Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 56 от общо 56

Кои от предлаганите на нашия пазар марки са с истинска гаранция?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #46

    Re:Кои от предлаганите на нашия пазар марки са с истинска гаранция?

    е дай го този номер - стига го кри
    те и от Самсунг направиха кол център, но е в Лапландия, близо до полярния кръг, нямаш си представа до къде са изтеглили оптика - чак до Магдан...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #47

    Re:Кои от предлаганите на нашия пазар марки са с истинска гаранция?

    Еми те SS са върха на сладоледа и оптика могат и до луната да дръпнат ... ама това няма да им направи климатиците по-хубави...

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #48

    Re:Кои от предлаганите на нашия пазар марки са с истинска гаранция?

    Ха Ха, продължавайте стана весело. Добре че Хюндай не са направили представителство за климатици у нас, че тогава не зная какво щеше да се случи, като зная за братската обич между корейските марки (почти като Левски и ЦСКА)

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #49

    Re:Кои от предлаганите на нашия пазар марки са с истинска гаранция?

    Тука пак ще се намеся и нищо чудно пак да бъда оплют и да вадя снимки, ама в Полша си има Българи и те вдигат телефона. Бил съм в този колцетър и съм говорил с хората там. Този телефон не се вдига само заради проблеми с климатици, ами и за всякакви други неща които LG предлага. В края на краищата LG не произвежда само климатици и понякога хората могат да изпитват нужда от малко помощ в боравеното с техника на LG дори и да няма нужда от ремонт- не всеки на този свят се занимава с техника и е нормално понякога да попита, кое как се прави с негвия уред. Хората са си добре квалифицирани и спорове по тази тема са безмислени.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1311789996[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от bigmouth
    Ха Ха, продължавайте стана весело. Добре че Хюндай не са направили представителство за климатици у нас, че тогава не зная какво щеше да се случи, като зная за братската обич между корейските марки (почти като Левски и ЦСКА)
    Иначе мисля че климатици Хюндай са ОЕМ бизнес и не се различават много от останалите китайски климатици.

  6. ya
    ya е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    284
    #50

    Re:Кои от предлаганите на нашия пазар марки са с истинска гаранция?

    Според мен е по правилно да се избере работещият без проблеми климатик, доказан от времето, и после да се търси 3годишната безусловна гаранция, примерно. Иначе какаъв е смисълът да имаш гаранция ама климатикът да е сбъркан и да станеш после "роднина" с тоя който ти го е продал. Голяма част от по горе посочените марки са си точно такива- сбъркани още кога са ги произвели.

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #51

    Re:Кои от предлаганите на нашия пазар марки са с истинска гаранция?

    Така се зарибих с този кол център, че няма да пропусна удоволствието да го пробвам. Предусещам какъв цирк ще бъде...
    Иначе това е интелигентното решение за такъв бизнес. Само не знам как такава екстра си подхожда с висококачествените промоционални монтажи на хипермаркетите. Все едно на единия крак да обуеш гумен галош, а на другия марков чепик на 200 евро. За съжаление на потребителите обаче галошът ще си го миришат всеки ден, а от кол центъра ще ги успокояват, че миризмата не е толкова силна и вредна за тях...

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #52

    Re:Кои от предлаганите на нашия пазар марки &#

    Не мисля че е справедливо, да сравнаваме продуктите на Панасоник с галоши!
    Предвид това, че са дървени, би трябвало да ги сравняваш с налъми.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #53

    Re:Кои от предлаганите на нашия пазар марки са с истинска гаранция?

    bull eye!

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    515
    #54

    Re:Кои от предлаганите на нашия пазар марки са с истинска гаранция?

    Явно на някой фирми им трябват бушони да убират псувните на клиентите

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #55

    Re:Кои от предлаганите на нашия пазар марки са с истинска гаранция?

    Не, просто някой фирми имат много клиенти и отгоре на всичкото се стараят да мислят за своите клиенти след като са им продали климатици, телевизори, мобилни телефони и още куп други неща.


  13. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #56

    Re:Кои от предлаганите на нашия пазар марки са с истинска гаранция?

    и кои са тези фирми които държат на клиентите си?

    стратегията ми при покупките винаги е била купи си нещо което да можеш да хвърлиш при повреда. до това стигнах при предишният ми лаптоп - HP : добре че не правят климатици

    за това и съм с дайкин: не знам сервизи, не знам кал центрове, не пускат свободна документация, дори и да намериш документация няма напътствия за ремонт, а знаеш само какво да смениш. и това не е само в евтините модели а и в скъпите.
    единствено можеш да разчиташ че фирмата от която си купил няма да е фалирала след две или Х години и няма да се из**ат с теб ако се случи нещо.

    продукта е точно тип : консумирай и хвърли.
    стискаш палци, подаваш парите, прекръстваш се и продължаваш да стискаш палци.

    наскоро имаше и тема за либхер - подобно е.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. HD пакета на булсатком. Недостатъци на предлаганите операторски приемници.
    От Irvine_Welsh във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 21
    Последно: 16-01-11, 10:59
  2. В България има ли Sanyo правено за нашия пазар?
    От Mega във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 3
    Последно: 21-01-10, 16:55
  3. Отговори: 20
    Последно: 24-12-06, 17:41
  4. Филмче с обезглавяването на нашия зажник
    От Julian във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 19-08-04, 21:01
  5. ЧРД на нашия ШЕФ-АДМИН Крис
    От Kayso във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 18-07-03, 14:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе