Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 35 от общо 35

koi se clockva poveche Duron 800 vs Cel 800

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    35
    #31

    koi se clockva poveche Duron 800 vs Cel 800

    Duron800 ima steping AKCA/Y/ ,koito BEZ PROBLEM (ama s povechko usiliq) se klokvat do 1075Mhz .Ili steping AKCA/#/ (#-moje da e bukva ili cifra ot 1 do 9)-LORDE ..se klokva do 1025Mhz.

    Ako nqkade si vidql Duron800@1400 s Vcore2,4 i vodno ohlajdane ,i ot tam si "umozakluchil" (si sanuval) ,che Duron800@1200 "BEZ PROBLEM" to prastite sa ti bili v kontakta.






  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    35
    #32

    koi se clockva poveche Duron 800 vs Cel 800

    A Lorde ,

    ama tva ti li si ,deto v edin drug forum tvardish che si pusnal Athlon1200Mhz bez radiator. Moje i da si go pusnal de , razbiram che dosta testove si napravil.........ama s klaviaturata. Nedei da tvardish che procesora vse oshte raboti.A ako raboti "BEZ PROBLEM" vednaga se obadi na AMD i im kaji kakvo neshto si izmislil.

    Abe tiq ot INTEL zashto li vgrajdat termodiodi , kato Lorda mu e nameril cakata )))))) ha ha ha xe xe xe. Abe pochvam da se samnqvam v AMD , kato obqviha PALOMINO i kazaha che edno ot novovavedeniqta e termichneta zashtita ........lajat be -termichna zashtita ima oshte ot vremeto na ATHLON1200Mhz.

    LORDE, molq prodai mi edin takav negorqsht Athlon , ne moga da se zanimavam s cooleri poveche .........bre ,bre, bre kakvi raboti e imalo na tozi svqt )))))))




  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #33

    koi se clockva poveche Duron 800 vs Cel 800

    Hmmm, prinujdavate me da izpolzvam necenzurni dumi...



    Kakto ve4e kazah tova 4e ne moje6 da pusne6 Duron800 na 1200 si e li4no twoi problem.



    Ne mi e iasno za6to triabva da puska6 po 2 posta edin sled drug? Bavno ti te4e misalta ili kakvo?



    E moje i da ne e savsem bezproblemno kakto kazah v na4aloto no se klock-va





    mitsy - makar 4e izkustvoto iziskva jertvi specialno zaradi tebe si maham q3-to. A ako ima6 ideia kak da go napravia po-malko ot 20k i sa6tevremenno da se vijda tova, koeto e varhu nego eam gotow da ia 4uia. Misleh si za Flash, ma ne znam dali 6te moje da se sloji tuk.







    <font color=red>EVIL DRIVES THIS WORLD</font id=red>

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #34

    koi se clockva poveche Duron 800 vs Cel 800

    Виж сега Lord-е....

    Незнам за другите, но аз поне искам да видя доказателства или да се "шуми" из форумите на по-известните сайтове за хардуер за да повярвам на такова нещо....

    А не съм чул да има подобен "проблем", че да се разбере къде ли не - най-малкото тия D800 щяха да станат много известни - както са сега 800MHz Celeron II...

    Защото 1.2G са много трудно постижими ( с Duron ) при по-нормални условия и температури около стайна или по-висока...



    Другия път се осведоми по-добре...



    Mollov, HardwareBG.com

    mollov@mail.bg

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    35
    #35

    koi se clockva poveche Duron 800 vs Cel 800

    Postvam po dva pati zashtoto prochetoh v edin drug forum kakvi si gi svarshil s Athlon1200 i vednaga se varnah da pisha tuk ,zashtoto tam temata beshe zakluchena (nali se seshtahs koq tema). A i sam reshil da stigna do 1/20 (edna dvaista) ot tvoite pisaniq.Dai edna zelena zvezdichka i na moeto ime de))))




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Duron--->HELP!!!
    От Resident във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 10-04-03, 22:11
  2. Dva ili poveche domains na edno IP (IIS5)
    От T-rex във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 05-04-02, 05:30
  3. DURON
    От Koko_m във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 28-02-02, 22:34
  4. Nikoga poveche AMD
    От Ivan във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 29
    Последно: 19-11-01, 09:37
  5. Duron650@904, imate li opit za poveche?
    От DaveMF във форум Овърклок
    Отговори: 8
    Последно: 31-01-01, 04:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе