Резултати от 1 до 3 от общо 3

Външен райд масив

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #1

    Външен райд масив

    Здравейте, от известно време си блъскам главата с цел да намеря решение на един проблем. Когато имам около 500ГБ музика и искам да си я държа на компютъра за да имам бръз достъп до нея и същевременно искам да нося хардовете си наляво надясно нещата опират до вариант за външна кутия. Най-човешкия вариант е външен райд масив. Това намерих: http://www.addonics.com/products/raid_system/ast4.asp Ще съм ви благодарен ако имате алтернативни решения по този въпрос и ги споделите с мен. Идеята ми е да имам вързани 2-5 харда в райд масив и да са с USB интерфейс. Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Re: Външен райд масив

    Цитат Първоначално публикувано от Tashov
    Здравейте, от известно време си блъскам главата с цел да намеря решение на един проблем. Когато имам около 500ГБ музика и искам да си я държа на компютъра за да имам бръз достъп до нея и същевременно искам да нося хардовете си наляво надясно нещата опират до вариант за външна кутия. Най-човешкия вариант е външен райд масив. Това намерих: http://www.addonics.com/products/raid_system/ast4.asp Ще съм ви благодарен ако имате алтернативни решения по този въпрос и ги споделите с мен. Идеята ми е да имам вързани 2-5 харда в райд масив и да са с USB интерфейс. Благодаря предварително
    може ли да си носиш 2 диска поотделно във външни УСБ кутии или държиш да са непременно заедно в Райд (щото определено ще ти е по скъпо а и по тежко...)?

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #3

    Re: Външен райд масив

    По принцип тая процедура ми е доста позната ама надявам се си съгласен че ако заминат примерно 300ГБ информация ще те е яд че не си носил още 500грама отгоре и не си дал има няма още 50-100лв при положение че си дал 500

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Питане за BBU на райд контролер?
    От backinblack във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 30-05-14, 13:09
  2. Проблем с райд масив
    От sss във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 28-01-10, 17:28
  3. Добавяне на твърд диск в RAID масив
    От DEYDOD във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 05-07-07, 23:53
  4. Странно разпадане на RAID-1 масив
    От MitkoS във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-07, 19:04
  5. Въпросче относно RAID масив ?
    От lilos във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 22-07-03, 10:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе