Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 59 от общо 59

Гледане на 3D side by side

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    90
    #46

    Re:Гледане на 3D side by side

    Цитат Първоначално публикувано от donleone
    Колеги помагайте да го пусна това пусто 3д.
    Пробвах с тмт5 и блурей имиджи , като го пусна от компа на телевизора - филипс 5507 блурея си тръгва нормално но не виждам никакви ефекти , все едно си гледам нормален 2д филм.Като пусна от менюто на телевизора 3д сбс опцията и ми се появява двойна размазана картина която дори с очилата не прилича на 3д ефект. каквото и да правя от компютъра не успявам да пусна 3д сигнал.От ютуб вградения плеяр тествах и висчко си е ок.
    Зависи каква ти е видеокартата.Ако всичко е наред с картата,от опциите на плеъра трябва да избереш какво да е 3D-то.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #47

    Re:Гледане на 3D side by side

    Пробвай с HDMI 1.4 кабел...

  4. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #48

    Re:Гледане на 3D side by side

    Цитат Първоначално публикувано от donleone
    Колеги помагайте да го пусна това пусто 3д.
    Пробвах с тмт5 и блурей имиджи , като го пусна от компа на телевизора - филипс 5507 блурея си тръгва нормално но не виждам никакви ефекти , все едно си гледам нормален 2д филм.Като пусна от менюто на телевизора 3д сбс опцията и ми се появява двойна размазана картина която дори с очилата не прилича на 3д ефект. каквото и да правя от компютъра не успявам да пусна 3д сигнал.От ютуб вградения плеяр тествах и висчко си е ок.
    Не си казал каква е видео картата ти.
    Направи настройките от screenshot-a. Разцъкай и опциите на "Viewing environment". Би трябвало да е първата или третата.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    27
    #49

    Re:Гледане на 3D side by side

    Имам две видео карти ,едната е радеон 3870 другата е интел хд4000 с радеона не става ,това е ясно с интел хд4000 успешно подкарвам сбс риповете /между другото как се справяте там с раздвояването на субтитрите/ но орегиналните блуе рай имиги ги пускам твто автоматично минава в 3д режим и сичко си изглежда супер само с една малка изненада никакви 3д ефекти не се забелязват.Та за това е поста ми тук ,ако някой се е сбласквал с това да каже , относно нстройките на пргорамата в тоя случай не важат защото като детектне 3д блу рей тя си го писка в специален режим и този скреен шот дето си дал сичките тези режими са диммнати /сиви/

    PS : Най накрая го подкарах това 3д блу рей диск.
    Ако някой има подобен проблем трябва да дисейбълне втората видео карта. Да остави само активната и единия екран. В моя случай два монитора с две карти , не става.Оставяте само един монитор /тв/ с картата на която е вързан , това е единствения начин по който успях да го подкарам, вероятно някаква защита на тези дискове /сони шит/ все пак.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    127
    #50

    Re:Гледане на 3D side by side

    купих си 3D телевизор LG, пробвах с HDMI кабел но не се получава даже е отвратително, като пусна същия филм от флашка или дори от телефона проблем нямам и си върви много добре. Така ми дойде идеята да свържа с кабел USB - USB лаптопа с телевизора, но не се получава изобщо телевизора не отчита нищо. Изобщо възможно ли е така да се пусне филм

  7. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #51

    Re:Гледане на 3D side by side

    Виж тук-някъде по средата има една таблица с червени и зелени квадратчета и надписи в тях YES и NO.

    Виж къде пише отстрани 3D и виж срещу коя версия на HDMI има зелено квадратче с надпис YES -това е твоят HDMI кабел.

    За 3Д през USB забрави.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    127
    #52

    Re:Гледане на 3D side by side

    и аз не виждам съществена разлика, пускам филмите през DNLA мрежа защото компа ми е далеч а и няма HDMI извод, странното е че филмите които са side by side са с доста по-добро 3Д от колкото тези които са iso, а когато отидох да си купя телевизора там извадиха много яко 3Д като го тестваха

  10. Banned
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    70
    #53

    Re:Гледане на 3D side by side

    за триене.
    Благодаря на отзовалите се! Намерих решение на проблема.

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    2
    #54

    Отговор: Гледане на 3D side by side

    здравейте може ли някой да ми помогне с пускането на 3д от лаптоп на телевизор с hdmi кабел. Не разбирам много от тия неща ако някои знае моля помогнете
    благодаря предварително

  12. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #55

    Отговор: Гледане на 3D side by side

    Здравейте !
    Странно. Свалям STEP_UP_5_3D_HDACCESS.iso, пускам с MPC и си тръгва съвсем нормално 2д. Явно се пуска някой спец. файл от структурата на самия Blu-ray. Малко помощ. Инсталирах и TotalMediaTheatre, същата работа, върви си в 2д. Инфото за компа и картите ги има в подписа ми
    Този пост е редактиран от spark33; 11-12-14 в 11:12.

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #56

    Отговор: Гледане на 3D side by side

    Погледни мнение 49 в темата и виж дали твоят проблем не е същият.

    Ако не е - дай повече инфо за кабелите, които ползваш, както и дали между компютъра и телевизора има нещо друго - например някой ресийвър. Това първият 3Д-филм ли е, който опитваш да гледаш, или просто само с този имаш проблем?

    Аз също гледам с ТМТ 6 и като се зареди в Демона, си тръгва автоматично в 3Д, но мисля, че трябва да е активирана тая настройка: "Always play Blu-Ray 3D movie in 3D mode".Тя е в менюто за 3Д на плеъра.

  14.  
     
  15. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #57

    Отговор: Гледане на 3D side by side

    Цитат Първоначално публикувано от ogi28b Виж публикацията
    Погледни мнение 49 в темата и виж дали твоят проблем не е същият. Ако не е - дай повече инфо за кабелите....
    Всичко тръгна, но сече доста яко кабела е 1.4 HDMI, няма никакви устройства м/у компа и ТВ. Явно има още някакви настройки на видео картите и на самата програма, но не знам какви. А възможно ли е тоя лап-топ да идва слаб за такива филми ?!?!

  16. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #58

    Отговор: Гледане на 3D side by side

    Трябва hdmi порта да ти е 1.4 В таск мениджъра при пуснат филм може да разбереш дали процесора успява да обработи филма...

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #59

    Отговор: Гледане на 3D side by side

    Няма начин да е от процесора, изискването на ТМТ за 3Д блу-рей е: Intel® Core™ 2 Duo CPU E6700 @ 2.66GHz, а това е процесор от преди 8 години. Нещо друго пречи, има нужда да се оптимизира, ама какво точно... За теста - изтегли голямо MKV, има някои по над 20 ГБ, това е поток от 30 мегабита за час и половина филм, съизмерим с 3Д блу-рей.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Whirlpool Side by Side Проблем с щракане
    От metivd във форум Хладилна техника
    Отговори: 9
    Последно: 21-12-13, 22:01
  2. Как се гледа 3D Side by Side филм с PowerDVD 12?
    От radibg2 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 20-10-12, 16:33
  3. Отговори: 3
    Последно: 02-08-12, 22:54
  4. Отговори: 2
    Последно: 16-07-10, 19:08
  5. Мнения за хладилниците Side-by-side на Daewoo
    От Mashina във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 10-08-09, 22:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе