Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Съвет за дъно

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    60
    #16

    Re: Съвет за дъно

    Дъното си е dual-cannel със сигурност.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    127
    #17

    Re: Съвет за дъно

    ами дънце да препоръчаш? за да мога да е с по голяма честота ... с моя процесор... нещо не бях намерил да ми подържа процесора и да има рам с по голяма честоата защото на мене дъното в момента ми е dual-cannel но 3 гб рам... кое е 2 гб и 1 гб на 800 мхз ...
    та идеята е продавам дъното на един фр... додавам някой лев и взимам новото продавам и рамта и взимам такава за дуал... на 1066 мхз ако има такова дъно де което ми да подържа по висока честота с моя процесор

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    60
    #18

    Re: Съвет за дъно

    ами без вградено видео може това да ти сърши работа Biostar SAM2 AMD 770 http://www.ids-bg.com/product.php?product=515

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    127
    #19

    Re: Съвет за дъно

    супер ,мерси много дано да са качествени дънни платки ,но със сигурност ще е доста по-добре от това с което съм в момента?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    23
    #20

    Re:Съвет за дъно

    Здравейте, от 1и1/2 година имам лап-топ"ASER" - ASPIRE 7720ZG с vista premium От 2месеца не работи - казват че може би/90%/ е дънна платка!аз не съм специалист,но след като с
    захранването не се включва?? комрютъра би трябвало да има защита,за да бъде предпазен от евентуални токови аномалии,нали?от контакта през захранващото устройство по кабела
    има ток,но след това - машинката не тръгва!от тук нататък какво трябва да се направи,наистина ли повредата е в платката?? мерси за вашите професионални съвети

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Съвет за Upgrade на дъно ASUS M2N-Е
    От mushr във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 14-03-13, 10:01
  2. съвет подмяна дъно и памет
    От get във форум Общ - хардуер
    Отговори: 43
    Последно: 10-03-12, 16:55
  3. Отговори: 28
    Последно: 07-01-09, 23:46
  4. Съвет за процесор и дъно
    От naskonr във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 01-08-07, 17:09
  5. Съвет за закупуване на ново дъно+процесор
    От Nedko във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 21-10-05, 13:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе