Страница 5 от 11 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 152

Газов котел - мнения и препоръки 2005-2007г

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. my
    my е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    11
    #61

    Re:Газов котел - мнения и препоръки

    Lazar: Aз приключих със спора.

    Сопр? Нали изказвахме мнения и гледни точки?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    18
    #62

    Re:Газов котел - мнения и препоръки

    В сайта на Газкомфорт пише ,че уредите се произвеждат в Германия а пишете че са направени в Турция - къде? знае ли някой къде е завода им в Турция.
    Да знае някой къде е сервиза на Газкомфорт във Варна?

  4. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #63

    Re:Газов котел - мнения и препоръки

    Съжалявам @NN73, не всичко което се пише е вярно! Vaillant нямат завод в Турция и нищо не произвеждат там! Всичко се произвежда в шест завода в Германия. Турция, както казах по-горе е на първо или на второ място(след самата Германия) по продажби. Сервизът във Варна се намира на ул"Ген. Скобелев" 85.
    @my, нима изказването на противоположни мнения не е спор? Не съм имал друго в предвид като използвах думата. Все пак в спора се ражда истината. Няма лошо да се спори.

  5. MI
    MI е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    3
    #64

    Re:Газов котел - мнения и препоръки

    Здравейте отново!Относно упътването как стои въпроса с тези фирми  и доставчици?Някой би ли ми препоръчал фирма която да ми направи инсталация,и всичко необьодимо?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    18
    #65

    Re:Газов котел - мнения и препоръки

    Lazar а да знаеш случайно някакъв телефон на сервиза на Газкомфорт?
    И ако им се обадя дали ще се съгласят да дойдат да хвърлят едно око на една инсталация, дали ще стане за техен котел

  7. Novice
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    1
    #66

    Re:Газов котел - мнения и препоръки

    Здравейте,аз съм управителят на фирма НЕМКОГАЗ ООД в гр.Русе ЕРДИН ВЕТОВАЛИЕВ, подизпълнител на Газкомфорт София. Относно вашите запитвания: фирмата VAILLANT, която съществува от 1874г. до сега си е изградила една система за работа. Продуктите на VAILLANT се доставят от Германия - гр. REMSCHEID и гр.GELZENHIRKEN. Представитела за България е Газкомфорт. Чрез неговите дистрибутори, каквито сме и ние в гр.Русе, продукта се предлага на краен клиент. Преди покупко-продажбата наш представител отива на оглед в дома на кандидат клиента, за тази услуга не се заплаща нищо. Целта е да предложим продукта(модела), от който имате нужда. Предлагаме най-оптималният вариант за самия клиент, който в крайна сметка наистина да усети комфорта когато ползва нашите уреди. Относно сервиза: той не е само сервизен специалист, той е и OTK на нашата свършена работа. Той е независим от нас. Така че свършената работа от наша страна винаги трябва да отговаря на неговите изисквания. Сервизните специалисти са на фирма Газкомфорт VAILLANT. Те обхващат всички градове в България, където сега се газифицират. Отделно има и колцентър, където се приемат обажданията, относно нашите продукти - сервизиране, експлоатация на уреда и други въпроси, свързани с уреда. Ние като подизпълнители сме задължени да спазваме изискванията на VAILLANT относно достовка,монтаж, изграждане на отоплителна инсталация, на газава инсталация, принужда преправяне на съществуваща отоплителна инсталация до постигане на изискванията на VAILLANT. Всичко писано до сега е с една цел - ДОВОЛЕН КРАЕН КЛИЕНТ.
    Ако имате въпроси, свързани с нашата работа и нашите уреди с удоволствие ще Ви отговорим.Ако желаете може да посетите нашия офис в гр.Русе, ул.Давид 11,тел./факс:082/82 85 07, e-mai: nemkogaz@mail.bg

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #67

    Re:Газов котел - мнения и препоръки

    @nemkogaz,
    Добре дошъл във форума! За всички нас участието на специалисти винаги е от полза!

  10. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #68

    Re:Газов котел - мнения и препоръки

    NN73,
    Сервиза не се занимава с монтаж, предлагам да минем на лични за да не се счита като реклама.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    18
    #69

    Re:Газов котел - мнения и препоръки

    Lazar съгласен съм

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    18
    #70

    Re:Газов котел - мнения и препоръки

    Някой да знае дали се продават в Бг котли на Юнкер-Бош. Кой ги продава и цена. Как стой въпроса със сервиза?

  13. Novice
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    2
    #71

    Re:Газов котел - мнения и препоръки

    Виждам, че тук има много хора, които разбират от материята. На мен ми предстои да монтирам газово котле за апартамент от 70 м2 в новопостроена кооперация. Строителната фирма е направила инсталацията с фирма Газ Системс, които са представители на Вайлънт и сега се оказва, че едва ли не това са единствените котли, които могат да се монтират - иначе следва допълнително разбиване за местене на изводи, комини и прочие. Аз исках да си всема Теси, ако някой се интересува, мога да препратя техническата и ценова информация по мейла. Цената им е много добра, имат фирма в София, която да осигури сервиз, но е все още неясно какъв, тъй като това е нов продукт за нашия пазар и още нямат изградени традиции - аз исках да заложа на българското, пък да видим. Но май сега нямам друг вариант освен Вайлънт. Предлагат ми и добър вараиант на Волф, обаче не знам дали ще стане за така монтираната инсталация.

  14.  
     
  15. my
    my е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    11
    #72

    Re:Газов котел - мнения и препоръки

    Доран:
    Я пусни направо условията на тесито да видим за какво става реч,като условия, цените, сервиза и т.н. Аз също съм много навит на Теси-то(от гледна точка БГ продукт) и сега събирам инфо
    Друго нещо също ми се стори интересно в поста ти...защо инсталацията ти да е пригодена само за Вайлант? В какъв смисъл? Не може ли с малки промени да бъде монтиран някакъв друг котел?

    Поздрави!

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    599
    #73

    Re:Газов котел - мнения и препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от my
    Доран:
    Я пусни направо условията на тесито да видим за какво става реч,като условия, цените, сервиза и т.н. Аз също съм много навит на Теси-то(от гледна точка БГ продукт) и сега събирам инфо
    Друго нещо също ми се стори интересно в поста ти...защо инсталацията ти да е пригодена само за Вайлант? В какъв смисъл? Не може ли с малки промени да бъде монтиран някакъв друг котел?

    Поздрави!
    Човече,

    Да не си луд да си взимаш Теси.... На Смядовците само радиаторите им са читави (и то преди да минат на тънката ламарина). Те нормални електрически бойлери не могат да правят, камо ли газови. Ако не вярваш, иди в някой техен сервиз да видиш колко болера има върнати - текат като сита, а изолацията им е толкова тънка, че може да си топлиш целия апартамент с бойлер Теси. Представям си какви газови котли са скалъпили и колко години трябва да изминат докато ги докарат технологично.

    Ако искаш евтин котел - вземи си Мора - класика в бранша, или Мотан..или дай малко повечко пари за някой италиански. Ама с Теси патриотизма ми се струва, че ще съжаляваш......

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    18
    #74

    Re:Газов котел - мнения и препоръки

    Tazmaniak,
    ти да не си мислиш, че Мора е голяма работа?
    Какво италианско предлагаш? Да не би Аристон или Имергас?

  18. my
    my е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    11
    #75

    Re:Газов котел - мнения и препоръки

    Аристон (според мен) правят добри хладилници, колко са добри котлите(и дали са добри си нямам представа!)!
    Имергаз...високо качерство - висок разход - висока цена!
    Поздрави

    PS М/у другото малко инфо за МОТАН - чел съм публикации, че се произвежда в Румъния, а точно там НЕ се продават, защото има някаква серия пусната на пазара преди няколко години, която дава производствен дефект, за съжаление въпросният е открит късно и то от потребители! Следва изтегляне на серията от Румънския пазар (въпроса е дали е имало от въпросната серия на други пазари, и ако е имало дали са изтеглени оттам - аналите не сочат!)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 11 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Газов котел - мнения и препоръки 2012
    От eng.Neychev във форум Отопление
    Отговори: 849
    Последно: 01-01-13, 07:39
  2. Re:Газов котел - мнения и препоръки 2011г
    От zhivko83 във форум Отопление
    Отговори: 805
    Последно: 02-01-12, 07:36
  3. Газов котел - мнения и препоръки 2010г
    От eng.Neychev във форум Отопление
    Отговори: 957
    Последно: 31-12-10, 11:56
  4. Газов котел - мнения и препоръки 2009г
    От Saint във форум Отопление
    Отговори: 821
    Последно: 29-12-09, 23:43
  5. Газов котел - мнения и препоръки 2008г
    От karim във форум Отопление
    Отговори: 115
    Последно: 26-12-08, 00:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе