Резултати от 1 до 5 от общо 5

Имам една записвачка ...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #1

    Имам една записвачка ...

    Взех една записвачка на един приятел, която заяжда като се отвори до половината. По - точно той я е отварял да я чисти и нещо дръпнал и това което излиза навън като натиснеш копчето той го изкарал ръчно . И сега като натисна копчето да се прибере заяжда. Да знаете как може да се оправи това ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Имам една записвачка ...

    разглобяваш я основно , виж да не е преебана някоя зъбчатка на вратичката ( може само да е излязла ) и пробвай пак

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #3

    Имам една записвачка ...

    Добре де лошо няма , ама аз я отворих и гледах цяла вечер, ама нищо не видях да е счупено. Незнам кво може да заяжда .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    10
    #4

    Имам една записвачка ...

    Не си написал каква е записвачката ...

    Повечето имат от пред един малък и сравнително дебел гумен ремък, който движи лифта нагоре-надолу... ако се е износил или гумата е остаряла ... или се е омазнил от цигарен дим ... или твоя човек е го е оцапал със смазката ... виж го и го почисти с топла вода и веро /добре мие мазнотията/ ... или при необходимост го смени ... ремъци продават на много места ...

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #5

    Имам една записвачка ...

    Записвачката е Сони . Ще проверя за ремъци , ама си е ***** майката направо. Неще да се оправи и това е :@). Айде като сменя ремъците ще пиша какъв е резултата . Благодаря до сега на всички, които проявиха желание да пишат по темата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 62
    Последно: 15-11-20, 08:08
  2. Имам HAIER HSU-12HV03/R2D(SDB) = Имам проблем ПОМАГАЙТЕ!
    От DIDOTO във форум Климатици Haier
    Отговори: 8
    Последно: 09-01-11, 16:29
  3. Имам една идея
    От blue_ във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 30-01-06, 15:21
  4. DVD записвачка
    От T.Spasov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 04-11-05, 16:21
  5. Имам проблем с една записвачка
    От TopBG във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 17-11-04, 10:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе