Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 77

Качествен телевизионен сигнал - откъде?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    30
    #31

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Цитат Първоначално публикувано от tsanko
    За това най-добре си вземи един комп с процесор P4 на 3 Ghz за около 300 лв., една HD видео карта за 100-150лв. и една карта за връзка със сателита. Според мен това е перфектното решение. Тези приемници са просто едни осакатени компютри.
    Аххх, много ще ми дойдат ПС-тата у дома, ако взема и специално такова за сателитно приемане на ТВ сигнал...

    Цитат Първоначално публикувано от veni
    Ако искаш да нямаш проблеми си вземи DREAMBOX или IpBox-първия е с добра софт подръшка а втория е с много добър хардуер и качествена картина(ве4е и с добра софт подръшка)
    AZ Box-a изкуствено го възхваляват в един форум защото са вносители и имат интерес от това!Сателитната му част е гола вода!
    По цената ще се ориентираш кое е оригинал и кое менте!
    При IpBox няма ментета!
    veni, да разбирам ли от написаното от теб, че DreamBox е в някакъв смисъл по-слаб хардуеърно от IpBox? Разгледах 2 HD модела в и-нет на IpBox - 900 и 9000, вероятно е по-скъпият е по-добър? Благодаря за отзивчивостта още веднъж!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    196
    #32

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Да,доста е по-слаб хардуерно!(имал съм Дриймбокс а сега съм с IpBox и съм напълно убеден в това)
    9000 е доста по добър но ако е само за САТ ТВ не е нужно толко скъп!

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #33

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Цитат Първоначално публикувано от veni
    Ако искаш да нямаш проблеми си вземи DREAMBOX или IpBox-първия е с добра софт подръшка а втория е с много добър хардуер и качествена картина(ве4е и с добра софт подръшка)
    AZ Box-a изкуствено го възхваляват в един форум защото са вносители и имат интерес от това!Сателитната му част е гола вода!
    По цената ще се ориентираш кое е оригинал и кое менте!
    При IpBox няма ментета!
    DREAMBOX 800 и той има своите проблеми , не е толкова идеално колко го преставят някои .За AZBOX HD софтоер излиза на всеки 2 седмици.Ако парите не са проблем си вземи DREAMBOX 8000 който е към 2000лв.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    196
    #34

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    2000 лв. за Дреамбокс който грее като печка и не му достига захранване да върти мотор на чинията е направо самоубииство!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    57
    #35

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Ползвам Дриймбокс 800 от 1 година никакви проблеми, един Азбокс седя една седмица в нас за тестове ,лично мнение не ме кефи,за сат тв дрийма е по добър

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #36

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Цитат Първоначално публикувано от plmko
    Ползвам Дриймбокс 800 от 1 година никакви проблеми, един Азбокс седя една седмица в нас за тестове ,лично мнение не ме кефи,за сат тв дрийма е по добър
    Азбокс има още бъгове в софтоера , но не съжалявам че си купих Азбокс за цената си Дриймбокс 800 не предлага даже и HDMI.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    57
    #37

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Предишният ми Hd ресивър беше Kathrein 910 и за него преди да го купя казваха че има бъгове в софта но си казах няма проблем ще ги оправят.Е чаках 6 месеца направо ми разби нервите този приемник и го продадох.Та на който му се чака може след време и Азбокса да има читав софт.Иначе Дрийма го гледам на 42 плазма кабела е DVI-HDMI нямам забележки

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    88
    #38

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Първо официално предупреждение.
    Следва второ, а след него и изгонване от форума!
    Което ще се случи съвсем скоро ако продължиш да повтаряш единствените 5 изречения, които знаеш в неподходящи теми като тази.
    Крис.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    30
    #39

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Цитат Първоначално публикувано от veni
    2000 лв. за Дреамбокс който грее като печка и не му достига захранване да върти мотор на чинията е направо самоубииство!
    Не, 2000 лв. все пак няма да дам за приемник. Значи IpBox 9000 HD предлага нещо повече от 900 - медийни възможности? Той е на цена на DreamBox 800 HD... В едно магазинче близо до черквата "Света Неделя" в София зададох въпроси (отнасящи се до AZBox - DreamBox - IpBox), на които просто не ми бе отговорено адекватно; казаха ми: "Ние само продаваме, нямаме мнение"

    В понеделник или вторник най-късно ще купувам приемника (+останалата техника), смятам да го направя от магазин в Княжево, но там може би ще се опитат да ме убедят в предимствата на AZBox-a (долколкото разбирам те са вносители на изделието). Доста объркващо е всичко това, DreamBox-ът загрявал, не му стигало захранване да движи моторчето на антената, но пък имал добър софт; при другите е обратно. Изобщо има ли някакъв нормален приемник, който да е добре поддържан софтуеърно и хардуеърът му да е на ниво? Veni като че ли клони към IpBox?

    Цитат Първоначално публикувано от veselintonev
    Все ще се намери някой "разбирач" да оспами темата!

    Отнсотно заглавието на темата, всеки ще ти каже различно мнение, така че купувай това което харесаш, поне сам ще си виновен , а не после да си викаш ,ей що го послушах тоя, добре си мислех да си купя..........
    Ами проблемът е, че не ги избирам на външен вид, за да взема това, което просто "ми харесва". Както става ясно и най-скъпото не означава най-добро, така че критериите просто се размиват. Затова ми се ще да получа по-детайлна информация от хора, които имат опит с въпросната техника.

    Инак окото ми хваща един приемник, за който не съм чувал нищо - LyngBox, LINUX базиран...

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #40

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?


  13. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    196
    #41

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Избери между IpBox и Dreambox(пиша ти го с най-добри помисли)
    -IpBox е с перфектен хардуер и картина а вече с добра софт подръшка
    -Dreambox e с мн. добра софт подръшка много слаб хардуер и леко замазана картина
    Имам ги и двата та знам какво "говоря"!
    Забрави за AzBoxa-в княжево щете "натискат" за него!
    Цитат:"От 2-3 седмици имам AZbox-a, а още не мога да му свикна с дървения интерфейс в сателитната част и с бавното сменяне на каналите (3-4 секунди) дори с новия фърмуер. Ами ръчната смяна на емулаторите?"

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    30
    #42

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Благодаря на всички, които се включиха в обсъждането на въпросите! В понеделник, живот и здраве, ще направя избора и се надявам още в сряда да гледам финала на ШЛ в HD-формат

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    117
    #43

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Хора, всички обяснявате за сателитна. Може ли някой да ме светне за нещо с което да си подобря картината на цифровата на евроком ?
    Фирмата я пуска с едно павенце хоумкаст, което често забива. Въпросче просто имам: Има ли читави декодери със слот за карта сонакс и евентуално бързичко реагиране и евентуално ъпскеил поне някакъв. И ако може да не струва 2000 лв., щото ми се струва безумно. А иначе, ако има значение, тв-то ми е плазма панасоник 42. Моля за простичък отговор, а не за статия за технологиите на 22-ри век и мерси предварително.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #44

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?


  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    117
    #45

    Re:Качествен телевизионен сигнал - откъде?

    Мерси hristoslav2. Само да уточня - поддържа HD или има действителен ъпскейл на картината ? Освен това - какво ще кажеш за TF7700HCCI, понеже ми харесва по-скоро черен (нали знаеш - жена, дизайн... А къде всъщност мога да открия продуктите на марката?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Усилвател за телевизионен сигнал
    От shanto във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 22-12-08, 16:55
  2. Качествен хост у нас
    От centrino във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 15-11-07, 13:54
  3. Свестен телевизионен техник в София
    От Smurfa във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 27-07-06, 10:10
  4. Качествен телевизионен сигнал
    От llll във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 16
    Последно: 10-07-06, 18:12
  5. Качествен GIF animator
    От ap_pz във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 30-07-03, 11:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе