Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 77

Качествен телевизионен сигнал - откъде?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #16

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Цитат Първоначално публикувано от tsanko
    Тъй като и аз съм разочарован от кабелната и провокиран от вашия разговор намерих това http://www.satshop-bg.com/product_in...roducts_id=226 За този AzBox ли говорите? Като гледам възпроизвежда и файлове(вкл. mkv), което е доста примамливо Другия въпрос ми е как се "пали" тази техника тъй като и аз при мен възниква "проблема" с технически грамотната жена За настройки не вярвам да е толкова сложен. Също така се интересувам има ли шейхове, който карат баба ти Айтивийка и Булсатка да пеят, че няма как да не слушаме и народни песни
    Айтивийка и Булсатка - цена 3$

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    30
    #17

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Цитат Първоначално публикувано от veselintonev
    Няма родени научени и Аз бях така преди 3, 4 години!
    От написаното да разбирам, че ще ми трябват 3-4 години, докато стигна нивото, което позволява да нареждам на Шейха какво да пее Шер? Не звучи особено окуражаващо. Нито пък особено насочващо по конкретиката на въпросите, поставени по-горе.


    Цитат Първоначално публикувано от tsanko
    Тъй като и аз съм разочарован от кабелната и провокиран от вашия разговор намерих това http://www.satshop-bg.com/product_in...roducts_id=226 За този AzBox ли говорите? Като гледам възпроизвежда и файлове(вкл. mkv), което е доста примамливо Другия въпрос ми е как се "пали" тази техника тъй като и аз при мен възниква "проблема" с технически грамотната жена За настройки не вярвам да е толкова сложен. Също така се интересувам има ли шейхове, който карат баба ти Айтивийка и Булсатка да пеят, че няма как да не слушаме и народни песни
    Да, за този AZBox HD-приемник иде реч.

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #18

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Цитат Първоначално публикувано от ivoalex
    От написаното да разбирам, че ще ми трябват 3-4 години, докато стигна нивото, което позволява да нареждам на Шейха какво да пее Шер? Не звучи особено окуражаващо. Нито пък особено насочващо по конкретиката на въпросите, поставени по-горе.
    Вместо да се образоваш и да губиш време за това спокойно може да платиш на някой да ти настрои всичко и да му плащаш да ръчка Шер да пее нонстоп. Това струва около 30 лева на месец колкото плащаш сега за кабелна.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    196
    #19

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    За най-много 30 лв. се намира "продуцент" който организира всички "звезди" (спътници) що ги има над европа да са вдома ти!(включително Itv+Bulsat)
    А щото "продуцента" е пич като бонус ти предоставя и "VIP звезди" (HD канали)
    Не са нужни 3-4 години а 3-4 седмици и си в играта!
    Ако искате добре работещи приемници подплатени със добър софтуер (Enigma) се ориантирайте към IpBox или Dreambox.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    30
    #20

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Цитат Първоначално публикувано от veni
    За най-много 30 лв. се намира "продуцент" който организира всички "звезди" (спътници) що ги има над европа да са вдома ти!(включително Itv+Bulsat)
    А щото "продуцента" е пич като бонус ти предоставя и "VIP звезди" (HD канали)
    Не са нужни 3-4 години а 3-4 седмици и си в играта!
    Ако искате добре работещи приемници подплатени със добър софтуер (Enigma) се ориантирайте към IpBox или Dreambox.
    А, така... Ще стигнем до конкретно и перспективно решение... Сега логично иде въпросът: къде да търсим продуценти? За мен подобен вариант (и като заплащане, и като механизъм на осъществаване на идеята) е идеален, като "ad hoc" ще се запознавам и с детайлите около "занаята": "Създай си певица у дома"

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    196
    #21

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Започвай да набираш и разучаваш техниката и ако си навит или те ще те намерят или аз ще ти помогна да намериш!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #22

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Къде да търсим продуценти?
    Те сами ще те намерят, Аз лично съм ползвал "продуцент" от който съм доволен и хонорара беше приемлив, почити цялото небе е у Вас.
    Ще ти дам жокер ,ако имаш желание!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    30
    #23

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Veni, veselintonev, благодаря за отзивчивостта! Ще се подготвя с техниката (по-скоро с парите за нея - много скоро) и ще си "говорим"/пишем пак. Само бих искал да уточня (вероятно това има значение за "продуцентите"), че живея в София.

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    196
    #24

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Това няма значение къде живееш-нужен тие само интернет да имаш!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    30
    #25

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Цитат Първоначално публикувано от veni
    Това няма значение къде живееш-нужен тие само интернет да имаш!
    А как стои въпросът с монтирането на хардуеъра? Имам предвид антената, мотора - сетването на тези компоненти... А не мога да се справя сам, опасявам се... angel

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    196
    #26

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Най-добре е от там където купиш техниката да поискаш и монтаж на мотора с чинията зада нямаш ядове и да ти излезе цялата дъга със сателити над европа!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    44
    #27

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Днес ми остана малко време и като се поразрових разбрах, че имало както безплатни продуценти така и много евтини продуценти. които отключват целия небосвод

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    30
    #28

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Такаа, започнах да проучвам конкретно цените на техниката и местата (магазините) в София, откъдето би могла да бъде закупена. Проведох и някои телефонни разговори; интересното е, че има хора, които се опитват да ме убедят, че AZBox HD Elite е по-добрата алтернатива от DreamBox 800 HD, както и обратното - че AZBox е добър "уред" (по-скоро добро мултимедийно устройство, отколкото сателитен приемник), но сателитната му част куца, софтуеърно е бъгав, липсват основни софтуеърни компоненти (и поддръжка), които да го доближат до Dream-a. Та въпросът ми е: имате ли конкретни наблюдения върху темата или източници на информация (встрани от българските форуми, например), защото от една страна AZBox-ът е по-евтин, от друга Dreambox-ът бил харуеърно морално "остарял" (???); не е проблем да дам 900 лв. за добър приемник, стига да съм сигурен, че извършвам правилното действие. Прочетох и за "китайски"/фалшиви/клонирани DreamBox-и; ако се спра на такъв, как мога да различа какво ми продават?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    44
    #29

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    За това най-добре си вземи един комп с процесор P4 на 3 Ghz за около 300 лв., една HD видео карта за 100-150лв. и една карта за връзка със сателита. Според мен това е перфектното решение. Тези приемници са просто едни осакатени компютри.

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    196
    #30

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Ако искаш да нямаш проблеми си вземи DREAMBOX или IpBox-първия е с добра софт подръшка а втория е с много добър хардуер и качествена картина(ве4е и с добра софт подръшка)
    AZ Box-a изкуствено го възхваляват в един форум защото са вносители и имат интерес от това!Сателитната му част е гола вода!
    По цената ще се ориентираш кое е оригинал и кое менте!
    При IpBox няма ментета!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Усилвател за телевизионен сигнал
    От shanto във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 22-12-08, 16:55
  2. Качествен хост у нас
    От centrino във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 15-11-07, 13:54
  3. Свестен телевизионен техник в София
    От Smurfa във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 27-07-06, 10:10
  4. Качествен телевизионен сигнал
    От llll във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 16
    Последно: 10-07-06, 18:12
  5. Качествен GIF animator
    От ap_pz във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 30-07-03, 11:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе