Страница 5 от 12 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 170

Съвет за компютърна конфигурация

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #61

    Отговор: Съвет за компютърна конфигурация

    и като казваш "работа", категорично трябва да визираш ТЕЖКА работа, НОНСТОП работа и СКЪПОПЛАТЕНА работа

    почти нищо на света не оправдава покупката на с.2011 процесор, освен горното, и разбира се снобарщината, гъзарията и липсата на трезв поглед и знания за сектора

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #62

    Отговор: Съвет за компютърна конфигурация

    Sun,много пара за играчка на сина.Бях си определил сума от таван 1000 лв.,но за 1000ка нищо не ми хареса,та скачам на 1340-1360 лв.,ама не ми се къса повече от сърцето.Да не говорим,че и 200-300 лева ще идат за монитор-жената ще ме бие,а е по-тежка категория от мене.
    Отделно от sky.bg ми писаха,че нямат HD7770 OC в GB изпълнение и ще дам повече пари за Saphire или още повече за VaporX,пък и кутия нямали MS-III,а по-стария модел Untitled Page,което леко ме разочарова.Иначе са готови за 24 часа да ми вземат париците.
    Остана опцията-обади се на приятел.Аверче каза,че можел на "дилърски"цени да вземе нещата,ако ли не-ще полетя с москвича към небето (sky).

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    256
    #63

    Отговор: Съвет за компютърна конфигурация

    Пуснаха 650Ti - PALIT GTX650TI OC 1GB D5 - описание.
    Не че ти препоръчвам Palit но може да придобиеш представа за цените. Хората гонят свръх бюджетния сегмент демек всичко останало ще е по-скъпо.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #64

    Отговор: Съвет за компютърна конфигурация

    Sun,видеото ще го докараме (предпочитания за 7770 ОС),но господата от Гигабит много са свили списъка със съпорта на рама от GB Z77-DS3H:
    http://download.gigabyte.eu/FileList...a-z77-ds3h.pdf ,избрали сте ми 2x Corsair 4GB 1600-CML8GX3M2A1600C9W.
    И кажете за харда от Seagate-1000GB 7200 64MB SATA III Barracuda, ST1000DM00 (малко по евтин) или 1000GB 7200 64MB SATA III SV35 Series, ST1000VX000?Чета из сайтовете,че са слагали Баракудата,а аз избрах SV35 като по-скъп или се тая.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    256
    #65

    Отговор: Съвет за компютърна конфигурация

    Тоя списък какво е тествано с дъното няма абсолютно никакво значение и не те бърка ама хич!
    Сменял съм Seagate навремето и хич не ги харесвам та някой по-неутрален да се изкаже че ми избиват нервите от тях.
    Кой е с по-голяма гаранция виж. Този http://sky.bg/Details.aspx?ID=19436 е от новите като гледам и ги хвалят че били по-бързи.
    Този пост е редактиран от sunabouzu2; 16-10-12 в 22:04.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #66

    Отговор: Съвет за компютърна конфигурация

    Точно за него питам,аз писах SV35,като малко по-скъп,но гледам западняците слагат Баракуда.Ще пишем Баракудата,хем ще останат пари за кутия цигари.:D

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #67

    Отговор: Съвет за компютърна конфигурация

    от години наред проблеми с хитачи съм нямал - започвайки от 160GB и стигайки до 2ТВ
    по-студени и по-тихи са от сийгейтите, по-сигурни от зелените ВД (от сините и черните нямам дълги и подробни наблюдения)
    Този пост е редактиран от FearMe; 17-10-12 в 15:39.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    256
    #68

    Отговор: Съвет за компютърна конфигурация

    И аз така но WD ги купиха. В момента избора е WD, Seagate и Toshiba.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #69

    Отговор: Съвет за компютърна конфигурация

    Момчета,където се завъртя ми говорят за захранване FORTRON,бива ли го или това намират най-евтино?Както,че трудно намират рам на Корсар и искат да ми пробутат на А-Дата.Да не говорим,че всеки вика-AMD,защото са по-тънки ли?Аз се насочих към i5 от думите на FearMe,че дори най-новите АМD процесори има бая хляб да ядат,докато стигнат i5,7.
    Предлагат ми AMD FX-6100 AM3+box,AsRock 970 Extreme 4 срещу i5 3570k,GB Z77DS3H,като по-евтино и по-добро.

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    256
    #70

    Отговор: Съвет за компютърна конфигурация

    Нито един от вариантите не е добър. Тук не ти продаваме нищо та нямаме основания да те лъжем. Но в нета има достатъчно тестове за всичко та търси и чети все пак са твоите пари.

    пс. Паметта я има и в Скай и в Никем та не знам защо казваш че не я намираш? Посочения булдозер е далеч от i5 може да се сравнява с i3 от старите Сандита и сравнението не е в негова полза.
    Навремето читавите захранвания бяха "фсп" и "чифте" но дори тогава не бих взел Fortron. Сеасоника е по-добър вариант та дори новите на КМ (GX без Lite в името) които са на Enhance.
    Почвам да си мисля че си влезнал в "Мулти-Драма" или в някой от Хипермаркетите от чутото к`ви ти ги приказват...
    Този пост е редактиран от sunabouzu2; 17-10-12 в 22:35.

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #71

    Отговор: Съвет за компютърна конфигурация

    Цитат Първоначално публикувано от sunabouzu2 Виж публикацията
    Почвам да си мисля че си влезнал в "Мулти-Драма" или в някой от Хипермаркетите от чутото к`ви ти ги приказват...

    +1

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #72

    Отговор: Съвет за компютърна конфигурация

    Не,там са алабалисти,които не са виждали комп отвътре и само идиот би си купил незнайна готова конфигурация от Хмаркет.Мултирамата хич и не съм ги погледнал-в сайта цените им са за гърци,а асортимента-никакъв.Засега обикалям всякакви пловдивски фирми/клонове с намерение да си спестя разходката до София,ама удрям на камък.
    Sun,защо комбинцията "i5 3570k,GB Z77DS3H''да не е добра,това са ми основните компоненти,а FearMe гарантира за дъното на GB?


  16. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    256
    #73

    Отговор: Съвет за компютърна конфигурация

    Грешно си ме разбрал комбинацията е отлична. Имах предвид че FX6100 е много лош избор сравнение с i5-3570K както и останалите боклуци които се опитват да ти пробутат при това като по-добри.

    пс. Ако някъде почнат да ти предлагат http://www.multirama.bg/product/4074...egen-500w.html или това http://www.plesio.bg/zahranvane-c-69...-p-287228.html
    директно се изнасяй от магазина и не ги слушай какво ти говорят. Същото се отнася и за разни булдозери или не дай си Боже нещо на FM1 че е по-добро което вече ще е връх на наглостта!
    За паметта съм ти дал най-добрия възможен избор за тези пари. Ако решиш да я сменяш с няква друга не слушай какви ти ги дрънкат а първо и провери спецификациите и тогава я купувай.
    Този пост е редактиран от sunabouzu2; 18-10-12 в 00:38.

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #74

    Отговор: Съвет за компютърна конфигурация

    пробутват, защото иначе съвсем ще им залежат

    м/у др, ти се отказа от скъпо видео, но във връзка със споменатото по-горе 650 - ревютата показват, че е осезаемо по-добро от 7770 за съвсем малко пари отгоре, така че ако беше склонен да дадеш едни между 250 и 300 лева, за тези пари трудно ще се вземе нещо ново по-добро, но то така или иначе този ценови сегмент за нас българите се води "висок", а не "среден"

    както и да е - ако искаш някакви конкретни резултати от тестове на гореспоменатата комбинация проц+дъно, казвай да карам моя човек, на когото преди 3 дена ги сглобих точно такива, да пуска и да се зарибяваш

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #75

    Отговор: Съвет за компютърна конфигурация

    Sun,на рама спецификациите не са ми ясни,освен че искам да е 1600 MHz,а от теб разбрах да не е с гребенчета(low profile) и макс до 1.5 v.
    Ако нещо се променя-ще питам и разчитам на Вас.Благодарности!
    FearMe,650 ще ми дойде в повече като цена,макар да е по-добра,но благодаря за бързата информация на Sun и Теб.Не карай,моля те,никой да тества,че много гърмят пустите му трафове!"Вервам" ти.
    Извинявам се за черния хумор в предходните изречения,но клокърите с доставчик на ел.енергия EVN да внимават.
    Този пост е редактиран от johny01; 18-10-12 в 01:18.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 12 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 20
    Последно: 01-07-14, 10:55
  2. Актуална компютърна конфигурация
    От johny01 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 25-02-13, 14:17
  3. Продавам компютърна конфигурация
    От wizard2000bg във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 19-02-13, 14:51
  4. Компютърна конфигурация
    От k1r0o_96 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 18-06-12, 01:15
  5. Продавам: Компютърна конфигурация.
    От AssassiNBG във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 01-09-07, 18:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе