Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 43

Живот на CPU-то при овърклокинг???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    243
    #1

    Живот на CPU-то при овърклокинг???

    Живо ме интересува колко се намалява живота на процесора при овърклокинг??? Чувал съм че от 10 години живот се намалява на към 9-9.5, ама не знам!!! PLS...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    Живот на CPU-то при овърклокинг???

    Хехехе, аз през година правя ъпгрейд, а някойк хора и на два месеца им се случва. Какви ти 10 години какви екстри.

    Напрактика, CPUто си има безкраен живот, като всеки предмет, не мое се разпадне или разяде, независимо дали е клокнат или не. Единственото нещо дето мое да го унищожи е човешката ръка [:D][:D][:D]

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    243
    #3

    Живот на CPU-то при овърклокинг???

    mda, ama vse pak se namaliava (ne za mene, staa na vapros za edin priatel, koito e mnogo zle s parite...) ta me interesuwa6e s kolko, ama ti mi otgowori ta za twa 10x

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    86
    #4

    Живот на CPU-то при овърклокинг???

    Mdaaa.SAmo ot 4ove6ka raka pri O/C moje da ostane6 bez processor. :-))

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    243
    #5

    Живот на CPU-то при овърклокинг???

    Ta zna4i samo pri opit za crack-vane moje da si otide, a ina4e ne??? (iavno e taka)[:-eyebrows]

  7. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #6

    Живот на CPU-то при овърклокинг???

    А какво имаш предвид под кракване ???

    Единствения начин да си унищожиш CPUто е да го подхванеш с отверка, ножовка или друг остър предмет, или собственоръчно да му махнеш охлаждането докато работи и тн. абе начини хиляди има, обаче сам няма как да свърши

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    86
    #7

    Живот на CPU-то при овърклокинг???

    ami ako mu digne6 mnogo FSBto??

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    243
    #8

    Живот на CPU-то при овърклокинг???

    pod crack-wane imam predwid da go otkiu4a. Svarzvaneto na L1 Bridges... Predi stawa6e samo s moliw, ama sega we4e AMD praviat CPU-to sas povarhnost koiato ne zadarja moliva. I edinstweniat na4in e sas srebarna termalna pasta. Oba4e mejdu L1 mostowete ima malki dupki. I ako popadne termalna pasta w tiah tia swarzwa dup4icite s L1 mostowete i KABOOM. Edin priatel taka si sabira6e posla kristala (koito stana na prah). Prosto edno BOOOOM!!! Towa e!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #9

    Живот на CPU-то при овърклокинг???

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by didoriginal

    I edinstweniat na4in e sas srebarna termalna pasta. <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Начина е чрез сребърна електропроводяща паста или писалка.... "термални пасти" не вършат работа...

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    243
    #10

    Живот на CPU-то при овърклокинг???

    Да, обаче термалните пасти на ТИТАН вършат работа, защото са електропроводими.

  13. sol
    sol е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    15
    #11

    Живот на CPU-то при овърклокинг???

    Според вас вдигането на захранващото напрежение при овърклок не скъсява ли живота на процесора?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    243
    #12

    Живот на CPU-то при овърклокинг???

    Ми и аз това питам!!! И мене ме интересува това, обаче те казват че нищо не може да му стане... Вервам им!!![:-hspin]

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #13

    Живот на CPU-то при овърклокинг???

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by didoriginal


    Да, обаче термалните пасти на ТИТАН вършат работа, защото са електропроводими.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Глупости.... само Arctic Silver 1/2/3 пастите на пазара в момента са И ел. проводящи.... TITAN/SPIRE пастите са САМО топлопроводящи... []

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    112
    #14

    Живот на CPU-то при овърклокинг???

    Neznam ama az sam preebaval 2 procesora i to tochno ot overclock. Bachkaha si normalno edinia kam 2 godini drugia niamashe i edna i izvednaj se preebaha. Dori pri Durona ne izgoria procesora a zapochna da zabiva da pravi mnogo greshki.

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #15

    Живот на CPU-то при овърклокинг???

    Абе как да са ел.проводящи сребърните пасти...тооо...аз както си бях сложил пастата (при първоначалният тест рън)то тогава сега да не пиша тука(бях омазал не само ядрото но и почти целия процесор [:D] еми всеки има първи път!!)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Живот на ръба на живота
    От BerkStock във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 10-04-06, 11:35
  2. Нов живот за старата бангия?
    От Araiz във форум Linux
    Отговори: 5
    Последно: 17-02-06, 23:05
  3. Живот на CRT монитори
    От Anton във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 19-02-05, 15:47
  4. Тайният живот на форумите
    От DEKAH във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 31-07-04, 20:03
  5. Живот на CD-Rs
    От Aquadark във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 21-01-03, 11:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе