Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

Cxt + xp неволи

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #16

    Cxt + xp неволи

    HSF -> На 98 си бачка - пушка [].

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    46
    #17

    Cxt + xp неволи

    Imam absolutno sashtia problem s vgraden modem(MB MSI-6353 nForce chipset) .Tam go vodiat nVidia CXT 56k , no chipa si na Conexant.Namerih mu driveri samo za XP - HSF .S analogov tel. sam i az, nabira edna dve cifri i dava _line is busy_ redial _ . E***i 4udoto!!![!]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #18

    Cxt + xp неволи

    Гледай сега,въобще не ги слушай какво са ти написали всички по горе,ми тичаи да си вземеш един хардуерен модем или поне такъв със сигнален хардуерен процесор,щото само главоболия с тоя под ХП ше имаш;НИКОГА няма да тръгне като хората:НИКОГА!



    Преди година се опитвахме безуспешно 6 човека да подкараме Мотороли под ХП на един модел Фуджитсу компютри,и така и не успяхме...по интересното е че и Моторола Европа също не успя;4 пъти си преправяха драйверите зарати тоя проблем и нищо:бъгове,бъгове,бъгове:проблема е там,че модемчето се опитва да направлява кернела да му извършва плаващите операнди,а ХП кернела" не прави такива неща даром"Ако от МС го променят тва може и да може.

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1
    #19

    Cxt + xp неволи

    Слушай сега ПИЧ-аз съм със същия модем и си бласках главата 1 месец докато го накарах да набира в момента с със него и работи перфектно.Прати ми го един руснак.Заради този проблем се наложи да си кача и двата WINDOWS-са: 98ІІ и ХР.

    Ако искаш драйвъра го намери в интернет в *****,под името: XP4683(russian)no noise.

    Пробвай го много добре работи-ниама никаква разлика от външните-пробвал с и с такав модем.

    УСПЕХ !!!!!!!!

    пиши ако имаш проблем-ще ти го пратя по някакав начин

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #20

    Cxt + xp неволи

    DPetrov - прав си за хардуерния модем но не си съвсем прав за Моторолата Наистина официално Моторола за Xp не се поддържа но има едни драйвери с които работи - даже не са на моторола, което е най-забавното - на http://www.vee90.net може да се намери повече инфо ако те интересува. Vanpai много интересни неща каза - по-специално с този драйвер - дано Kirande го изтества по-скоро - интересно ми е какво ще стане...


  7. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #21

    Cxt + xp неволи

    Мерси на всички, намерих онази дравейри ...мятам ги връз диска и отивам @ home да продължа да се мъча. Ще пиша, ако стане - ако не... хлъц []

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #22

    Cxt + xp неволи

    Тц.... с драйвери, без драйвери - същото! Абсолютно същия проблем и с russian-версията на drv за xp.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #23

    Cxt + xp неволи

    Аааа нещата се поразбулиха



    Опитай този

    http://www.zoltrix.com/PUBLIC2/MODEM...xp_4.06.09.zip



    ако не стане опитай всичките от http://www.zoltrix.com/support_html/...vers-index.HTM

    Секция WinModem.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #24

    Cxt + xp неволи

    Очевидно проблемът е софтуерен. Да не би да остава нещо от старите драйвери, или пък всеки път, като махаш стария и искаш да сложиш нов, XP да си слага и той неговите? Много е нахален. Не мога да се отърва от него. Все се бута и сам си инсталира простотиите. Опитай да премахнеш всички следи от драйвери за модем, изтрий си driver.cab [:D] Трябва да е начисто..

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    156
    #25

    Cxt + xp неволи

    )abe mai nqkoi broiki sa brak. I az imam syshtiq problem sus takyv modem. Nishto ne pomaga. Nqkoi broiki sa brak i tova si e? Predlojih na sobstwenichkata da si vzme pone nqkoi hardcore modem vutreshen za 20 $ i da si go zabie (po tochno az da i go zabiq v edinstweniq shivan PCI slot v tova ujasno shibalansko dunce.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Deal Extreme неволи
    От cooler във форум Черен списък
    Отговори: 7
    Последно: 24-11-12, 14:35
  2. Съседски неволи с климатици
    От hrihri във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 12
    Последно: 25-12-09, 18:07
  3. Неволи с Microsoft ActiveSync
    От dragozow във форум Общ - софтуер
    Отговори: 21
    Последно: 25-06-07, 20:04
  4. Задача 216 (Алхимически неволи)
    От Lan във форум Логически задачи
    Отговори: 20
    Последно: 28-03-05, 16:57
  5. Samsung Е710 неволи
    От JunoSpy във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 22
    Последно: 25-06-04, 00:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе