначално публикувано от kbch
    Oric, интересува ме с какъв софтуер вграждаш 3D субтитрите, както са на клипчето ти по-горе?
    Миксирам ги с Vegas Pro.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    31
    #43

    Re:Гледане на 3D side by side

    Здравейте!

    Може ли покана за http://hd-space.org/index.php?page=signup и http://www.3dtorrents.org/



    alexandar_b.l@abv.bg

    Никой ли не може да ми прати

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    60
    #44

    Re:Гледане на 3D side by side

    Ако на някой му се намират излишни покани ако е възможно да ме покани.А аз ще го поканя на бира

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    27
    #45

    Re:Гледане на 3D side by side

    Колеги помагайте да го пусна това пусто 3д.
    Пробвах с тмт5 и блурей имиджи , като го пусна от компа на телевизора - филипс 5507 блурея си тръгва нормално но не виждам никакви ефекти , все едно си гледам нормален 2д филм.Като пусна от менюто на телевизора 3д сбс опцията и ми се появява двойна размазана картина която дори с очилата не прилича на 3д ефект. каквото и да правя от компютъра не успявам да пусна 3д сигнал.От ютуб вградения плеяр тествах и висчко си е ок.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Whirlpool Side by Side Проблем с щракане
    От metivd във форум Хладилна техника
    Отговори: 9
    Последно: 21-12-13, 22:01
  2. Как се гледа 3D Side by Side филм с PowerDVD 12?
    От radibg2 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 20-10-12, 16:33
  3. Отговори: 3
    Последно: 02-08-12, 22:54
  4. Отговори: 2
    Последно: 16-07-10, 19:08
  5. Мнения за хладилниците Side-by-side на Daewoo
    От Mashina във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 10-08-09, 22:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе