Страница 18 от 28 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 418
Like Tree16Одобрявам

3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    28
    #256

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    излиза че се опитваш да пуснеш филма като аудио, или поне това е 1во нещо за което се сещам.
    Изобщо не го споменах, защото се разбира от само себе си, че след като пусна филма си търся аудиото.

    какъв точно модел ви е WD плеъра?
    Това, но хардуера му се обновява редовно с последните излезли ъпдейти за него.

    А ако оставиш само БГ аудиото и махнеш другите аудио tracks, пак ли не иска?
    Ами по принцип, когато отделяш аудио с mkvextract, само ти копира файла, не го премахва, мога само да добавям после към филма с mkvmerge. То и затова има филми с по 4-5 езика, защото може само да се добавя аудио, а за триене явно трябва нещо по-професионално и явно платено.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    152
    #257

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Цитат Първоначално публикувано от didkapan
    Изобщо не го споменах, защото се разбира от само себе си, че след като пусна филма си търся аудиото.
    Това, но хардуера му се обновява редовно с последните излезли ъпдейти за него.
    Ами по принцип, когато отделяш аудио с mkvextract, само ти копира файла, не го премахва, мога само да добавям после към филма с mkvmerge. То и затова има филми с по 4-5 езика, защото може само да се добавя аудио, а за триене явно трябва нещо по-професионално и явно платено.
    Окс.
    Не съм запознат и аз, но мисля че махах някакви аудио тракове без проблем когато ми се налагаше да конвертирам аудиото на някой филми тъй като ми ставаха излишни и само увеличаваха размера на file. Но не помня точно какво ползвах [бях дръпнал към 10на подобни програми и ги пробвах една след друга]
    Пробвай с PopCorn MKV audo converter
    Сега пуснах mkvmerge, и на "tracks, chapters and tags",
    гледам че има отметка дали да запази аудиото или не.
    Т.е. мисля че може да се избере кои аудио тракове да запази и кои не.
    Или кои да са активни и кои не.

    Ако не става изчакай отговор от някой друг който е запознат с тези работи

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    28
    #258

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Цитат Първоначално публикувано от zebra9
    Окс.
    Не съм запознат и аз, но мисля че махах някакви аудио тракове без проблем когато ми се налагаше да конвертирам аудиото на някой филми тъй като ми ставаха излишни и само увеличаваха размера на file. Но не помня точно какво ползвах [бях дръпнал към 10на подобни програми и ги пробвах една след друга]
    Пробвай с PopCorn MKV audo converter
    Сега пуснах mkvmerge, и на "tracks, chapters and tags",
    гледам че има отметка дали да запази аудиото или не.
    Т.е. мисля че може да се избере кои аудио тракове да запази и кои не.
    Или кои да са активни и кои не.

    Ако не става изчакай отговор от някой друг който е запознат с тези работи
    То е ясно, че моята работа накрая ще излезе от недоглеждане някъде...
    Благодаря ти, все пак, за бързите отговори!

  5. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #259

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Здравейте ! Вече, къде ли не молих за помощ из форума имам отвратителен проблем с "Домашний медия сървър" > Рутър Dlinkgo dir-501 > samsung UE32D6500. Първо, не мога да да направя връзката чрез кабел (става само през ВиФи) второ, когато реша да гледам някой филм започва голямото сечене на картината и звука Та се чудя дали някой няма да има решение за моя проблем ?

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    8
    #260

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Здравейте, дали някой може да ми помогне с пускането на 3д филми. Тв-то ми е Samsung 6500, свалила съм от замундата някякви 3д филмчета. Свързвам лаптопа с телевизора, посредством HDMI кабел. От дистанционното избирам 3Д и ми дава двете опции с картинките една до друга и една под друга.

    Проблема е следния: с тези файлове, които са Half SBS всичко се получава. Ако опитам обаче да пусна Half OU нищо не става. Гледайки през очилата, двете картини продължават да се виждат като две, но някак си разместени, полузастъпени...
    Предполагам принципа на гледане на двата вида файлове SBS и OU е същия

    Сетих се и за още нещо. Лаптопа ми е Toshiba Satelite L500-1EV. Видеокартата ми е Mobile intel(r) 4 series express chipset family. Дали ще мога да подкарам 3D Blu Ray или изобщо няма смисъл да се занимавам да пробвам?

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #261

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Би трябвало да имаш в менюто опция за SBS Over-Under. Телевизора трябва да смеси двата кадъра и тогава евентуално да видиш някакъв ефект.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    28
    #262

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    amarinova, предполагам че си избираш картината когато си пускаш филма, т.е. SBS (side by side) или картината да ти е една до друга избираш опцията и OU (Over Under) или картината да ти е една под друга си избираш тази опция на тв-то. Не би трябвало да имаш проблем.

  10. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #263

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Добре де мили хора, няма ли кой да ми помогне да мога и аз да гледам едно 3Д като нормален човек ?

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2
    #264

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Здравейте на всички. Имам проблем с гледането на 3D Blu-ray, та значи изтеглих си iso. мунтнах го през даймонт и после си стартирах с TotalMedia Theatre 5. Уиндолс 7 64 бита ми казва че е променил цветовата схема и изпълняващата програма не е съвместима. Цветовете на картината стават лилавеещи и до там, пробвах и с mkv. фаилове телевизора не ги разпознава като 3д същите през УСБ на телевизора ги стартира директно като 3д. Видеокартата ми е AMD Radeon HD 6670. Моля за помощ и идеи!

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    8
    #265

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Цитат Първоначално публикувано от didkapan
    amarinova, предполагам че си избираш картината когато си пускаш филма, т.е. SBS (side by side) или картината да ти е една до друга избираш опцията и OU (Over Under) или картината да ти е една под друга си избираш тази опция на тв-то. Не би трябвало да имаш проблем.
    Това правя, но като избера опцията OU, двата кадъра не се смесват. Със SBS нямам никакъв проблем, но когато двата кадъра са един под друг и избера OU не се смесват?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    28
    #266

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Цитат Първоначално публикувано от spark33
    Добре де мили хора, няма ли кой да ми помогне да мога и аз да гледам едно 3Д като нормален човек ?
    А кабелът ти HDMI ли е? Какъв ти е кабела, защото проблема може да идва от там.

  14.  
     
  15. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #267

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Цитат Първоначално публикувано от didkapan
    А кабелът ти HDMI ли е? Какъв ти е кабела, защото проблема може да идва от там.
    Не. Връзката е PC > Router > Tv

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #268

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Цитат Първоначално публикувано от didkapan
    Изобщо не го споменах, защото се разбира от само себе си, че след като пусна филма си търся аудиото.
    Това, но хардуера му се обновява редовно с последните излезли ъпдейти за него.
    Ами по принцип, когато отделяш аудио с mkvextract, само ти копира файла, не го премахва, мога само да добавям после към филма с mkvmerge. То и затова има филми с по 4-5 езика, защото може само да се добавя аудио, а за триене явно трябва нещо по-професионално и явно платено.
    За "триене", само се премахва чавката от потока и готово.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    28
    #269

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator
    За "триене", само се премахва чавката от потока и готово.
    Това при mkvmerge, нали?

  18. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    1
    #270

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    а бе placidus това че с 4,80 си свалял 7 дена си е направо ПОДВЕЖДАЩООООООООООООО! 7 дена ама само по 10 гига на ден иначе с два филма по 35 гига и си свършил веднага. Написано е в общите условия Ти да не си рекламен агент на българския доставчик, че има и такъв.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 28 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Видео формати
    От didosl във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 25-02-12, 23:00
  2. ПРЕМЕСТЕНО: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери
    От kod във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 0
    Последно: 25-01-12, 16:45
  3. Програма за преработка на аудио формати на филми
    От зенит-е във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 28-12-11, 22:39
  4. Препоръчайте ми даунлоуд мениджър
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 11-08-04, 16:00
  5. Даунлоуд в мрежата
    От WISP във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 19-03-03, 13:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе