Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 39 от общо 39

Избор на монитор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #31

    Отговор: Избор на монитор

    Вземай PG278QR и samsung 500gb 970 evo plus щом може да си ги позволиш. То удоволствието от игра е несравнимо. Човек има малко радости в живота. Какво ти е захранването ?
    Оттам да не изкача някой проблем.

  2.  
     
  3. FSV
    FSV е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2019
    Мнения
    16
    #32

    Отговор: Избор на монитор

    Захранването ми е Cougar 750w.
    Емо виж моля те това LG - то, доста положителни мнения има за него. Някак си все ме тласка към него, не знам защо/може би защото е нов модел, нова nano матрица/.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #33

    Отговор: Избор на монитор

    LG въвежда nano-cell в някои телевизори от висок клас още през 2017г. Претендират ,че предимствата са по-богата цветова палитра, увеличава се ъгъла на виждане и равномерно осветяване. Монитора се продава във Великобритания, сигурно до 1-2 месеца ще се появи и в България.Не е издържал 300-те теста на Nvidia, но какво от това.

  5. FSV
    FSV е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2019
    Мнения
    16
    #34

    Отговор: Избор на монитор

    Според теб LG-то или Asus -a

    https://www.youtube.com/watch?v=t6Jx...ature=youtu.be

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #35

    Отговор: Избор на монитор

    То наистина излиза TN G-Sync срещу IPS G-SYNC compatible. IPS има по-ясни и точни цветове . Докато при G-Sync има по-малко дефекти в картината спрямо G-SYNC compatible.
    То да се появят дефекти при G-SYNC compatible едва ли ще са въобще дразнещи.От друга страна LG-то идва с DP 1.4, което е с 10 битов цвят, докато DP 1.2 е с 8 битов цвят. Я изчакай LG да се появи в Б-я .Все пак моделът е от юни.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    14
    #36

    Отговор: Избор на монитор

    Добър вечер, търся да купя монитор за игра на Xbox one S. Все още не се игарят игри, за които трябва по- големи херцове, но и не смятам да го сменя в близките няколко години. Хлапето е все още на 8г. Спряла съм се на това Samsung LS27R750Q. Търсих нещо подобно като параметри, но да е IPS, но цените са доста нагоре. Според вас добре ли е? И още един въпрос. Тъй като няма audio out,може ли чрез mini dp to hdmi да вържа един hdmi converter и към него колонки? Дали ще стане? Благодаря предварително!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #37

    Отговор: Избор на монитор

    Не знам какви игри се играят на Xbox one S, но според мен трябва да се остави на доизживяване. А пък на игри с повече херцове, сигурно ще грохне конзолата. Според мен VA е по-добър от IPS за игри

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    14
    #38

    Отговор: Избор на монитор

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Не знам какви игри се играят на Xbox one S, но според мен трябва да се остави на доизживяване. А пък на игри с повече херцове, сигурно ще грохне конзолата. Според мен VA е по-добър от IPS за игри
    Благодаря за отговора. А относно колонките дали ще стане номера?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #39

    Отговор: Избор на монитор

    Има някакви преходници HDMI---> HDMI + Audio out. Няма да има проблем.Но минаване сигнала през пасивни преходника не знам как ще се отрази на качеството. Не можах да намеря дали съществува mini dp to hdm + audio out.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Избор на монитор
    От zorbata във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 17-02-11, 22:17
  2. Избор на НОВ LCD монитор
    От eye_contact във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 11-05-07, 19:27
  3. Избор на 20" монитор
    От Genko3D във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 16-02-04, 12:38
  4. Избор на монитор
    От Silvina във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 13-10-03, 21:46
  5. Избор на 17" или 19" монитор
    От Чернокрилия във форум Общ - хардуер
    Отговори: 20
    Последно: 13-03-03, 22:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе