Страница 6 от 46 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 677
Like Tree71Одобрявам

DVB-T приемник / FAQ - на първа страница, избор, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #76

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от SPaun Виж публикацията
    Гледам че са пуснали NOT ONLY TV BOXHDA2 на цена 40 лева.
    Някои няма ли да драсне няколко реда за плейването на филми. Субтитрите могат ли да сменят големината и позицията.
    Къде го гледаш това? За това в Практикер ли става въпрос? Същия приемник ли е, тъй като не споменават изрично модела?
    Ако да, на тази цена и както му се носи славата на чувствителен тунер, излиза едно много добро предложение, както и да са му субтитрите.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    195
    #77

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от stfn Виж публикацията
    Къде го гледаш това? За това в Практикер ли става въпрос? Същия приемник ли е, тъй като не споменават изрично модела?
    Ако да, на тази цена и както му се носи славата на чувствителен тунер, излиза едно много добро предложение, както и да са му субтитрите.
    В Практикер и Офис 1

    Вчера ходих до Технополис да го видя на живо и се отказах
    - Изработката е ужасна (гадна пласмаса, никаква визия)
    - Дистанционното не става (Много е малко и растоянието между бутоните е малко и може да се натискат по 2-3 бутона)

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    31
    #78

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Здравейте,
    Поздравления за пълната информация във форума. Предстои ми закупуване на приемник и се бях спрял на Strong 8113, но от няколко дни в Технополис се предлага и този STRONG+8115
    Моля Ви за съвет, по-добър ли е 8115 от 8113 и по точно с какво?
    Има ли възможност 8115 да коригира големината на субтитрите, както 8113? На друго място прочетох, че 8115 има директен бутон на дистанционното за викане на плеъра, какъвто 8113 няма. Вярно ли е това?
    Може ли 8113 и 8115 да плейват филми от външен преносим хард диск?
    Благодаря предварително!
    Този пост е редактиран от Puls; 27-08-13 в 10:13.

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    2
    #79

    Отговор: Евтин DVB-T приемник?

    Цитат Първоначално публикувано от fbr Виж публикацията
    След като нямаш антенен усилвател, защо си активирал захранването. Деактивирай го. Най-вероятно претоварваш това захранване през антената.
    Здравейте аз също си закупих NEO DVBT-2200HD+,но само при активирането на функцията захранване на антената се появяват 7 програми,когато оставя приемника в режим на готовност и пак го пусна ми изписва че няма сигнал и всеки път при пускане трябва да влизам във менюто и да активирам функцията ЗАХРАНВАНЕ НА АНТЕНА моля помогнете,благодаря ви предварително

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #80

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Puls Виж публикацията
    Моля Ви за съвет, по-добър ли е 8115 от 8113 и по точно с какво?
    Има ли възможност 8115 да коригира големината на субтитрите, както 8113? На друго място прочетох, че 8115 има директен бутон на дистанционното за викане на плеъра, какъвто 8113 няма. Вярно ли е това?
    Приемници - Еифирни - Висока Резолюция

    Цитат Първоначално публикувано от rudolf78 Виж публикацията
    Здравейте аз също си закупих NEO DVBT-2200HD+,но само при активирането на функцията захранване на антената се появяват 7 програми,когато оставя приемника в режим на готовност и пак го пусна ми изписва че няма сигнал и всеки път при пускане трябва да влизам във менюто и да активирам функцията ЗАХРАНВАНЕ НА АНТЕНА моля помогнете,благодаря ви предварително
    Според мен е нормално при изключване или стенд бай режим, приемника да спира и захранването на антената. За кой град или село става въпрос - явно сигнала при теб е слаб
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-08-13 в 19:11.

  7. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    2
    #81

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Благодаря ви за отговора става въпрос за град Видин,нещата се оправиха като сложих най-обикновена антена от 5 лв.от Технополис,а тази във комплекта я махнах:rolleyes:

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    346
    #82

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Numeriqs HT4402FA моето мнение за този модел е негативно специално за CRT телевизор не става менюто трепти ужасно а картината е зле с ясно изявен шум (не e ясна) цветовете са или твърде бледи или много тъмни,даже с аналогово предаване картината е по-хубава иначе имам наблюдения над горния модел и няколко различни strong които са по-добри

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    31
    #83

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Благодаря на hristoslav2 за линка, но от сайта на strong.tv НЕ Е ЯСНО има ли възможност 8115 да коригира големината на субтитрите, както 8113?

    Моля, ако някой знае и е пробвал да даде информация.
    Този пост е редактиран от Puls; 30-08-13 в 10:27.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #84

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от rudolf78 Виж публикацията
    Благодаря ви за отговора става въпрос за град Видин,нещата се оправиха като сложих най-обикновена антена от 5 лв.от Технополис,а тази във комплекта я махнах:rolleyes:
    Всяка антена става. Няма разлика между цифрова и аналогова - това са маркетингови трикове на производителите. Ползвай си старата външна - било то на терасата или на покрива, като е желателно да я завъртиш от хоризонтална във вертикална позиция.

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #85

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от imegogo Виж публикацията
    Numeriqs HT4402FA моето мнение за този модел е негативно специално за CRT телевизор не става менюто трепти ужасно а картината е зле с ясно изявен шум (не e ясна) цветовете са или твърде бледи или много тъмни,даже с аналогово предаване картината е по-хубава иначе имам наблюдения над горния модел и няколко различни strong които са по-добри
    Направо ме учудваш! Даже вуйчо ми, който хич го няма по такива неща, сам забеляза по-добрата картина (и звук) на този приемник, сравнен с що-годе биващата аналогова телевизия, която хващаше преди това. Що се отнася за трептене - да, има леко и неизбежно трепкане, характерно за всички CRT екрани, но далеч не бих го нарекъл "ужасно". Това на два телевизора - 21" Daewoo и 14" Neo.
    Може би зависи от свързването? Аз съм го вързал през SCART > SCART на 21 инчовия и през SCART > adapter > RCA чинч на 14 инчовия. Ако ти ползваш антенния изход, там може и да има някакви проблеми, това не съм го пробвал.

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #86

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от SPaun Виж публикацията
    В Практикер и Офис 1

    Вчера ходих до Технополис да го видя на живо и се отказах
    - Изработката е ужасна (гадна пласмаса, никаква визия)
    - Дистанционното не става (Много е малко и растоянието между бутоните е малко и може да се натискат по 2-3 бутона)
    Вчера пък аз купих и пробвах един от НОТ онли ТВ. Впечатленията ми са положителни
    - да дистанционното е с малки бутони, но мисля че не е пък чак толкова, че да се натискат по 2 бутона едновременно. Е може и за възрастни хора да не е особено подходящ само от тази гледна точка, че са дребни надписите на дистанционното.
    -изработката не е нищо особено, но пък чак гадна - не е. Същото като НЕО е като кутийка и пластмаси. Има фолио на панелчето, затова може да си помислил че е гадно - маха се фолиото и готово.
    - плейва си 1080р и пуска различни формати през СКАРТа и HDMI-то.
    - наистина е по-чувствителен от НЕО-то, но малко
    - ИМА опции за корекции по субтитрите - синия бутон
    - отивам да взема още един
    Този пост е редактиран от V_Simeonov; 31-08-13 в 08:02.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #87

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Ей , ама много капризни хора имало бре пластмасата им не била хубава , субтитри малки , бутони малки и т.н.
    Не стига че повечето ги взимат без пари / от данъците ни / но и кусори намират , все едно са дали 10 000 лева а не 40 Май някой са забравили това - ама то повечето от мрънкащите не знаят и какво е и каква радост за дома е било .
    1472.jpg
    VeleV.Klima, iwan33, podredko и 1 други харесват това.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    195
    #88

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Ей , ама много капризни хора имало бре пластмасата им не била хубава , субтитри малки , бутони малки и т.н.
    Не стига че повечето ги взимат без пари / от данъците ни / но и кусори намират , все едно са дали 10 000 лева а не 40 Май някой са забравили това - ама то повечето от мрънкащите не знаят и какво е и каква радост за дома е било .
    1472.jpg
    Все едно само ти плащаш данъци.
    Като давам пари имам и изисквания. Дали са 10000 или 40 за мен няма значение. Това са пари, които давам и искам да не се ядосвам като го погледна или като хвана дистанционното.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    31
    #89

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Puls Виж публикацията
    Благодаря на hristoslav2 за линка, но от сайта на strong.tv НЕ Е ЯСНО има ли възможност 8115 да коригира големината на субтитрите, както 8113?

    Моля, ако някой знае и е пробвал да даде информация.

    P.S. Съжалявам, че нямам възможност лично да отида в ТП и да пробвам на място.
    При по-внимателен прочит на това ръководство на SRT 8115 става ясно, че от менюто на субтитрите може да се избира цвят и размер по желание.

    Все пак някой собственик на 8115 да сподели лични впечатления за възможностите на приемника.
    Този пост е редактиран от Puls; 30-08-13 в 10:30.

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #90

    Отговор: DVB-T приемник / избор, мнения

    Някой да е мяркал устройство приемник и за ефирна, и за кабелна цифрова, с декодер за кодирана телевизия, с възможност за ползване/поставяне на карта от кабелен оператор? Предполагам има и такива приемници/тунери, но не съм попадал на такъв. Пък ако има и други натикани глезотийки, тип ВСИЧКО в 1, ще е още по-добре.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 46 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5216
    Последно: 20-04-24, 19:50
  2. Отговори: 925
    Последно: 30-03-24, 09:19
  3. Strong / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 21
    Последно: 19-03-24, 11:10
  4. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе